Partner mě už nepřitahuje

Anonymní
19.11.20 21:56

Partner mě už nepřitahuje

Nevím, co mám dělat. Už je to delší dobu, co mě už partner nepřitahuje. Máme spolu půl ročního chlapečka, ale začalo to ještě před tím. Nechci s ním mít sex a jemu to samozřejmě vadí. Jiní chlapi mě normálně přitahujou. Jak byste to řešily vy? Asi je to tím, že mi před nějakou dobou psychicky ubližoval a já mu už prostě nevěřím a tak mám v sobě blok. Bojím se mu to říct, je dost výbušnej a nechápavej. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60930
19.11.20 22:00

Proč s ním máš dítě? Jinak říct na rovinu.. Nebo počkat, až si najde někoho jiného :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28440
19.11.20 22:02
@Anonymní píše:
Nevím, co mám dělat. Už je to delší dobu, co mě už partner nepřitahuje. Máme spolu půl ročního chlapečka, ale začalo to ještě před tím. Nechci s ním mít sex a jemu to samozřejmě vadí. Jiní chlapi mě normálně přitahujou. Jak byste to řešily vy? Asi je to tím, že mi před nějakou dobou psychicky ubližoval a já mu už prostě nevěřím a tak mám v sobě blok. Bojím se mu to říct, je dost výbušnej a nechápavej. :(

Já bych si s chlapem, co mi nic neříká, dité nepořídila. Navíc s výbušným omezencem. Budeš se muset přemoct nebo jít na brigádu. Ony tě ty roupy přejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
19.11.20 22:05

Teď už je pozdě…, dětma nezatopíš, takže tenhle fakt, že sis ho vybrala jako otce svého dítěte pomineme.. Jediná rada, nebuď s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3645
19.11.20 22:13

Manželská poradna, co jiného? Pokud nejste schopni na sobě pracovat, tak rozchod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
19.11.20 22:33

Co ti provedl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
19.11.20 22:34

Co ti udělal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 23:34

Podle toho, co píšeš, tak to bude dobrej psychouš, nedivím se ti, že už tě nepřitahuje.. rychle od něj pryč, todle lepší asi nebude

• Citovat
  • Nahlásit
9890
20.11.20 09:10
@Anonymní píše:
Podle toho, co píšeš, tak to bude dobrej psychouš, nedivím se ti, že už tě nepřitahuje.. rychle od něj pryč, todle lepší asi nebude

Proč anonym? Psychouš třeba je, ale to věděla, tak proč si s ním pořizovala dítě. S miminem už ten odchod není tak jednoduchej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
20.11.20 09:20

Jo, to je ten luxus, který ti dopřeje manželství/dítě/dlouhodobý vztah. Nemusíš mít sex, a přes to se o tebe někdo postará, někdo s tebou je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 13:45

Dřív takovej nebyl. Občas byly hádky, ale to je snad všude. Ale od tý doby, co jsem otěhotněla, tak to šlo z kopce. Celý těhotenství jen stres a strach. Místo, abych si to užívala, tak jsem jen brečela. Prostě na mě furt řval, dával mi najevo, že nestojím za nic a cokoliv, co jsem udělala, tak bylo špatně. A teď i kdyby se snažil sebevíc, tak je to k ničemu. Prostě mu už nevěřím.

• Citovat
  • Nahlásit
9890
21.11.20 18:32
@Anonymní píše:
Dřív takovej nebyl. Občas byly hádky, ale to je snad všude. Ale od tý doby, co jsem otěhotněla, tak to šlo z kopce. Celý těhotenství jen stres a strach. Místo, abych si to užívala, tak jsem jen brečela. Prostě na mě furt řval, dával mi najevo, že nestojím za nic a cokoliv, co jsem udělala, tak bylo špatně. A teď i kdyby se snažil sebevíc, tak je to k ničemu. Prostě mu už nevěřím.

Ty jo, to je nějaká nemoc nebo co? Každej chlap byl perfektní a sotva ženská otěhotní tak se z něj stane tyran? Proč si tedy od něj neodešla už v těhotenství a nechala sis to líbit? Vždytˇsis mohla těhotenství užívat a nemusela si brečet. Když si porodila tak se jako mávnutím proutku zase změnil, snaží se ale ty už mu nevěříš? Tak od něj odejdi a je klid, co bys chtěla slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:07

@arinecka Odešla, ale nasliboval hory doly.

• Citovat
  • Nahlásit
9890
21.11.20 21:55
@Anonymní píše:
@arinecka Odešla, ale nasliboval hory doly.

Píšeš, že celý těhotenství byl jen strach a stres, tak kdy ti to sliboval? Hory i s dolama může slibovat kdokoliv, ale víš jak, sliby, chyby. Důležité jsou činy. A ty se asi taky nekonaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 22:23

@arinecka asi měsíc před porodem. Furt jak se změní a tak. A já blbka jsem mu prostě dala šanci. Ale jak se říká - Pozdě bycha honit. Asi prostě nemám odvahu to ukončit znovu a definitivně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama