Proč muži mají rádi zlatokopky?

735
19.11.20 14:14

Proc muzi maji radi zlatokopky?

Otazka spis na muze, ale mozna ji dokazou zodpovedet i nejake zeny.
Co muze tak laka na zlatokopkach?
Na jednu stranu na ne nadavaji, ale ve skutecnosti jim casto davaji prednost.
Casto jsem kolem sebe vidala muze, kteri odmitali zeny, ktere je mely radi a chtely spolecne s nimi neco vybudovat, a dali prednost zenam, ktere z nich od zacatku jenom tahaly penize.
Ne, ty zlatokopky nebyly mladsi a hezci, dokonce jsem videla pripad, kdy muz sve prvni zene a matce svych deti nekoupil nic a rozpocitaval i penize za jidlo, protoze ji prece nebude dotovat, aby potom vsechny pracne usetrene penize utracel za druhou manzelku, ktera nepracuje, ale dostala auto, sperky, drahe dovolene a nevim, co jeste. Pritom je ta druha o 10 let starsi nez ta prvni a i vzhledove je dle meho nazoru o ligu niz. Povaha take nic extra.
Mate tuseni, cim to je?
Ovladaji zlatokopky neco, o cem my ostatni nemame tuseni, nebo proste chlapi touzi po zenach, co z nich tahaji penize?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5551
19.11.20 14:16

Tak zaklad uspesne zlatokopky je ten, ze si najde chlapa, ktery ty penize ma a chce je poustet. A ona urcite ma neco, co muze nabidnout na oplatku, jelikoz jen tak ty penize davat nebude :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4976
19.11.20 14:18

Sex, sex a sex. Zlatokopka ho mění za peníze. Čím víc peněz, tím víc sexu. Nikdy jsem neviděla nepříjemnou zlatokopku, to se taky chlapům líbí. Mě by se vlastně taky takovej chlap líbil. Dávala bych mu peníze, on by mě obdivoval, nerejpal, dělal by vše co bych řekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
19.11.20 14:23

Řekla bych, že profi zlatokopky umí kout železo, dokud je žhavé, a dostat z chlapa hodně v té prvotní fázi, kdy pro ně hraje neokoukanost a úvodní euforie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
19.11.20 14:24
@Cenarius píše:
Tak zaklad uspesne zlatokopky je ten, ze si najde chlapa, ktery ty penize ma a chce je poustet. A ona urcite ma neco, co muze nabidnout na oplatku, jelikoz jen tak ty penize davat nebude :D

Ten jeden pan, ktereho jsem popsala, nebyl ochoten poustet pro svou prvni zenu, pro druhou ovsem ano.
A co je to „neco“ nabidnute na oplatku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18324
19.11.20 14:29

Kun. a proti vodě, utáhne tři lodě. To je celé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5551
19.11.20 14:33
@Leni_2019 píše:
Ten jeden pan, ktereho jsem popsala, nebyl ochoten poustet pro svou prvni zenu, pro druhou ovsem ano.
A co je to „neco“ nabidnute na oplatku?

Tak prvni nebyla zlatokopka a druha ano. A to „neco“ je to, co ten chlap chce a potrebuje. Jde mu na ruku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28463
19.11.20 14:35

Prosim o definici zlatokopky, dekuji :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
19.11.20 14:36
@divine woman píše:
Kun. a proti vodě, utáhne tři lodě. To je celé.

Ne kazda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7039
19.11.20 14:38

@Leni_2019 Ahoj,
nemyslím, že by to platil obecně. Ale dokážu pochopit, že to tak u některých může být.
Zlatokopce je jednoduché udělat radost. Vykouzlit ji úsměv. je jednodušší ji držet spokojenou. Vztah je většinou založen na jednoduchém principu. A asi i platí, že zlatokopky mají většinou něco, čím dokáží toho chlapa dostávat, kam chtějí. Pro některé muže to pak může být čitelnější, zřejmější vztah.
O některých holkách, které si libují v drahých věcech, luxusním životě a pozornosti formou dárků ale nemám až tak zlé mínění. Je to prostě jejich způsob vnímání kvality života a pokud jsou tak spokojené, je to v pořádku.
Bohužel ale i znám případy holek, které působily normálně, ale když se jejich partner dostal k penězům, ty peníze je změnily. Určitě v podobně případů zblbne i ten chlap, ale já znám případ ženy, která takto zblbla a ten vztah to nepřežil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
19.11.20 14:40
@Leni_2019 píše:
Ne, ty zlatokopky nebyly mladsi a hezci, dokonce jsem videla pripad, kdy muz sve prvni zene a matce svych deti nekoupil nic a rozpocitaval i penize za jidlo, protoze ji prece nebude dotovat, aby potom vsechny pracne usetrene penize utracel za druhou manzelku, ktera nepracuje, ale dostala auto, sperky, drahe dovolene a nevim, co jeste. Pritom je ta druha o 10 let starsi nez ta prvni a i vzhledove je dle meho nazoru o ligu niz. Povaha take nic extra.
Mate tuseni, cim to je?
Ovladaji zlatokopky neco, o cem my ostatni nemame tuseni, nebo proste chlapi touzi po zenach, co z nich tahaji penize?

To Ti můžu prozradit naprosto přesně - když dva/dvě dělají totéž, není to vždy totéž. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18324
19.11.20 14:41
@Leni_2019 píše:
Ne kazda.

samozřejmě. O těch šikovných se vypráví, že jí musí mít snad ze zlata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
19.11.20 14:45

A kdes vzala, že mají rádi zlatokopky??? :roll:
Nějakého zbohatlíka ti přebrala kámoška? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
19.11.20 14:45

To jsou starosti… krom toho, proč myslíš, že když si někdo pořídí zlatokopku, tak že ji má rád? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8222
19.11.20 14:46

Asi ta nová lepší kouří. A určitě polyká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama