Jak zmírnit účinky efetrinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 14:50
Jak zmírnit účinky

Holky prosím o radu jak zmírnit účinky…

chodíme do fitka - kamarád mi dal pry účinny spalovač - vůbec mě to nenapadlo zkoumat - teď po hodině je mi nějak divně - jsem jak v jiném těle - střelená pytlem - mam rozostřené vidění… cítím jako by se mi roztahoval nos..

ptala jsem se co mi to dal - tak pry efetrin :roll: :roll: :roll: :roll:

jak dlouho mi může být tak blbě..

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19450 příspěvků 21.11.18 15:00

Perník :mrgreen:
Píšou, že se to dává do léků na chřipku, roztahuje to nosní dutiny, 3 - 4 hodiny
 https://cs.wikipedia.org/wiki/Efedrin

Lucy75
Kecalka 323 příspěvků 2 inzeráty 21.11.18 15:04

jako čistý efedrin ? spíš asi v kombinaci s kofeinem pro spalování.. hlavně to neberte pravidelně, jinak přeji příjemnou závislost.. při takto ojedinělém požití vyprchá do pár hodin, klid.. hodně pijte a hlavně neřiďte auto.. kámošove přípravky bych příště s díky odmítla a radši zůstala u starého dobrého karnitinu..

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 21.11.18 15:07

Efedrin byva v lecich na chripku, , napr Modafen a ten se prodava na obcanku. Takze priste kamarada a jeho bobule radeji odmitni. Ted bys nemela ridit auto…

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 21.11.18 15:08

Kolik sis toho vzala ? :think: Asi nejde nicmoc dělat, než počkat, až to vyprcha.

Cituji :
Nezadouci ucinky efedrinu jsou kardiovaskulární (poruchy srdecniho rytmu, vysoky tlak krve), účinky na centralni nervovy system (nespavost, úzkost, neklid, napětí) a kožní reakce vzácně závratě, bolesti hlavy, poruchy nálady, případně poruchy vidění a poruchy vnímání barev.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 15:10
@Detsa píše:
Kolik sis toho vzala ? :think: Asi nejde nicmoc dělat, než počkat, až to vyprcha.Cituji :
Nezadouci ucinky efedrinu jsou kardiovaskulární (poruchy srdecniho rytmu, vysoky tlak krve), účinky na centralni nervovy system (nespavost, úzkost, neklid, napětí) a kožní reakce vzácně závratě, bolesti hlavy, poruchy nálady, případně poruchy vidění a poruchy vnímání barev.

jednu tableku - ale nevím jaké to mělo složení :(

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 21.11.18 15:16
@Anonymní píše:
jednu tableku - ale nevím jaké to mělo složení :(

Hlavne uz to znova nezkousej a pošli ho s tim nekam priste ;). Raději bych do toho nic nebral a vydržel to. Vyhnul bych se i kofeinu. To bude v pořádku :kytka:.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 21.11.18 15:21

:mrgreen: :mrgreen: To je hodnej kamarád.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6111 příspěvků 21.11.18 15:28

Hodně pij čistou vodu, max zejtra budeš v pohodě. Hlavně už si od kamaráda nic neber, to je jak droga…

Lucy75
Kecalka 323 příspěvků 2 inzeráty 21.11.18 15:37

@Kriss Tina to není JAK droga, to JE droga...... naštěstí si s ní tělo v pohodě při takové jednorázovce celkem snadno poradí.. jak píšem furt dokola, hodně se teď prolít litry vody a čaje a kámoše příště poslat do p..e :mrgreen: :mavam:

LaraA
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 21.11.18 15:58

jeste doporucim - priste nezobat zadne pilulky, kdyz nevis, co v nich je. kdyby se ti udelalk fakt zle nebo bys mela alergickou reakci, tak ani nemuzes nahlasit, cos vlastne mela… :roll:

Ou
Kelišová 5454 příspěvků 21.11.18 17:01

Teď vám nezbude nic jiného, než počkat až si s tím vaše tělo poradí. POkuste se nepanikařit, hodně pijte, dejte si horkou vanu a tak.

Jinak vám normálně dal drogy - efedrin je stimulant a jako lék pouze na předpis. Takže to prostě nemohl sehnat legálně.

A toho kamaráda nakopejte do koulí, pokud mu ještě nějaké zbyly - velmi pravděpodobně sám sype steroidy a to pak mužné poklady špatně končí i bez toho nakopání.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >