Pojďme si splnit sny

1275
1.1.19 01:50

Pojdme si plnit Sny

Když už se tady řeší sny a předsevzetí.
Tak mě napadlo že spousta z nás má spoustu známých, kontaktu, nápadu a rad a mohli by jsme někomu aspoň radou pomocí k splnění snů. :)
Můj sen je strávit aspoň prodloužení víkend někde v horách na Slovensku v chaloupce. Bez civilizace, bez spousty turistu. Aby chaloupka patřila nejlépe nějakým starým lidem. Kteří chovají ovečky a na snídaní mají to co si udělají takže čerstvé máslo, čerstvá chléba k tomu mléko. Nemají elektřinu, teplou vodu a spíš než peníze za ubytování by je potěšila pomocná ruka a za odměnu nabídnou střechu nad hlavou, jídlo a k tomu večerní povídání a nádherné vyčištění hlavy.
Na internetu samozřejmě jsou jen hotely a penziony a neznám nikoho kdo by žil na samotě na slovensku v horách. Tak když o někom víte dejte vědět. Děkuji :andel:
Krásný Nový rok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5560
1.1.19 01:58

Hezký sen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
1.1.19 02:01

To byste tam bydleli společně s majiteli? Já bych se bála si domů nastěhovat někoho cizího (byť jen na víkend).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7988
1.1.19 02:09

@smajlik345 ahojky, absolutně ti rozumím. . . .

S manželem nás to tahne do Irska, jejich hudba, atmosféra. …osobne jsem nebyla ani u moře, tudíž se vidim na krásném miste, třeba Bora bora :-D. Hlavně tam byt s někým, kdo se umi divat. .......

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15564
1.1.19 03:56

Ja bych rada jednou na tyden nekde do srubu na samote na Aljasce. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Epl
77
1.1.19 04:04

@smajlik345 a prečo bez elektriny? Pekná predstava, ale bez elektriny dnes už hádam ani nik nežije na Slovensku. A také ideálne ako si predstavuješ to nie je. Ale dúfam že sa ti to splní, rozhodne ti to dá iný pohľad na život a na veci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
1.1.19 05:08

Já si přeju miminko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5468
1.1.19 08:47
@splendis píše:
Já si přeju miminko

Jee, tak si budeme držet palce, já si taky přeji miminko, druhé dítě by to bylo teprve. Další rok za námi, čas už se krátí :P jinak žádný sen cestovatelský nemám. Leda se ještě jednou projet na sjezdovce na Červenohorském sedle a Peci pod Sněžkou, coz je splnitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48400
1.1.19 09:13

Ahoj. Je to trošku utopie - ale ne nesplnitelná. Co by jsi řekla na termály Bešeňová, ubytování v soukromí? Nevím, jestli tam ta paní z domku č. 7 u cesty ještě žije, ale u ní mi bylo vždycky dobře. Prodává se tam domácí žinčica, v okolí jsou hory. Telefon na ní mám - jestli chceš, napíšu do SZ. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
1.1.19 11:51

Mohla bys zkusit web workaway.info. Nabízí dobrovolnické práce po celém světě za ubytování a někdy i za stravu. Tak by tam mohlo něco být i na Slovensku, jen se obávám, že pokud něco najdeš na tomto webu, tak majitelé budou spíš mladší. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275
1.1.19 15:48

@Epl tak nemusí to být bez elektřiny i když by to bylo hezčí, ale černa hodinka se dá udělat i s elektřinou :-) Spíš čím méně moderní civilizace tam bude tím líp. A bez elektřiny je větši šance že tam nebude moderní civilizace žadná.
@mrav Ahoj to bys byl moc hodný děkuji :-) Krásný Nový rok ať je co nejlepší pro tebe i tvou dcerku :hug:

@Molle děkuji zkusím. Nevadí já chtěla spíš starší majitele typu babička a děda ( můj poslední prarodič odešel když mi bylo 7 let ) takže takovéto vzpomínání jak se žilo kdysi. Ale i ve splnění snů se malé ústupky musejí udělat :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.1.19 13:44

@smajlik345 a musí to být slovensko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.1.19 13:48

@smajlik345 možná by stačilo Rumunsko http://www.banat.cz/ubytovani.htm