Pozvánka na kafe - napsat nebo ne?

Anonymní
23.1.20 17:25

Napsat nebo ne?

Ahoj :)

Tak jsem v úzkých :D mám kamaráda, kterej mě pozval na kafčo, ale až dodělá něco v práci, že pak můžeme. Potom jsem dodala, že kdyby chtěl, tak jsem do pondělka sama doma, že si to kafco můžeme dát tady, odpověď byla, že podle toho, jak to v tý práci bude stíhat. A tak nevim, jestli se mu mám ozvat s tim, jestli to teda stíhá nebo jestli se něco změnilo? Nechci bejt vtěrka, ale zase bych si popřípadě naplánovala na víkend něco jinyho :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11345
23.1.20 17:30

Naplánuj si na víkend něco co tě bude bavit a jeho nebude zahrnovat.

To že dotyčný není schopný odpověďět na přímou nabídku sexu znamená že tě buď vlastně moc nechce a nebo že je trouba a proto si fakt zaslouží aby ostrouhal.

A ne, rozhodně mu dneska nic nepiš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18253
23.1.20 17:31

Rozhodne neozyvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5910
23.1.20 17:32

Neozyvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 17:32

Když já bych zase chtěla vědět na čem jsem :nevim: když by napsal, že až to dodělá, tak bych to pak už opravdu nechala na něm

• Nahlásit
  • Citovat
1075
23.1.20 17:36
@Anonymní píše:
Když já bych zase chtěla vědět na čem jsem :nevim: když by napsal, že až to dodělá, tak bych to pak už opravdu nechala na něm

Ale on ti to vlastně řekl. Když neumí rict hned, že má čas tak prostě asi nechce. Nebo ten čas fakt nemá. Nepsala bych. Nech si trochu punc nedostupnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 17:38

@Deneriss jenze normálně pozdraví, pak i psal v konverzaci normálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 17:38

Hele, kdyby chtěl, tak to stihne i kdyby se měl přetrhnout. Nepiš mu nic. Podle mě jsi neměla říkat, že si dáte kafe doma. Já bych šla radši na kafe ven, nerada chodím k někomu domů. Nebo jestli to fakt vyznělo jako nabídka k sexu, tak se lekl, třeba nechce jen sex. Každopádně bych se na to vyprdla, naplánovala si svůj víkend, když není schopen se ozvat. Práce je super výmluva, na to nemůže nikdo nic říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 17:40

Neozývala bych se když bude mít zájem ozve se sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2771
23.1.20 17:44

Ty jsi svobodná? A on je taky svobodný? Od toho se tak nějak odvíjí všechno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
23.1.20 17:54
@Anonymní píše:
Když já bych zase chtěla vědět na čem jsem :nevim: když by napsal, že až to dodělá, tak bych to pak už opravdu nechala na něm

Tak se tady neptej a napiš, no… :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8788
23.1.20 18:01

Co to je za práci, že by nestihnul ani jedno kafe s tebou? :think: To nechodí ani spát? Přece večer po práci má chvilku snad každý… :think: Já už bych mu nic nepsala. Tyhle výmluvy miluju. Leda že by bydlel někde na druhém konci republiky. A jó, když chlap chce, fakt si ten čas udělá ;) A jestli se vyděsil tím, že jsi ho pozvala domu, možná bude mít nějaké sexuální potíže, nebo nevím :think: Co s ním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 18:01

@Azeretereza vidíš, to mě nenapadlo. Ale myslim, že ví, že mi jen o sec nejde

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 18:02

@snee ano, jsme oba svobodný. Dost dlouho holku neměl, tak jestli má třeba strach, aby něco nezkazil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 18:03

@Nowuka2 já počkám, až tu práci dodělá a když tak se ozvu potom :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama