Jaké máte pohlaví miminka?

Anonymní
8.12.19 15:32

Jake mate pohlavi miminka?

Ahoj, jake mate pohlavi miminka a jaky byl prubeh tehu? Jde mi jen o to srovnat babske rady a zda spis souhlasi ci nikoliv. Takze piste zda jste zvracely, jake mely brisko, studene nohy, chute atd. Supky????

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
8.12.19 15:35

Mám holčičku, měla jsem hodně kulaté bříško a zvracela jsem do 4.měsíce, jinak jsem jedla hodně sladké a kyselé okurky.

• Nahlásit
  • Citovat
8.12.19 15:37

Čekáme holčičku (24tt) zvracela jsem jednou, spis jsem trpěla na nevolnosti. Studené nohy a vlastně všechno mám furt, chutě zatím žádné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 15:39
@Anonymní píše:
Mám holčičku, měla jsem hodně kulaté bříško a zvracela jsem do 4.měsíce, jinak jsem jedla hodně sladké a kyselé okurky.

Takze potvrzujete babske rady

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 15:40

@KristynaStej Tak chute jeste prijdou, hezke tehulkovani

• Nahlásit
  • Citovat

Kluk :) 8) příznaky skoro žádný, lepší pleť
;) :lol:
Známa taky měla kluka a zvracela snad až do půlky těhotenství :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5348

Prvni tehotenstvi kluk, absolutne zadne potize, priznaky, nic.
Ted jsem ve 13tt, stale hubnu, nemam na nic chut, sladke se mi hnusi, spis chut na slane, ale dobnu a mam dost. A pohlavi zatim nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
8.12.19 15:42

2 kluci, obe tehotenstvi spicate bricho :lol: jinak spatne mi bylo, ale nezvracela jsem, vsude bedary a u kazdyho jine chute

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 15:46

U holcicky mi bylo skvele, plet i vlasy se zlepsily, do 12.tt mi nechutnalo sladke ale jinak desna chut k jidlu. Ted cekam kluka (23+2) a do 12.tt mi bylo desne zle, silnej cich, vse mi smrdelo, nechutenstvi, navaly a plet i vlasy spatne, vlasy mi desne padaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21538
8.12.19 15:46

Podobné diskuse tu před nedávnem byly…At jsem čekala syny nebo dcery, žádné rozdíly jsem nezaznamenala, ani v chutích, ani ve tvaru břicha. A pokud jsem měla studené nohy, asi to bylo tím, že byla zrovna zima…Bez ohledu na pohlaví dítěte v bříšku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
8.12.19 15:47

Dvě holky pokaždé zvracení do 5 měsíce, shodila jsem vždy 10 kg od pátého měsíce chutě na sladký a nabrala jsem 22 kg. Bříško jsem měla u první malé u druhé velké. Pleť se mi zhoršila u obou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 15:56

Oba kluci, u obou jsem zvracela 5 měsíců. U prvního krásná pleť a vlasy, 7 druhého akné jak pubertacka. Tvar břicha nevím, jsem při těle, spíš kulaty… Babskym radám nevěřím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
8.12.19 15:57

Kluka vše ok, kromě pálení žáhy, ale dalo se to přežít, nijak mě to neomezovalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 16:11

@Andulicka16 tak u vas presne vse obracene:joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
1479
8.12.19 16:13

První holka, teď kluk a připadá mi to úplně stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama