Bolesti, tvrdnutí břicha a tlak na konečník v 37+5tt

Anonymní
8.12.19 07:56

37+5tt bolest tlak

Ahoj, neměl by někdo radu? :nevim: Jsem 38tt a beru železo. Do 36tt jsem měla povoleny hořčík, aby mě protáhnul. Chodím na stolici cca 2× denně stim že musím teda dost tlačit.. Ale aspoň 1× denně jdu. Začne to bolestmi jako při MS, a nám pocit jako kdybych se mela posr.. :mrgreen: už jsem zkoušela i glycerin ověření čípky, ale ten jsem v sobě udržela asi 3 minuty, dal už jsem to přes ten tlak a bolest prostě nedala. Co by mi mohlo pomoct na zácpu? Jinak v noci a ráno mívam dost tlak od kostrce ke konečníku, fakt jak kdybych měla bezet na velkou. Nikdy z toho nic není… Takhle jsem jednu noc běžela snad 5×. Dotoho mi tvrdne často břicho… :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
8.12.19 07:57
@Anonymní píše:
Ahoj, neměl by někdo radu? :nevim: Jsem 38tt a beru železo. Do 36tt jsem měla povoleny hořčík, aby mě protáhnul. Chodím na stolici cca 2× denně stim že musím teda dost tlačit.. Ale aspoň 1× denně jdu. Začne to bolestmi jako při MS, a nám pocit jako kdybych se mela posr.. :mrgreen: už jsem zkoušela i glycerin ověření čípky, ale ten jsem v sobě udržela asi 3 minuty, dal už jsem to přes ten tlak a bolest prostě nedala. Co by mi mohlo pomoct na zácpu? Jinak v noci a ráno mívam dost tlak od kostrce ke konečníku, fakt jak kdybych měla bezet na velkou. Nikdy z toho nic není… Takhle jsem jednu noc běžela snad 5×. Dotoho mi tvrdne často břicho… :think:

Doplňují že mi ztvrdne břicho, a dotoho začnu cítit tlak na konecnik, v zádech a podbřišku.

• Nahlásit
  • Citovat
6304
8.12.19 12:32

Jak dlouho tenhle tlak a bolesti přetrvávají? Jestli až dnes, tak raději vyraž do porodnice. Tlak na konečník může taky značit i porod. Jinak ke konci těhotenství je nepohodlí různého typu normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama