Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Já mám Avent manuální se zásobníkem na 125ml a ze začátku jak jsem měla problém s bradavkama, tak mi bohatě stačila, teď už ji nepoužívám, že se mi dalo vše dopořádku. Malej neměl vůbec problém s přijmutím flašky. Takže za mě tahle obič.
@jessikka píše:
Jinak Medelu ted s bohatym prislusenstvim budu prodavat.
@ladyhacek v porodnici určitě budou mít pár odsávaček..my si dokonce mohli vybrat…vyzkoušíš a uvidíš, ty domácí jsou podobné, jen ty nemocnicí většinou větší..já měla, ale například malou domácí a i když to moc nešlo tak doma se to rozjelo a odsávám už tři měsíce -nekojím vůbec a holky mají mlíčka dostatek