Jak začít konverzaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 17:56
Jak začít konverzaci

Ahoj, potřebuji poradit. Jsem hrozný introvert, takže najít si nějakou kamarádku je pro mě strašně těžké. Nechodím moc ven, nemám s kým a ani nevím kam by jsme šli. Ještě těžší ale pro mě je si s lidmi psát. Nevím proč :/
Seznámila jsem se s jednou holčinou na brigádě, strašně jsme si rozuměli, ale brigáda byla jen na týden, takže brigáda skončila a já bych s ní ráda navázala kontakt, ale nevím jak. Poslala jsem ji žádost o přátelství na FB, ona ji přijala a já teď nevím co napsat.. Bojím se že se budu vnucovat.. Nevím jak vůbec začít.
Mohli by jste mi prosím poradit něco jak začít konverzaci? Vím, že je to divná otázka, ale já už si prostě nevím rady :(
Děkuji vám strašně moc a přeji vám všem krásný den :)

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 08.08.18 17:59

Cau Kamco, nezajdem do cajovny nebo na koupak?

hanidost87
Povídálka 15 příspěvků 08.08.18 18:15

Reaguj na nějaký její příspěvek na facebooku pro začátek konverzace, následně se zeptej jestli třeba nemá čas příští týden, že bys šla na nějakej konkrétní film v kině, co bys chtěla vidět, ale žádná z tvých kamarádek nemá čas.. Hodně štěstí!

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 08.08.18 18:28

Buď navaž na něco o čem jste se bavili. Pokud zmiňovala něco zajímavého, nebo něco doporučovala, tak se ji na to můžeš přeptat na to a zahájit tím konverzace. Nebo nadhoď obyčejný návrh na to jít do kina, nebo jestli nechce jít večer třeba otestovat nový bar.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 08.08.18 18:45
@hanidost87 píše:
Reaguj na nějaký její příspěvek na facebooku pro začátek konverzace, následně se zeptej jestli třeba nemá čas příští týden, že bys šla na nějakej konkrétní film v kině, co bys chtěla vidět, ale žádná z tvých kamarádek nemá čas.. Hodně štěstí!

To bych nevolila. Na mě osobně by to zapůsobilo dojmem „nikdo nechtěl jít, ještě zbýváš ty“…

Lalelale
Závislačka 2697 příspěvků 08.08.18 18:52
@Bandii píše:
To bych nevolila. Na mě osobně by to zapůsobilo dojmem „nikdo nechtěl jít, ještě zbýváš ty“…

Taky mi přijde. Osobně bych jí prostě napsala něco jako: Ahoj Kájo, nechtěla bys ve středu na kafe? Znám jednu fajn kavárnu v centru, mají super latté.

Merinka610
Nováček 10 příspěvků 08.08.18 18:57

Ahoj,

možností je spousta. Krom těch, co holky zmínily výše, můžeš třeba navázat na nějaký společný zážitek z brigády, zavzpomínat a tak. Jestli má ještě nějakou brigádu atd. Jinak píšeš moc hezky, tak se určitě neboj komunikovat písemně. :) Pokud bys chtěla „trénovat“, můžeš napsat SZ a třeba si taky budeme rozumět. :) Taky hledám kamarádku. :) Měj pěkný den.

Alkata
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 08.08.18 19:15

To je rada! Kazdy koho nekam tahas ma nabýt dojmu, ze je tvoje první volba. Tak se lidem dela radost. I kdybys někomu psala az jako padesátemu.

@hanidost87 píše:
Ou
Kelišová 5397 příspěvků 08.08.18 19:27

Těch obav a paniky, že nejsi dost dobrá se dá zbavit - respektice je potřeba jim čelit a všimnou ti, jak strašně lžou a jak moc chtějí kontrolovat tvůj život.

Pro začátek začni tady

https://www.kosmas.cz/…ialni-fobie/

Jinak na tom facebooku prostě začni. Nejjednodušší je skutečně reagovat na něco, co pověsila na facebook a pak prostě pokračovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >