Prosím poraďte - KET s DV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 08:54
Prosím poraďte - KET s DV

Prosím ty, co mají zkušenosti s IVF a zejména KET s darovanymi vajíčky o radu: před dvěma lety jsme toto absolvovali, bohužel asi ne v doporucenihodnem CAR. Výsledkem jsou 3 zmrazene dvojbunky, tenkrát tvrdili ze to tak dělají a ze PK udělají po rozmrazeni. Teď bych rada KET, zatím se mi zda, ze CAR zajímá jen kolik mi nauctuji za léky a samotný KET, o PK nepadlo ani slovo. Já ale na PK budu trvat, jen váhám jestli 3 nebo 5 dni - poraďte prosím. Je mi 35+, s mužem jsme se dohodli ze bychom radši čekali déle a zavedli jen “šampiona” než ztrácet čas a riskovat případné potíže; PGS prý nejde v tomto případě udelat, prý ze druhé zmrazeni embryo nezvladne :nevim: Děkuji a prosím anonym, manžel je na toto téma citlivý.

Reakce:
Celina
Závislačka 3581 příspěvků 12.10.18 09:20

Skoro všude se transferuji blastocysty, mrazení dvojbunek mi zavání minulým stoletím :nevim: proč? Pokud se embryo vyvíjí dobře, není důvod ho mrazit tak brzy..,spíš si tím dělají prostor na to, aby vám mohli naúčtovat co nejvíc, obecně se třetí den "láme chleba " a dost embryí odpadá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:27

@Celina Ano, take se mi to zdálo divne, těžko rict, možná nám nechtěli kazit tenkrát Vánoce, byli jsme z toho s mužem úplne hotovi, nevyvíjelo se to vůbec dle plánu, naopak se embrya vyvíjela strašně špatně. Jestli to bylo špatnou kvalitou DV anebo manzelovym materiálem, teď už take nemá cenu řešit a nikdo mi to nezodpoví… ale prave proto teď chci aby je dokultivovali; myslíš ze mám trvat na 5.dnech? Moc děkuji, zakl.

Celina
Závislačka 3581 příspěvků 12.10.18 09:34
@Anonymní píše:
@Celina Ano, take se mi to zdálo divne, těžko rict, možná nám nechtěli kazit tenkrát Vánoce, byli jsme z toho s mužem úplne hotovi, nevyvíjelo se to vůbec dle plánu, naopak se embrya vyvíjela strašně špatně. Jestli to bylo špatnou kvalitou DV anebo manzelovym materiálem, teď už take nemá cenu řešit a nikdo mi to nezodpoví… ale prave proto teď chci aby je dokultivovali; myslíš ze mám trvat na 5.dnech? Moc děkuji, zakl.

pokud by totiž embrya nedošla ani do třetího dne, nesplnilo by centrum garanci a museli by vám dát nový cyklus…radši zamrazili, aby se vlk nažral :cert:
Určitě bych trvala na PK. Možná by bylo dobré říct o jaké centrum jde, jako varování pro ostatní, ale to nechám na tobě :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >