Potřebuji návod na dokonalost

Anonymní
20.11.20 18:14

Potřebuji návod na dokonalost

Přeji vám krásný podvečer.
Prosím nemáte někdo návod na dokonalost? Už jsem docela zoufalá. Abych to lépe vysvětlila ať už udělám cokoli tak si na tom partner vždy najde něco špatného. Dám konkrétní příklad: vypulírovala jsem komplet celý byt s tím že jsem se u toho starala o naše miminko ale jaksi jsem prostě už nestihla umýt nádobí než se partner vrátil z práce. No když jsme se pak trochu chytli tak jsem si kvůli onomu nádobí vyslechla neskutečný věci.
Takže to, že všechno ostatní bylo jako ze škatulky plus to že byla malá naprosto spokojená, mu nebylo dost dobrý prostě to nebylo na 100%. A takhle je to skoro se vším. Třeba si myslím že nejsem špatná matka, ale jen kvůli drobnosti jako že se malá v noci budí na krmení i když jí je půl roku, mě hned tahá za odborníkama ať to jako odbourají že něco prostě dělám špatně protože by malá měla spát 8 hodin v kuse. Takže vás s ponížením žádám nemáte některá návod jak vše zvládat na 100%? Opravdu mě nebaví poslouchat že na všem dělám něco špatně…Ps: partnera už jsem o návod prosila ale dostala jsem odpověď že to přeháním. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5561
20.11.20 18:16

Staci vymenit tohodle hnupa za normalniho partnera. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 18:17
@Cenarius píše:
Staci vymenit tohodle hnupa za normalniho partnera. :palec:

A kdepak se takový hledá? :D

• Citovat
  • Nahlásit
2845
20.11.20 18:18

To je rafinovaný způsob, jak dostat zpátky emiminovskou ozvěnu, že je chlap debil. Akorát nevím, jak ti to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
20.11.20 18:21
@Anonymní píše:
A kdepak se takový hledá? :D

Třeba na brigádě v Hypernově… ;) A to nadobí ještě umyje sám a bez řečí. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
20.11.20 18:21

Chlapa bych pustila k vodě, to je jediný návod, jak být pro jiného 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14232
20.11.20 18:23

Tak hlavně že sis s nim dělala dítě, když ti jeho potřeba dokonalosti vadí. Hlavně nepiš že takový nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13919
20.11.20 18:23

Tak dítě je taky jeho, že? Takže za těmi odborníky může s malou i on jako zákonný zástupce ;) A tobě doporučím začít být trochu splacovací..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19724
20.11.20 18:24

Mam, vymen chlapa, jeho ocividne dokonalého nemáš  8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15942

Debil, idiot, nemiluje tě, nedělala bych nic a ještě se mu do ksichtu vysmála :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979

Ať si to pán Dokonalý dělá sám, když ty jsi údajně neschopná. Proč si to necháš líbit takovou buzeraci a ještě hledáš návody, jak se mu zavděčit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
20.11.20 18:27
@Anonymní píše:
Přeji vám krásný podvečer.
Prosím nemáte někdo návod na dokonalost? Už jsem docela zoufalá. Abych to lépe vysvětlila ať už udělám cokoli tak si na tom partner vždy najde něco špatného. Dám konkrétní příklad: vypulírovala jsem komplet celý byt s tím že jsem se u toho starala o naše miminko ale jaksi jsem prostě už nestihla umýt nádobí než se partner vrátil z práce. No když jsme se pak trochu chytli tak jsem si kvůli onomu nádobí vyslechla neskutečný věci.
Takže to, že všechno ostatní bylo jako ze škatulky plus to že byla malá naprosto spokojená, mu nebylo dost dobrý prostě to nebylo na 100%. A takhle je to skoro se vším. Třeba si myslím že nejsem špatná matka, ale jen kvůli drobnosti jako že se malá v noci budí na krmení i když jí je půl roku, mě hned tahá za odborníkama ať to jako odbourají že něco prostě dělám špatně protože by malá měla spát 8 hodin v kuse. Takže vás s ponížením žádám nemáte některá návod jak vše zvládat na 100%? Opravdu mě nebaví poslouchat že na všem dělám něco špatně…Ps: partnera už jsem o návod prosila ale dostala jsem odpověď že to přeháním. :nevim:

Je to kre. n pust ho do obehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
20.11.20 18:27

Dokonalost neexistuje. Partner, který hledá jen co vytknout není dobrý, ale vybrala jsi si sama. Jak on pomáhá v domácnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 18:29
@Silverine247 píše:
Ať si to pán Dokonalý dělá sám, když ty jsi údajně neschopná. Proč si to necháš líbit takovou buzeraci a ještě hledáš návody, jak se mu zavděčit?

To je právě to že když mu řeknu že si kvůli těmhle řečem připadám jako neschopná tak mi na to odpoví že nic takového neřekl že si jen myslí že by to všechno mohlo být prostě lepší. A že až příjde a řekne mi Ano jsi neschopná pak teprva se můžu cítit jako neschopná… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
17515
20.11.20 18:30

Zkus mu vysvětlit, že budeš dokonalá a dudeš mít dokonalého muže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama