Vánoce a ex u rodičů přítele

Anonymní
21.11.20 12:58

Vánoce a ex u rodičů přítele

Zdravím..
blíží se Vánoce a s tím i návštěvy. Mám snoubence a ten má z předchozího vztahu dítě. S ex mají vztah, ze se domluví kdo bude mít dítě a tím to konci. Ale rodiče snoubence jsou s jeho ex dá se říci dost v kontaktu. Byli spolu na dovolené a má přijet i na Vánoce.
Mě jako nynější partnerku to štve.. vím, ze je to život jeho rodičů, ale vůči mě mi to proste nepřijde fér a nějak se s tím nemůžu srovnat..
Přišlo by Vám to ok, se takhle navštěvovat i když společný život mého snoubence a ex je dávno tytam?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1159
21.11.20 13:03

Za hezké vztahy bych byla ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17458
21.11.20 13:05

Ano, je to naprosto v pořádku. Byli rodina a protože tam je dítě, zůstanou rodina celý život. Opravdu bych nečekala, že hodí bývalou snachu přes palubu jen proto, že si syn našel novou buchtu. Ty se s tím budeš muset vyrovnat. Kdyby mi partneři mých dětí diktovali s kým se mám a nemám stýkat, tak je pišlu k Chocholouškovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 13:06
@aknadar píše:
Za hezké vztahy bych byla ráda.

Myslím, že kdyby mé rodiče navštěvoval můj ex, tak by to vůči nemu taky nebylo moc ok..
tak každý na to ma jiný pohled no. Pro mě co bylo to bylo a není důvod se dale navštěvovat jak kdyby spolu stále žili

• Citovat
  • Nahlásit
611
21.11.20 13:06

Je to věc rodičů tvého přítele. Nevíme, koůik let byl se svou ex, jak staré je dítě. Vytrvořili si nějaký vztah, mají samozřejmě vztah k vnukovi, to nepřetrhnou rozvodem. Neřešila bych to. Hlavní je, že tvůj přítel nemá s ex nic v úmyslu a o dítě se stará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
21.11.20 13:07

Pořád jsou to prarodiče jejího dítěte. Asi by mě mrzelo, kdyby ji upřednostňovali přede mnou, kdyby dávali najevo, že ji mají rádi a tebe jen trpí. Ale pokud jsou tvoje vztahy s nimi v pořádku, byla bych ráda, že nedělají tlusté čáry za minulostí a udržují vztah i s matkou svého vnoučete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23682

Tak se s tím srovnej…a čím dřív, tím líp, pro tebe.
Opravdu nemůžeš dospělým lidem diktovat, s kým se stýkat a s kým ne. Je to přítelkyně tvých tchanovcu, co je (vlastně tak jako mimochodem) taky ex tvýho chlapa.
Já sem s tchanovci taky v kontaktu. Za prvé jsou to pořád prarodiče mého syna, a za druhé, mám s nimi přátelský vztah. Nedovedu si představit, že ženský, co pro mě v mnoha ohledech byla jako mama, najednou přestanu zvedat telefon…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Janli píše:
Ano, je to naprosto v pořádku. Byli rodina a protože tam je dítě, zůstanou rodina celý život. Opravdu bych nečekala, že hodí bývalou snachu přes palubu jen proto, že si syn našel novou buchtu. Ty se s tím budeš muset vyrovnat. Kdyby mi partneři mých dětí diktovali s kým se mám a nemám stýkat, tak je pišlu k Chocholouškovi.

Bývalou snachu bych nerekla, ženatý s ni nebyl.
Kazdopadne názor ti neberu

• Citovat
  • Nahlásit
17428
21.11.20 13:08

Však nepřijede za ním, ale jeho rodiči ne? Opravdu nejsi v pozici, kdy bys jim mohla určovat s kým se mají bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 13:08
@P4ja píše:
Však nepřijede za ním, ale jeho rodiči ne? Opravdu nejsi v pozici, kdy bys jim mohla určovat s kým se mají bavit.

Nikomu nic určovat nechci a nikomu to do hlavy necpu.
Ptám se na názor ostatních

• Citovat
  • Nahlásit
3896
21.11.20 13:10
@Anonymní píše:
Myslím, že kdyby mé rodiče navštěvoval můj ex, tak by to vůči nemu taky nebylo moc ok..
tak každý na to ma jiný pohled no. Pro mě co bylo to bylo a není důvod se dale navštěvovat jak kdyby spolu stále žili

Tak oni jsou ale samostatné osoby a vytvořili si spolu vlastní vztah, nepotřebují k tomu tvého snoubence jako prostředníka. To se rozvodem nerozplyne.
Kdyby mě nedejbože opustil manžel, taky bych kvůli tomu nechtěla zpřetrgat vztahy s tchýní. Mám ji ráda jako samostatného člověka, ne jenom jako manželovu mámu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17428
21.11.20 13:12
@Anonymní píše:
Nikomu nic určovat nechci a nikomu to do hlavy necpu.
Ptám se na názor ostatních

Však to je můj názor. Nemáš právo jim určovat, s kým se budou stýkat a bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11321
21.11.20 13:13

Chápu, že z tvého pohledu je to nic moc. Přesto z nezávislého pohledu, je to máma jejich vnoučete, mají právo se s ní stýkat, navštěvovat se s ní, zvát ji k sobě. Je to skvělé pro děti. A je hrozně fajn, že jí neodepsali. Pokud vás nezvou společně v jeden čas, jako že byste vy dvě seděli vedle sebe na gauči, tak je to naprosto v pořádku. PS : rozešli se kvůli tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5963
21.11.20 13:13
@Anonymní píše:
Bývalou snachu bych nerekla, ženatý s ni nebyl.
Kazdopadne názor ti neberu

To je, ale uplne jedno. Proste maji vnouce a neni jediny duvod, aby se s nim prestali vidat. :zed:

Srovnej si to co nejrychleji v hlave, protoze v opacnem smyslu nema zadnej smysl, abyste spolu byli a tys mela chlapa s ditetem, pokud nezvladas takovou jednoduchou vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
21.11.20 13:17

Budeš se s tím muset vyrovnat. Nic jiného ti nezbude :nevim:
Stejně s tím nic neuděláš. Může tě to štvát, ale to je asi tak všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama