Jaké léky na početí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 18:57
Jaké léky na početí?

Ahoj děvčata,
nějak nás to chytlo a rádi bychom ještě jednoho potomka. Předchozí jsou z ivf, důvod neplodnosti nejasný. Jenže je mi už 37, manžel do dalšího ivf nechce jít, takže jen domácí snaha. Mám v plánu dojít na utz za MUDr, aby mi řekla, jak jsem na tom s ovulací, podle bolestí bych řekla, že ovu je a pravidelná. O co si můžu říct, chci zvýšit šance, sice tomu teda nevěřím, ale třeba se příroda smiluje.
Inko K (v práci to fakt nemusí vědět)

Reakce:

Prtulak
Kecalka 261 příspěvků 16.10.18 19:02
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata,
nějak nás to chytlo a rádi bychom ještě jednoho potomka. Předchozí jsou z ivf, důvod neplodnosti nejasný. Jenže je mi už 37, manžel do dalšího ivf nechce jít, takže jen domácí snaha. Mám v plánu dojít na utz za MUDr, aby mi řekla, jak jsem na tom s ovulací, podle bolestí bych řekla, že ovu je a pravidelná. O co si můžu říct, chci zvýšit šance, sice tomu teda nevěřím, ale třeba se příroda smiluje.
Inko K (v práci to fakt nemusí vědět)

To je těžké radit, když se neví co bylo příčinou, že musela být IVF. No tak bašti kyselinu listovou, manžel nějaký vitaminy na podporu spermií. A zkuste to „moc neřešit“ což chápu, to člověk nechce slyšet a nejde to ani moc ovlivnit. Pokud ovuluješ tak se uvidí… ;) držím palce

ugluk
Hvězda diskuse 43070 příspěvků 16.10.18 19:11

Já bych doktorovi žádný léky nediktovala, ale řekla bych mu, že chci otěhotnět, ale do IVF už nejdu. Je možné, že ti předepíše nějaké antiestogeny na dozrání víc vajíček v cyklu, z kategorie „léky“ toho pro pár bez zjevných potíží zas tolik není. Možná doporučí nějaký potravinový doplněk, cvičení (Mojžíšovou, hormonální jógu), ale to zvládneš i bez doktora. Idiopatická neplodnost je svině - můžeš v klídku otěhotnět bez větší snahy hned další cyklus nebo taky nemusíš vůbec nikdy, zvlášť, když tě tlačí věk. Ale zázraky se samozřejmě dít umí, tak držím palce!

Janli
Kelišová 5997 příspěvků 9 inzerátů 16.10.18 19:17

Já jsem užívala bylinou kúru z fi. Naděje Mgr.Podhorná. Otěhotněla jsem s prakticky nulovým AMH. První dítě máme také z IVf, druhé v 38 přirozeně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 19:19

Děvčata díky, nechci si léky diktovat, ale už jsem se naučila, že je lepší být informovaná, znát alternativy, možnosti. I lékař je jen člověk a když to na něj vyhrknu, může si na nějakou možnost nevzpomenout atd.
Snažím se k tomu neupínat, beru to tak, že potomstvo už mám, takže pokud to nevyjde, bezdětní nebudeme

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >