Vlnky v podbřišku

211
8.12.19 09:15

Vlnky v podbřišku

Ahoj jsem v 16tt a už 14 dní cítím občas takové vlnky hlavně když si lehnu večer na záda…ptala jsem se doktora jestli to jsou už pohyby a říkal že ne, u prvorodiček prý nejdříve v 18tt ale už jsme nedořešili co to teda je? Může to být plodová voda? Nic jiného mě nenapadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3515
8.12.19 09:17
@Lusicek píše:
Ahoj jsem v 16tt a už 14 dní cítím občas takové vlnky hlavně když si lehnu večer na záda…ptala jsem se doktora jestli to jsou už pohyby a říkal že ne, u prvorodiček prý nejdříve v 18tt ale už jsme nedořešili co to teda je? Může to být plodová voda? Nic jiného mě nenapadá…

Zaražený větry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
8.12.19 09:19

@Lychee13 to nevím… větry mi jdou dobře :D on říkal že muži cejtit takový vlnky ale co to je už neřek…tak mi to vrtá hlavou :roll: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
8.12.19 09:34

Mě se v prvním těhotenství rozjely tiky v břišních svalech, nejdřív jsem myslela že to jsou pohyby, teď už vím že se někde špatně přenáší signál do břišních svalů, protože ty tiky mám pořád a to už těhotná nejsem. Může to být cokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.12.19 09:34

Pravděpodobně pohyby miminka. Mnoho maminek je pociťuje dříve, zvláště štíhlé vnimave zeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
8.12.19 09:36

Citila jsem malou v 16tt, prvorodicka..vim to urcite. Bylo to jen po jidle, to asi byla akcni. Ale ne vlnky, ale takovy simrani, nebo tukani. Jen chvilicku a zas nic treba zbytek dne. Pak to zesiluje a od nejakych 18tt uz je to jistotka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7472
8.12.19 09:53

Já myslím, že by klidně i ty pohyby mohly být. A jestli ano nebo ne, to poznáš časem. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat