Moje šestliletky

Anonymní
20.11.20 10:07

Moje šestliletky

Prosím o radu, případně náhled objektivních.

Je mi 43, za svůj život jsem měla vždy dlouhodobé vztahy, ale prostě jak to tak bývá, partner se okouká, u mě toto přichází vždy pravidelně kolem 5 - 6 rok vztahu. Partner mě přestane přitahovat, totálně ztrácím zájem o intimnosti s ním. Vždycky jsem to ještě dva - tři roky táhla na sílu, ale pak ten vztah stejně skončil, protože to jsme se takto trápili oba dva. S novým partnerem pak vždy O. K., nicméně po cca 5 letech se situace opět opakovala a následoval rozchod, neboť bez sexu nechce být nikdo (nebo alespoň většina).

Pak jsem se seznámila s manželem, přitažlivost opravdu od začátku, a to i po třech letech, řekla jsem si, že teď to konečně bude jiné, že je to to pravé. No překlopilo se 6 let a jsem tam kde jsem byla. Manžel je skvělej chlap, v domácnosti sice nehne prstem :lol:, za to se ale věnuje dětem a dost mi v této oblasti odlehčuje. Ale prostě nevím co s tím, jiskra vyhasla.

Sex je jednou za 6-7 dní z mé strany ovšem totálně na sílu. Nic nepomáhá, představy, léky, nic. Prostě prázdno, sucho, zmar. Rodinu rozbíjet nechci, ale je to těžké, opravdu těžké a já mám pocit, že je to bezvýchodná situace. Při představě strávit takhle dalších 20 let, no bude to boj.

Máte někdo podobnou zkušenost, radu, cokoli?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
633
20.11.20 10:11

43 :think: Tak ještě, tak dvě šestiletky stihnete, pak už by to, mohlo přejít. U třetí. Čtvrtá v 61, už snad nebude nutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5550
20.11.20 10:13

Tak jasně, že nikdy nebude sex po několika letech takový jako na začátku. Byt tebou tak asi navstivim nějakýho odborníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4494
20.11.20 10:14

A s každou šestiletkou máš dítě??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5282
20.11.20 10:14

Jak jinak si to řešila? Co nějaká terapie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.11.20 10:15

Skvely chlap, ktery v domacnosti nehne prstem :D Venovat se svym vlastnim detem je snad normalni, zadna ctnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
20.11.20 10:23

Říká se, že v průměru po 7 letech přichází první partnerská krize. :-) Takže to máš o rok posunuté. Pokud to nevyřešíš tím, že vždy utečeš, vztah se může naopak posunout dál. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 10:27

@Kaja35 tak dělá spoustu jiných věcí zase, zaskákne u mých koní, když já nemůžu, stará se o techniku a opravy, 2× v týdnu uvaří, není to tak, že vůbec nic

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 10:28
@modravlocka píše: Říká se, že v průměru po 7 letech přichází první partnerská krize. :-) Takže to máš o rok posunuté. Pokud to nevyřešíš tím, že vždy utečeš, vztah se může naopak posunout dál. ;)

vydržím :D

• Citovat
  • Nahlásit
2398
20.11.20 10:31
@Anonymní píše:
vydržím :D

Ne vydržet, ale zapracovat na tom. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
20.11.20 10:49
@Anonymní píše:
Prosím o radu, případně náhled objektivních.

Je mi 43, za svůj život jsem měla vždy dlouhodobé vztahy, ale prostě jak to tak bývá, partner se okouká, u mě toto přichází vždy pravidelně kolem 5 - 6 rok vztahu. Partner mě přestane přitahovat, totálně ztrácím zájem o intimnosti s ním. Vždycky jsem to ještě dva - tři roky táhla na sílu, ale pak ten vztah stejně skončil, protože to jsme se takto trápili oba dva. S novým partnerem pak vždy O. K., nicméně po cca 5 letech se situace opět opakovala a následoval rozchod, neboť bez sexu nechce být nikdo (nebo alespoň většina).

Pak jsem se seznámila s manželem, přitažlivost opravdu od začátku, a to i po třech letech, řekla jsem si, že teď to konečně bude jiné, že je to to pravé. No překlopilo se 6 let a jsem tam kde jsem byla. Manžel je skvělej chlap, v domácnosti sice nehne prstem :lol:, za to se ale věnuje dětem a dost mi v této oblasti odlehčuje. Ale prostě nevím co s tím, jiskra vyhasla.

Sex je jednou za 6-7 dní z mé strany ovšem totálně na sílu. Nic nepomáhá, představy, léky, nic. Prostě prázdno, sucho, zmar. Rodinu rozbíjet nechci, ale je to těžké, opravdu těžké a já mám pocit, že je to bezvýchodná situace. Při představě strávit takhle dalších 20 let, no bude to boj.

Máte někdo podobnou zkušenost, radu, cokoli?

Asi nemáš moc reálná očekávání a chceš něco, co třeba ani neexistuje. Jak někdo vtipně napsal, pokud je ti 43, tak vydrž, ono Tě to časem přejde. V 50 se Ti nebude chtít odcházet a hledat někoho nového a začínat od nuly, ostatně ani ve 43 letech. Nebo manžel prostě zase tak skvělý není, což si asi moc lidí nechce po xx letech přiznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4801
20.11.20 10:50

Jaá ti nevím, přijdeš mi krapet nedospělá. Pokud je v tom vztahu láska a ten chlap se nezměnil v nějakého slizouna, co na sebe úplně kašle, tak nevím, nevím…

Za pár let ty tvoje šetiletky budou stejně o ničem, pomalu se totiž můžeš dostat do fáze, kdy ti chlapi nebudou chtít mít sex s tebou, nikdo nemládne. Tak abys nepřebrala. :nevim:

Příspěvek upraven 20.11.20 v 10:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
20.11.20 10:51

Tak tím že neodejdeš, posune tě to dál… ber to jako výzvu a rozvoj sebe samé ;-) zní to blbě, ale v podstatě ses,,zasekla,, na nějakém vývojovém stádiu 6letek :D je třeba to ustát a jít dál / dospět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 11:13

Mam podezreni na neco podobneho u sebe. Malicko se priklanim k nazoru, ze mam nejaky problem s blizkosti k partnerovi a lidem obecne. Napriklad bych nemohla pracovat ve zdravotnictvi ani fyzicky pecovat o rodice. Blizko mam jen ke svym detem a pak k tomu, u koho me tak hormony nastavi. Ty samozrejme po nejake dobe slabnou, pak to jeste muze jet setrvacnosti a pak…
Mozna je to ale kravina, co rikam, nemam to nijak podeprene z jinych zdroju.
V kazdem pripade si rada prectu nazory k veci.
Neni to uplne jednoduche a rady, ze je to potreba prekonat, neresi podstatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8222
20.11.20 12:12

Za chvíli budeš po přechodu a budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama