Mezinárodní den mužů, jak jste slavili?

Diagnozaotec
20.11.20 09:40

Mezinárodní den mužů, jak jste slavili?

Víte, že kromě dne otců je i mezinárodní den mužů. Byl včera, 19.11. Tak co chlapi, čím vás vaše polovičky překvapily. Co ženy, jak jste toho svého ocenily?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20926
20.11.20 09:46

Manzelka rozhodla, ze ten svatek neexistuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1242
20.11.20 09:49

Mě takovéhle pí. oviny nezajímají…
Tento den byl vytvořen ochodníky, aby lidi mohli utrácet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15332
20.11.20 09:49

Co je to za blbost? Od chlapů krom spermie nevzešlo nikdy nic dobrýho 8o. Už i ty spermie maj porouchaný :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
20.11.20 09:49

Manžel dostal povolený vycházky i když neumyl nádobí…

  • Citovat
  • Upravit
17308
20.11.20 09:49

Oslavil jsem to důstojně a zryl se jako čuně. Teď jsem doma na HO vyřízený jak žádost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
20.11.20 09:52

Nijak. Slavim jen MDŽ a mezinárodní den ženského orgasmu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Diagnozaotec
20.11.20 09:54

@zoidberg ja se ocenil řízkem k obědu a nákupem plzní k večeři a do zásoby, žena o existenci tohoto svátku dle mého předpokladu neměla potuchy. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Diagnozaotec
20.11.20 10:00
@Janli píše:
Manžel dostal povolený vycházky i když neumyl nádobí…

Máte mu koupit myčku

  • Citovat
  • Upravit
Janli
20.11.20 10:06
@Diagnozaotec píše:
Máte mu koupit myčku

Jsi blázen? Já mu koupím myčku, pak si vzpomene, že chce pračku místo valchy a nakonec půjdeme kupovat cirkulárku, když máme tak pěknou pilu na dřevo…

  • Citovat
  • Upravit
Elenloth
20.11.20 10:21

Ocenila jsem ho úplně stejně, jako on mě na Mezinárodní den žen. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
6
20.11.20 10:32

U nás v rodině a v mém okolí se den můžu a den otců nijak neslaví. Existence těchto „svátků“ není ženskýma připuštěna. Máte ale vidět ty jejich smutný a protažený ksichty, když na „jejich“ den nedostanou nějakou pozornost, to berou totiž jako samozřejmost. Když jsem se zajímal proč tomu tak je, proč ignorují den můžu nebo den dětí, tak mi bylo jaksi taksi váhavě řečeno, že to tak je, protože je to tak přece učili jejich maminky,.. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1293
20.11.20 10:32

Zrovna před chvilkou na mě na fb vyskočil obrázek:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Altavista
20.11.20 10:50

Dělám svému muži radost průběžně, zrovna jdu udělat kvalitní ledovou čokoládu :) O tomto jsem neměla ani tucha, ale u nás se to neřeší. Nehrotíme ani výročí a svátky.

  • Citovat
  • Upravit
9023
20.11.20 11:12

To vůbec nevím.
Díky školky slavíme den otců.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová