Je dnes také někdo sám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
růžový achát
Kelišová 5730 příspěvků 31.12.18 22:39
Je dnes také někdo sám?

Jste také sami a jak trávíte večer,, já otevřené červené… zapnutá telka.. yotube..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 17025 příspěvků 31.12.18 22:41

ahoj,
to mě mrzí :hug: V telce je to samá estráda, pust si nějakej pěknej film nebo otevři knížku :think:

mrav
Generální žvanilka 21642 příspěvků 31.12.18 22:41

Ahoj. Já - šampus, televize, chlebíčky, Emimino :mavam:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17025 příspěvků 31.12.18 22:42
@mrav píše:
Ahoj. Já - šampus, televize, chlebíčky, Emimino :mavam:

co ta seznamka včera, zkusil jsi to? Promin za zvědavost, jsem už taková :kytka:

PetraJ
Kelišová 6815 příspěvků 31.12.18 22:43

Já taky. Děti jsou u babičky, maj tam mejdan. :lol: Já jsem sama se psem, nějak toho Silvestra nedává. :?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 31.12.18 22:46

Jdi na prochajdu na čerstvý vzdoušek. Na e-miminu máš kamošky..... :dance:

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 31.12.18 22:48

Sama ne, partner se vcera výjimečně pripil a celý den je mu špatně :roll: Silvestr jsem nikdy moc neprožívala, ale takhle blbý jsem ještě neměla :lol: už hodinu vybíráme film, díky bohu za emimino :pankac:

Příspěvek upraven 31.12.18 v 22:48

mrav
Generální žvanilka 21642 příspěvků 31.12.18 22:48
@pe-terka píše:
co ta seznamka včera, zkusil jsi to? Promin za zvědavost, jsem už taková :kytka:

Já se seznamuji furt, naposled asi před půl hodinou. 8) :mavam:

ocean.mama
Stálice 87 příspěvků 31.12.18 22:49

Ja jsem ted take sama, mam tu svyho malyho lotra kterej konecne usnul, tak sem si michla gin s tonicem a asi se pokusim zustat vzhuru kvuli psovi, aby se sam nebal. Ale ted uz ted mi padaj klapky :) vzdyt se nemusime opijet a bavit na povel ;)

Petája
Kecalka 462 příspěvků 31.12.18 22:49

Já taky - děti spí, chlap šel dnes uspávat a usnul s nima. Pro mě je to relax, hodila jsem nohy nahoru, psi a kočičák jsou zavřený doma, tak jsem klidnější (kvůli rachejtlím). Silvestr mě teda nijak nebere. Dala jsem si dvojku a čučím na Retro. A eMimino ;)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17025 příspěvků 31.12.18 22:51
@mrav píše:
Já se seznamuji furt, naposled asi před půl hodinou. 8) :mavam:

Doufám, že ses nedal na bigamii :jazyk:

smutná máma
Kelišová 5062 příspěvků 59 inzerátů 31.12.18 22:51

Já jsem taky sama, muž pracuje a dítě spí. Já mám puštěnou telku, sedím vedle… a čumákuju tady do počítače, sklenku jsem měla zatím jednu a je mi smutno :,(

Příspěvek upraven 31.12.18 v 22:54

Martis83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 31.12.18 22:53

Já taky, děti spí, muž má noční. Vzhůru zůstávám jen kvůli psům, ta starší to střílení moc nedává, přestože je to lovecký pes aktivně využívaný v myslivosti :zed:

debra.morgan
Kelišová 5228 příspěvků 31.12.18 22:53

ja ted momentalne jo, ale dobrovolne, chlapa jsem poslala do nasi mistni hospudky na pivko, mě se nechtělo, tak šel sám, na půlnoc je zpet.....ale já jsem sama ráda a dobrovolne, byli jsme spolu cely den,tak nevim jestli se to pocita :D jinak mam teplou postel, chlebicky, nedotknutelni v tv a internet a je mi dobře :kytka: :srdce:

mrav
Generální žvanilka 21642 příspěvků 31.12.18 22:54
@pe-terka píše:
Doufám, že ses nedal na bigamii :jazyk:

Píšu si se samýma ženama - jen s jedním chlapem s podobným osudem. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >