Reklama

Jak vysušit gumáky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 09:06
Jak vysušit gumáky

Dobré ránko :)
Holky poraďte mi jak vysušit gumáky.
V pátek strašně lilo, dcera skákala fakt do extrémních kaluží a pak jsem z gumáků vylívala vodu 8o. To se mi ještě nestalo.Od pátku jsou dané na balkoně, slunce na ně svítí, ale to je vše…
Můžu je dát do sušičky? Díky

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 16.09.18 09:08

Já bych se do susicky bála aby se nerozlepily nebo nerozpadly - co by šlo buď u topení (nám jde zapnout pouze v koupelně) nebo přenosné topitko jak fouká a nebo mě napadl fen!!!! Normálně bych do nich foukala fénem na vlasy

medunka23
Kelišová 6868 příspěvků 16.09.18 09:12

Do susicky neeee, já takhle srazila dceři backurky :mrgreen:
Vem novinový papír a vecpi ho dovnitř, hlavně pravidelně vymenuj, je hodně savy a nabere do sebe vlhkost z ty boty co to jde…takto by se měly susit všechny boty, postupně pomalu, žádné extrémní teplo

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62931 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 09:23

Ja mam elektrické vysoucece na lyzak, tak bych tam mrskla ty…

Kelsey
Hvězda diskuse 44477 příspěvků 16.09.18 10:02

Nacpat do nich noviny a dat na slunko nebo na teple misto.
Do mokrych bot jsme vzdycky davali noviny, ze vytahuji vodu.

ugluk
Hvězda diskuse 42708 příspěvků 16.09.18 12:41

Ano, namuchlané noviny jsou spolehlivé, někdy třeba párkrát vyměnit, suším takhle ravidelně promáčené boty i na dovolené.

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 15:02

Děkuji moc holky.Nakonec uschly,slunko dobře hřálo…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >