Jaké auto pro 3 děti-isofixy?

61
1.1.19 08:16

Jake auto pro 3 deti-isofixy?

Jake se vam osvedcilo? Chceme 3× isofix a v kufru dost mista (kocar, vyletovani…).
Cena do 400tis ojete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1768
1.1.19 08:39

Máme Mercedes Vito tourer a vejde se tam všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.19 08:43

Já mám tedy nové, ale staré jsme prodávali za 460, seat alhambra. Ale to naše bylo dost vybavené, určitě jsou i levnější. Přijde mi super, jiné už bych nechtěla. Jinak ještě VW sharan, to je hodně podobné. :palec: Místa na tanečky. My měli 7 místné, 2 sklopné sedačky nebo mega kufr. :palec: VW Touran už mi přijde malý a moc krabice. Ale taky by se asi dalo. :think:
Anonym- nemusí každý vědět, co mám za auto ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1.1.19 08:43

Máme Tourana vzadu 3 isofixy a do kufru nemusím náš sporťák (G-mini Trend Air) skládat a pořád je dost místa na tašky s nákupem a ostatní serepetičky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4697
1.1.19 08:44

@Adelka951 To se obávám, že se nevejde s cenou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.19 08:57

Také Seat Alhambra… Jen se těžko shání ojeté. Hledali jsme docela dlouho. Do ceny jsme se vešli.

• Nahlásit
  • Citovat
3433
1.1.19 09:04

My budeme asi pořizovat Citroen C4 grand.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
1.1.19 09:05

Opel zafira. Dá se koupit celkem levné i v sedmimistne verzi, ale je to na úkor kufrů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.19 09:09

Citroën c4 Grand, sedačky teda zatím máme jen 2, ale prý se určitě 3 vejdou. Jen nevím, jestli splňuje Vaše požadavky na velký kufr. Jako na dovolenou se 2 cestovními postýlkami jsme se vešli, ale nebrali jsme kočárek. (2 postýlky, 2 cestovní tašky a hromada blbosti kokem) ale když složíme do kufru kočárek (máme klasický sporťák) tak se tam nic moc nevejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70740
1.1.19 09:27
@mau-mau píše:
@Adelka951 To se obávám, že se nevejde s cenou ;)

Proc ne, tam zalezi jen na stari, da se to sehnat i pod 100 a i takove umi jeste x let jezdit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70740
1.1.19 09:28
@Lenis87 píše:
Opel zafira. Dá se koupit celkem levné i v sedmimistne verzi, ale je to na úkor kufrů.

Znacne, vzdyt je to na podvozku Astry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.19 09:33

My mame Ford Tourneo Grand Connect, je to sedmimistne, mista spoustu, velky kufr. Je to teda takova polododavka, chteli jsme vyssi auto kvuli bolavym zadum a take vzadu soupaci dvere. Ale pocitove to jede jak osobak, za nas spokojenost. Mit ale vic financi, tak by u nas asi zvitezila ta Alhambra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19505
1.1.19 09:33

@Simu S timto rozpoctem se vejdete do nove dacie s nejvyssi vybavou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4697
1.1.19 09:46
@Svistice píše:
@Simu S timto rozpoctem se vejdete do nove dacie s nejvyssi vybavou.

To mi připomíná..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5342
1.1.19 10:16

@Simu Za tyhle peníze můžete mít novou Dacii Dokker, 3× Isofix a vedle sebe se reálně vejdou tři pořádné autosedačky. A co se bezpečnosti týče, tak tak si myslíte že nová Dacia na tom bude hůř než 6 let jeté auto se kterým nevíte co kdo dělal. Když vezmu jak jsme v bazaru prodávali fabii s tím co se na ní všechno porouchalo a za dva dny byla prodaná (my jí prodali protože jsme se už v tom krámu báli jezdit) tak si o ojetých autech nedělám iluze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama