Jaké boty pro dítě na bowling?

Anonymní
23.1.20 20:44

Jaké boty pro dítě na bowling?

Dobrý den, zítra jdeme s kamarádem na bowling. Beru i svou tříletou dceru. Na bowlingu jsem byla naposled jako dítě, takže nevím, jak to chodí. Co si pamatuju, tak jsem se tam musela přezout do jejich půjčených bot. Jenže co dcera? Budou mít i boty pro ní? Nebo jí mám vzít nějaké bačkorky? Nebo musí být v ponožkách? Jdeme hned ráno, takže tam ani nemůžu zavolat, abych se zeptala.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.1.20 20:47

Vzala bych úplně cokoliv na přezutí, aby tam nechodila ve špinavých z venku, ale jinak mi to přijde úplně jedno, jaké boty - jestli má nějaké botky na dovnitř (jako sálovky), nebo prostě bačkory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
23.1.20 20:58

Pro jistotu bych neco vzala na prezuti a dohodla se s obsluhou. Predpokladam, ze ona hrat nebude.Nebo ano? My chodime na bowling, kde maji jejich boty opravdu malicke a moznost hrat i pro deti - plastovy dracek (skluzavka),po kterem kouli dokaze poslat i male dite. A samozrejme na detske draze uzamknou zlabky, aby jim to tam nepadalo. Takze zalezi na typu bowlingu, jak jsou vybaveni pro deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
23.1.20 21:03

Syn mel pujcene, velikist dcery nemelu, takze na, drahu mohla jen v ponozkach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
23.1.20 21:09
@klamonožka píše:
Vzala bych úplně cokoliv na přezutí, aby tam nechodila ve špinavých z venku, ale jinak mi to přijde úplně jedno, jaké boty - jestli má nějaké botky na dovnitř (jako sálovky), nebo prostě bačkory.

Ať si určitě vezme na doma, ale MUSI to probrat s obsluhou, jelikož to není vůbec jedno co má na sobě. Může tam nechávat gumové šmouhy apod. co pak dělají bordel při leštění drah. Jinak dětské bowlingové boty samozřejmě jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339
23.1.20 21:29

Vzala bych ji hlavně něco co nedělá černé šmouhy a není špinavé z venku. Možná pro jistotu i třeba teplé protiskluzové ponožky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12471
23.1.20 21:31
@klamonožka píše:

Není pravda. Buď maji v herně a nebo je potřeba se domluvit. Nejlepší je tam zavolat a zeptat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 21:56
@P4ja píše:
Není pravda. Buď maji v herně a nebo je potřeba se domluvit. Nejlepší je tam zavolat a zeptat se.

Aha, tak jsem byla asi zatím v samých punkových podnicích. Dětské boty jsem viděla, že mívají, ale spíš tak pro šestileté nebo starší, nečekala bych, že i pro tříleté. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2736
24.1.20 07:19

Syn byl na bowlingu v crocsech, protože jsme pět minut před odjezdem zjistili, že mu jsou salovky malé. Je to jedno, nesmí to jen dělat černé čáry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
24.1.20 08:35

Záleží, jestli je to přímo herna nebo hospoda s bowlingem. My jsme byli s dětmi v hospodě s bowlingem a co si před 10 lety pamatuju, všude půjčovali boty, a teď na nás koukali, že jsme zaspali dobu. Všichni tam byli v teniskách, ve kterých přišli, nikdo se nepřezouval (měsíc stará zkušenost, východní čechy) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12471
24.1.20 09:17
@klamonožka píše:
Aha, tak jsem byla asi zatím v samých punkových podnicích. Dětské boty jsem viděla, že mívají, ale spíš tak pro šestileté nebo starší, nečekala bych, že i pro tříleté. :think:

No, některé mají i hodně malé. Nepsala jsem že pro tříleté budou mít určitě. My treba chodíme na profi dráhy a tam boty hodně řeší. Proto mají i velkou zásobu bot na půjčení. Je lepší nakoupit tyhle, než potom řešit to, že si tam někdo vezme nevhodné boty. Protože s některými se nedomluvis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama