Jak vysušit gumáky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katkafaj
Stálice 78 příspěvků 16.09.18 09:06
Jak vysušit gumáky

Dobré ránko :)
Holky poraďte mi jak vysušit gumáky.
V pátek strašně lilo, dcera skákala fakt do extrémních kaluží a pak jsem z gumáků vylívala vodu 8o. To se mi ještě nestalo.Od pátku jsou dané na balkoně, slunce na ně svítí, ale to je vše…
Můžu je dát do sušičky? Díky

Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 16.09.18 09:08

Já bych se do susicky bála aby se nerozlepily nebo nerozpadly - co by šlo buď u topení (nám jde zapnout pouze v koupelně) nebo přenosné topitko jak fouká a nebo mě napadl fen!!!! Normálně bych do nich foukala fénem na vlasy

medunka23
Kelišová 7137 příspěvků 16.09.18 09:12

Do susicky neeee, já takhle srazila dceři backurky :mrgreen:
Vem novinový papír a vecpi ho dovnitř, hlavně pravidelně vymenuj, je hodně savy a nabere do sebe vlhkost z ty boty co to jde…takto by se měly susit všechny boty, postupně pomalu, žádné extrémní teplo

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 09:23

Ja mam elektrické vysoucece na lyzak, tak bych tam mrskla ty…

Kelsey
Hvězda diskuse 44899 příspěvků 16.09.18 10:02

Nacpat do nich noviny a dat na slunko nebo na teple misto.
Do mokrych bot jsme vzdycky davali noviny, ze vytahuji vodu.

ugluk
Hvězda diskuse 43554 příspěvků 16.09.18 12:41

Ano, namuchlané noviny jsou spolehlivé, někdy třeba párkrát vyměnit, suším takhle ravidelně promáčené boty i na dovolené.

Katkafaj
Stálice 78 příspěvků 16.09.18 15:02

Děkuji moc holky.Nakonec uschly,slunko dobře hřálo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >