Jaké oříškové máslo?

23.11.20 17:15

Jaké oříškové máslo?

Holky, prosím vás, chtěla bych si zkusit koupit nějaké oříškové máslo, ale je jich na trhu tak velké množství, že vůbec nevím, které vybrat. Nemám s nimi totiž zatím žádné zkušenosti, proto bych vás chtěla poprosit o doporučení, s kterou značkou jste spokojení? Jde mi o to, aby másla byla složením kvalitní a chuťově dobrá (takže pro mě osobně, prosím, i chuťově sladká :D ). Moc děkuji za jakékoliv doporučení. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7023
23.11.20 17:21

Mam vyzkousene ruzne arasidove a taky ty minibaleni mixit. Za me topka Mixit arasidove + bila coko + slany karamel. Neverila bych, ale uuuu :P :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 17:30

@Kukacka123 Moc děkuji. :kytka: Na másla od Mixit jsem se dívala s velkou chutí, tak jsem ráda, že na ně slyším pozitivní ohlas. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
23.11.20 17:31
@růžovámalina píše:
@Kukacka123 Moc děkuji. :kytka: Na másla od Mixit jsem se dívala s velkou chutí, tak jsem ráda, že na ně slyším pozitivní ohlas. :lol:

Jako maji dobrych vice, ale tohle je za me chutove topka. Celkem vyrazne, ale fakt vyborne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11435
23.11.20 17:33

Ja kupuju u grizly. Malinove s kokosem, s cokoladou, arasidove, mandlove, z kesu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 17:37

@mag Děkuji za tip, na ty jsem se taky koukala, ale pokud se mi to neplete s jinými, tak mám pocit, že tahle másla nejsou myslím sladká? Nebo se pletu? Nechci samozřejmě nějaké šíleně přeslazené máslo, ale zase bych si na tom i ráda trošku pochutnala, tak aby to nebylo úplně „jalové“. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 17:38

@Kukacka123 Super, děkuji moc. :) Mě tam teda láká lískový ořech s mléčnou čokoládou, tak teď tedy nevím. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
23.11.20 17:40
@růžovámalina píše:
@Kukacka123 Super, děkuji moc. :) Mě tam teda láká lískový ořech s mléčnou čokoládou, tak teď tedy nevím. :D

To je takova chutove mene vyrazna nutella, ale je dobry :) i ten kokos bila cokolada. Ja miluju kesu orisky, ale keau masla mi prijdou takova doat lepiva a malo vyrazna chuti, coz tak je no…
Na to jsou fajn ty malicke vzorky, ze ochutnas, co ti sedne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
23.11.20 17:42

Ahoj, i ja kupuju Grizly masla. Pomer cena-kvalita je pro me u nich nejlepsi. Je mi lito dat za sklenicku nekolik stovek :) A to malinovy je fakt vyborny, a taky mandlovy s cokoladou :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 18:00

@P.petru Děkuji za odpověď. :) Zní to super, akorát je mají teda teď dost vyprodané, to je škoda. :( Zrovna ta malina není, což mě mrzí, protože maliny miluju. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6219
23.11.20 18:09

@růžovámalina a chcete 100% cista orechova masla nebo nejake radoby oriskove sladke pomazanky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 18:18

@Cenarius No jo, no jo, já vím. :D Chtěla bych kvalitní oříšková másla, ale abych si na nich zároveň fakt pochutnala, takže jsem si tak myslela na to, že by mohla být chuťově nějak sladká. Ale samozřejmě je pro mě důležitější ta kvalita, takže bych šla spíš do těch čistě oříškových. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6219
23.11.20 18:59

@růžovámalina tak to mate smulu, to nejde dohromady. Cisty holt chutnaji jako orechy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11435
23.11.20 19:46

@růžovámalina jsou dost ;)
Dneska mi dorazil 15 kg balik :)) ale ja tam nakupuji leccos. Vlocky, lusteniny, kase, sirupy, bezlepkove veci, oleje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1532
23.11.20 20:12

Výborné, v bio kvalitě, ale hodně drahé, jsou od Rapunzelu. A jejich kombinace mandle-datle-kokos je vynikající (je to ale dost sladké). Jinak třeba čisté kešu máslo je taky moc dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat