Jaké léky pro kojence k moři

259
2.6.19 09:58

Jaké léky pro kojence k moři

Hezký den,

za měsíc jedeme do našeho druhého domova k moři a chci vás poprosit o tipy na léky, které je dobré mít pro všechny případy s sebou. Miminko má 3 měsíce.

Děkuji????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1107
2.6.19 10:02

My měli čipky paralen, nurofen sirup, fenistil. Nějaký sprej do nosu, stoptusin sirup. Měla jsem toho moc, byla jsem připravena na vše :D. Ale doktorka říkala, že základ je ten paralen, nurofen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.19 10:03

Vzala bych standardní lekarničku pro mimi co používám i tady. Tedy v prípadě, že v té destinaci není problém se zdravotní starostlivostí a funguje i pro urgentní situace. Pokud by tohle nastalo, tak předpokládám, že půjdete k Dr a ten už na to napíše co je potřeba. Nepíšeš kam jedete, tak jen možná pokud je to mimo EU a čekají vás niake kontroly, tak si ohlídat jestli to co vezeš je ok s lokálními pravidly dovozu léčiv aby te pak na hranicich nebo na letišti nedonutili to vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14149
2.6.19 10:03

Léky na rýmu, kašel, teplotu, průjem. Konkrétně podle toho, na co jsi zvyklá. Pak navíc panthenol, fenistyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.9.19 18:59

@LuciMik94 můžu odbočit od tématu a zeptat se, jak jste dovču zvládli, my se chystáme s tříměsíční dcerou a tříletým synem příští týden k moři, ale mám trochu obavy…dá se to v poho zvládnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.19 08:23

@mandarinkapomeranc my teď jsme s dvoumesicnim v Tunisu a super krásně spinká vše úplně v pohodě byl v moři i bazénu moře se mu líbí víc. kočárek máme hluboký nebyl s tim problém. A s takovým prckem je to jednodušší než s větším pokud je kojeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.10.19 00:23

Tak jsme to zvládli a bylo to bezva! malou jsme také pokřtili mořem :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie