Jaká odsávačku bude nejvhodnější?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2528
7.1.15 10:15

Já mám Avent manuální se zásobníkem na 125ml a ze začátku jak jsem měla problém s bradavkama, tak mi bohatě stačila, teď už ji nepoužívám, že se mi dalo vše dopořádku. Malej neměl vůbec problém s přijmutím flašky. Takže za mě tahle obič.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
7.1.15 13:11
@jessikka píše:
Jinak Medelu ted s bohatym prislusenstvim budu prodavat.
:-) děkuji, zatím nepořizuji asi až po porodu, ale předem vím, že rukou to nedám, ale teď jsem měli větší výdaje tak i 1000,– by byla znát :-(
Chtěla jsem jen vše zjistit a pak rovnou objednat > aby tady pak netrávila dva dny a trpěla, že nemůžu odsávat :-)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1510
7.1.15 13:27

@ladyhacek v porodnici určitě budou mít pár odsávaček..my si dokonce mohli vybrat…vyzkoušíš a uvidíš, ty domácí jsou podobné, jen ty nemocnicí většinou větší..já měla, ale například malou domácí a i když to moc nešlo tak doma se to rozjelo a odsávám už tři měsíce -nekojím vůbec a holky mají mlíčka dostatek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12651
7.1.15 14:20

@ladyhacek V pohodě, nemám strach, že bych jí neudala :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček