Ovitrielle bez účinku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dechtire
Povídálka 25 příspěvků 05.10.18 15:02
Ovitrielle bez účinku

Ahoj,
minulý týden jsem absolvovala druhé IUI, zatím bez stimulace.
10 DC jsem byla na ultrazvuku, folikul 18mm, 11 DC večer jsem píchla Ovitrielle, 13 DC dopo proběhla IUI. Potud všechno normální a v pořádku, ale pak 15 DC jsem měla ukázkové „příznaky“ ovulace (po Ovitrielle žádné). Je možné, že tělo na Ovitrielle nezareguje a pokračuje dál v cyklu podle sebe?

Reakce:
Janča209
Kelišová 7366 příspěvků 05.10.18 16:27

@Dechtire Myslím si, že ne, navíc když vezmeš, že folikul roste cca 2mm za den, tak by měl 15 DC nějakých 28mm což už se mi zdá docela dost. Já když jsem teď píchala hormony při IVF, tak jsem volala doktorovi, že budu mít ovulaci, že tomu všechno nasvědčuje, pozval mě na kontrolu a ono prd, prostě je tělo zmatené.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 16:59
@Dechtire píše:
Ahoj,
minulý týden jsem absolvovala druhé IUI, zatím bez stimulace.
10 DC jsem byla na ultrazvuku, folikul 18mm, 11 DC večer jsem píchla Ovitrielle, 13 DC dopo proběhla IUI. Potud všechno normální a v pořádku, ale pak 15 DC jsem měla ukázkové „příznaky“ ovulace (po Ovitrielle žádné). Je možné, že tělo na Ovitrielle nezareguje a pokračuje dál v cyklu podle sebe?

Docela pozde ti delaji iui. U me to je 9ty den cyklu 17mm a hned ten den picham ovitrelle a druhyde iui. Myslim, ze ovulaci jsi mela 13ty den cyklu a ne-li driv..

Dechtire
Povídálka 25 příspěvků 06.10.18 07:09

Janča: díky za odpověď.
Anonymní: vzhledem k tomu, že při IUI byl folikul pořád ve fázi „ovulace bude brzy“, tak bych to tak pesimisticky neviděla :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 09:40
@Dechtire píše:
Janča: díky za odpověď.
Anonymní: vzhledem k tomu, že při IUI byl folikul pořád ve fázi „ovulace bude brzy“, tak bych to tak pesimisticky neviděla :-)

Tak to jsem nevedela, ze ti delali v den iui folikulometrii. U nas ji nedelaji. Takze vychazim z osobnich zkusenosti ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >