Jaké máte pocity po podvedení partnera/ky

Anonymní
21.11.20 14:34

Jaké máte pocity po podvedení partnera/ky

Předpokládám, že se s tím chlubit veřejně nikdo nebude chtít, proto amonymně.
Děkuji za Vaši upímnost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.11.20 14:47

Že jsem pěkná kráva

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 14:50

Také by mě zajímalo

• Citovat
  • Nahlásit
10814
21.11.20 15:14

Žádné. Manžela nepodvádím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 15:14

Žádný provinilý pocit, manžel se mnou má jako ráji, lepší manželku by nenašel, zázemí, děti, pochopení, podpora, všechno obstaráno, zařízeno.. O nevěře se nikdy nedozví, tudíž ho nic netrápí.

• Citovat
  • Nahlásit
12031
21.11.20 15:33

Mám dobrej pocit, že si té chybějící čokolády nevšimla. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 15:53
@Anonymní píše:
Předpokládám, že se s tím chlubit veřejně nikdo nebude chtít, proto amonymně.
Děkuji za Vaši upímnost

Moje manzelstvi se v te dobe rozpadalo, rozvod, psycho s ex i fyzicke nasili, nevera mi pomohla, probrala jsem se a zjistila, ze jsem normalni zenska, nemela jsem doma co obhajovat, branit..za me v te dobe vyhra. Nic jsme neponicilu, odstehovala jsem se zahy a nevera skoncila. Pak uz jako stastne zadana jsem nepodvadela.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 15:56

Nemela jsem vycitky, nemela jsem v umyslu nikomu ublizit, takze jsem to neresila. Milence jsem mela asi 10 let, toho stejneho. Verila jsem mu, ze ma stejny zajem jako ja. Fungovalo to :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6
21.11.20 15:59
@Anonymní píše: Žádný provinilý pocit, manžel se mnou má jako ráji, lepší manželku by nenašel, zázemí, děti, pochopení, podpora, všechno obstaráno, zařízeno.. O nevěře se nikdy nedozví, tudíž ho nic netrápí.

Ach ta sladká nevědomost. V sexu je taky tak šťastný a stejně opečovávaný? 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 16:08
@Tauruscz píše:
Ach ta sladká nevědomost. V sexu je taky tak šťastný a stejně opečovávaný? 😀

Ano sex probíhá přesně podle podle potřeb a přání manžela 2× týdne, manžel ke své spokojenosti potřebuje hlavně moje orgasmy, tak ty mám vždycky minimálně dva.. Uznávám, že já mám milence jen z rozmarilosti a neskromnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
18299
21.11.20 16:21
@Anonymní píše:
Ano sex probíhá přesně podle podle potřeb a přání manžela 2× týdne, manžel ke své spokojenosti potřebuje hlavně moje orgasmy, tak ty mám vždycky minimálně dva.. Uznávám, že já mám milence jen z rozmarilosti a neskromnosti.

Až to praskne, tak tě ta rozmařilost přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 16:36

Manžela sem začala podvádět, až když šel nášvztah do kytek. Manžel byl věčně pryč, když už byl doma, tak uměl akorát tak bručet, shazoval mě, že se k ničemu, a že by si o mě nikdo ani kolo neopřel. Nebyl to takový ten násilník nebo tyran v tom pravém slova smyslu, jen si to tak zabručel pod vousy…ale atmosféra hrozná.
Takže jak jsem se cítila potom? ten pocit lítosti nad nevěrou překrýval pocit, že nejsem k ničemu, že existují i muži, kteří můžou být milí, dvorní, romantičtí, že pro ně nejsem jen domácí spotřebič. A to šlo o jednorázový pichy, žádný růžový brejličky zamilované čtyřicítky.
U nás to byl poslední hřebík do rakve. Otevřelo mi to oči, že takhle žít nechci a do roka jsme šli od sebe. Dnes jsem šťastná v jiném vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
1848
21.11.20 16:36
@divine woman píše:
Až to praskne, tak tě ta rozmařilost přejde.

A třeba to nepraskne 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18299
21.11.20 16:39

@david85lbc Žádnej takovej románek zatím neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1090
21.11.20 16:53
@divine woman píše:
@david85lbc Žádnej takovej románek zatím neznám.

Možná proto, že to neprasklo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama