Reklama

Ovitrielle bez účinku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dechtire
Povídálka 25 příspěvků 05.10.18 15:02
Ovitrielle bez účinku

Ahoj,
minulý týden jsem absolvovala druhé IUI, zatím bez stimulace.
10 DC jsem byla na ultrazvuku, folikul 18mm, 11 DC večer jsem píchla Ovitrielle, 13 DC dopo proběhla IUI. Potud všechno normální a v pořádku, ale pak 15 DC jsem měla ukázkové „příznaky“ ovulace (po Ovitrielle žádné). Je možné, že tělo na Ovitrielle nezareguje a pokračuje dál v cyklu podle sebe?

Reklama

Reakce:

Janča209
Kelišová 6502 příspěvků 05.10.18 16:27

@Dechtire Myslím si, že ne, navíc když vezmeš, že folikul roste cca 2mm za den, tak by měl 15 DC nějakých 28mm což už se mi zdá docela dost. Já když jsem teď píchala hormony při IVF, tak jsem volala doktorovi, že budu mít ovulaci, že tomu všechno nasvědčuje, pozval mě na kontrolu a ono prd, prostě je tělo zmatené.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 16:59
@Dechtire píše:
Ahoj,
minulý týden jsem absolvovala druhé IUI, zatím bez stimulace.
10 DC jsem byla na ultrazvuku, folikul 18mm, 11 DC večer jsem píchla Ovitrielle, 13 DC dopo proběhla IUI. Potud všechno normální a v pořádku, ale pak 15 DC jsem měla ukázkové „příznaky“ ovulace (po Ovitrielle žádné). Je možné, že tělo na Ovitrielle nezareguje a pokračuje dál v cyklu podle sebe?

Docela pozde ti delaji iui. U me to je 9ty den cyklu 17mm a hned ten den picham ovitrelle a druhyde iui. Myslim, ze ovulaci jsi mela 13ty den cyklu a ne-li driv..

Dechtire
Povídálka 25 příspěvků 06.10.18 07:09

Janča: díky za odpověď.
Anonymní: vzhledem k tomu, že při IUI byl folikul pořád ve fázi „ovulace bude brzy“, tak bych to tak pesimisticky neviděla :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 09:40
@Dechtire píše:
Janča: díky za odpověď.
Anonymní: vzhledem k tomu, že při IUI byl folikul pořád ve fázi „ovulace bude brzy“, tak bych to tak pesimisticky neviděla :-)

Tak to jsem nevedela, ze ti delali v den iui folikulometrii. U nas ji nedelaji. Takze vychazim z osobnich zkusenosti ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >