Jak jsem stará, tak jsem blbá

Anonymní
20.11.20 16:50

Jak jsem stará, tak jsem blbá

Napište mi prosím své názory… Hrozně se i přes svůj věk placam, bude to znít určitě jak text z Bravicka, ale patnáct mi není no… Bude to ale tím, že jsem si od patnácti vlastně nic neužila…

Mám dlouholetý vztah (více než 15let), s manželem (první sexuální partner) máme dítě, byt, dům, cestujeme… Žijeme si opravdu dobře, neřešíme peníze. Oba pracujeme. A taky tedy zijeme hodně stereotypne. Prace, dítě, domácnost, večer je manžel na pc/já zase čtu, dívám se na filmy atd. Každý máme své zajmy. Manžel je perfektní otec, dítěti se věnuje. Ale mezi námi nic není. Už tak dva a půl roku máme krizi, prohloubila se ještě s mými psychickými problémy na mateřské… Vše jsme komunikovali, měla jsem snahu řešit, bohužel beze změny… Postrádám z manželovi strany zájem, lásku, neobejme, nedá pusu, se sexem vždycky přijdu já a je to pořád stejné… Sám nikdy nic nenavrhne, všechno organizuji já… Jako ano, na výlet jede, je s námi, je vše po mém… Ale pro mě je absolutně pasivní, jídlo mu nosím pod nos, nevím.. I přes to všechno, co pro nás dělá si ho nejak nevážím a prostě si přijdu, že k němu už nic necítím… Cítím se sama uvnitř vztahu…Jsem blbá že? Vlastně jsme si už před skoro dvěma lety řekli, že půjdeme od sebe a setrváváme ve vztahu kvůli dítěti hlavně (stále je malé). No a samozřejmě, v době krize se objevil jiný muž… Byl pro mě v době, kdy jsem se necítila nejlépe (pouze písemne, psali jsme si rok), známe se léta, ale viděli jsme teď párkrát… A já ho prostě miluju… On mě nechce, klasika, teda chce ale jen na sex, má partnerku, a já ho i přes to miluju… Silim z něj, hodně jsem kvůli němu slevila ze svých zásad, myslím jen a jen na něj, chtěla bych být s ním, i když vím, že by nám to dlouhodobě asi neklaplo a vlastně on mě chce vidět, jen když má čas (já už dítě nechci, on ještě žádné nemá, máme jiné finanční možnosti atd.)…No… Zkrátim to… Nějaká osahavacka byla… Sex ne… Byla jsem vždy proti nevěře, ale nejhorší je, že si nevěrná nepřijdu z mé strany (on má partnerku měsíc, u něj mi to vadí hodně, ale chápete.. Já po patnácti letech víc lituju ji, než svého muže…). A teď co? Osobně si myslím, že bych měla být sama… Očividně manžela už nemám ráda (jediné co, tak nechci ničit rodinu a nechci přijít o nějaké výhody, přeci jen máme nějaký standard) a ted u toho druhého nevím, nechápu chlapy… Proč si rok píšete s někým, jste tu pro někoho a chcete ho jen do postele? Fakt? Rok energie a času?… Vnucovat se asi nemá cenu, nebo? Jak z toho ven… Neřešil někdo něco podobného? Manžel a milenec, nebo nikdo… Nebo jak to vidíte? Směle do mě :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.11.20 16:55

Měl vy si nechat změřit hladinu testosteronu v krvi. Nedostatek tohoto hormonu je i zdraví ohrožující stav. Můj manžel to má taky tak. Hormon na nule, musí si ho aplikovat do kůže na ramenou, chodí s tom na endokrinologii. Také můžou mít nezhoubný nádor na hypofýze. Problemy máme uplne stejne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 16:57

Na milence se vykašli. Řeš ten problem u manžela.

• Citovat
  • Nahlásit
5561
20.11.20 16:57

Tak on si takto muze vypisovat klidne s 20ti zenskyma a ceka kde ten sex klapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4739
20.11.20 17:00

U chlapa to tak je. Klidně bude rok vrkat a pak půjde jinam. Navíc se myslím, že tě má opravdu jen na zábavu, nemusí jít hned o sex a vlastně asi neví, jak se tě zbavit, když má teď vztah. Zamyslela bych se i nad jeho charakterem. Našel si přítelkyni a stále má i tebe. Podvádí tebe i tu druhou. To třeba nevidíš? Pokud chceš někoho jiného, chápu. Ale tady ten taky není to pravé. Však to musíš cítit. Nikdy jsem moc nerozuměla, že se někdo třeba 2× rozvede. Teď už je mi to o dost jasnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
20.11.20 17:03

Tak jestli chceš dělat blbku nějakýmu obšourníkovi, tak směle do toho. Manžel to asi vzdal, ty taky, otázka je, nakolik je ten váš nevztah dobrým modelem pro dítě, kvůli kterému v něm zůstáváte. A třeba on už je taky zaháčkovaný někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 17:08

@akavi
Manžel stoprocentně nikoho nemá, leda že by si jen psal… Má homeoffice, je nonstop doma, nikam nechodí… Takže u něj jsem si jistá, navíc komunikujeme, jemu sex moc nechybí… A vlastně jemu to takhle i vyhovuje.. Od té doby co jsme si řekli, že půjdeme od sebe a já jsem zamilovana jinde se s ním tolik nehadam, on je spokojený… Má uvareno, naklizeno, vlastně skoro všechno… Jemu city nechybí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 17:08
@Anonymní píše:
Měl vy si nechat změřit hladinu testosteronu v krvi. Nedostatek tohoto hormonu je i zdraví ohrožující stav. Můj manžel to má taky tak. Hormon na nule, musí si ho aplikovat do kůže na ramenou, chodí s tom na endokrinologii. Také můžou mít nezhoubný nádor na hypofýze. Problemy máme uplne stejne.

Děkuju za tip

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 17:10

@Trojlístek on ji nepodvadi, ona o mě ví… Ale je fakt, že ideál to není… Já pořád doufám, že se třeba rozhodně pro me :nevim:… Jsem prostě zamilovaná… A jako fakt to tak je… Tomu nerozumím… Já bych si s nikým jen tak nepsala… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
2923
20.11.20 17:11
@Anonymní píše:
@akavi
Manžel stoprocentně nikoho nemá, leda že by si jen psal… Má homeoffice, je nonstop doma, nikam nechodí… Takže u něj jsem si jistá, navíc komunikujeme, jemu sex moc nechybí… A vlastně jemu to takhle i vyhovuje.. Od té doby co jsme si řekli, že půjdeme od sebe a já jsem zamilovana jinde se s ním tolik nehadam, on je spokojený… Má uvareno, naklizeno, vlastně skoro všechno… Jemu city nechybí

Tak nevíš, jestli si s někým nepíše, neprovozuje sex po netu apod. Dneska nemusí vytáhnout paty z baráku a může si city i sex. touhu uspokojovat prostřednictvím někoho jiného, i když jen na dálku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4804
20.11.20 17:13

Svým způsobem si co se pasivity týče, nemáte s manželem co vyčítat. Už ho nemiluješ, vzdycháš po jiným, ale protože „pohodlí“, tak se nehneš, a vytváříš si vzdušný zámky kvůli chlapovi, co tě má na nudu a na zvedání ega. :nevim:

Jinak by mě zajímalo, jestli byl manžel takhle pasivní vždy (povaha), nebo se jen přizpůsobil tobě (ráda rozhoduješ a jen tak ti něco není dobré), tak jste si to takhle nastavili, pro něj se to logicky stalo pohodlnější, ale tobě se to rokama přejedlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
20.11.20 17:14

Zdá se mi, že jste to manželství oba vzdali trochu moc snadno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28413
20.11.20 17:17
@Anonymní píše:
@akavi

Zkuste partnerskou poradnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 17:18

Já jsem taky stará a taky dost blbá :zed:
Zabouchla jsem se do kamaráda, on do mě taky, ale on mě nechce, protože jsem vdaná. On je svobodný, takže hledá přítelkyni a já se zcvoknu, až si ji najde. Přijdu si totálně na hlavu, rozumem vím, že je to vše špatně, ale nějak to nedokážu zpracovat :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 17:19

@akavi a jak se odmilovat by rada byla… On mi teda nikdy nesliboval, ale já prostě si nemůžu pomoct… Přitom racionálně vidím všechno, ale srdce… Bolí bolí :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama