Jaké plavky máte radši?

1831
29.7.20 12:51

Jaké plavky máte radši?

Ženy a děvčata,

jak to máte s plavkama? Máte radši jednodílné nebo dvoudílné? Chtěla jsme si letos koupit poprvé jednodílné, ale manžel mě od toho pořád odrazuje, ale já našla takovou spoustu krásných jednodílných plavek, že nevím které spíš a hlavně teda pořád váhám protože mám u některých pocit, že jsou dělané vyloženě jen pro velká prsa a já v těch partiích nemám zas tolik co nabídnout :lol: Takže otázka zní jasně, jaké plavky vám vyhovují víc? Muži se mohou taky vyjádřit, které se jim na ženách líbí víc (takový malý průzkum jak to vlastně je :mrgreen: )

Pro případné rýpali, je to myšleno jen pro pobavení tak zbytečně nehledejte mouchy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10778
29.7.20 12:55

Dvojdílné, jednodílné přímo nesnáším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
29.7.20 12:56

@PeBa12 lepší a praktičtější jsou dvoudilne - záchod, převlékáni pod šaty když není kde… no, ale já mám stále od těhotenství nepřehlédnutelný špek, takže nám jednodilne s pevnější přední stranou at se to tak neklepe. Cítím se v nich lip. Kolikrát si říkám, ze od určitě velikosti by dvoudilne ani dělat neměli - a taky u legin, minisukni atp :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
29.7.20 12:57

@hospodki pche at se podívají na dobře narostlá děvčata :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
29.7.20 12:58

Já jsem si oblíbila plavkový spodek a tílko :D
Takže ta mě dvojdílné, ale mám radši, když je vršek delší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
29.7.20 12:59
@hospodki píše:
@PeBa12 lepší a praktičtější jsou dvoudilne - záchod, převlékáni pod šaty když není kde… no, ale já mám stále od těhotenství nepřehlédnutelný špek, takže nám jednodilne s pevnější přední stranou at se to tak neklepe. Cítím se v nich lip. Kolikrát si říkám, ze od určitě velikosti by dvoudilne ani dělat neměli - a taky u legin, minisukni atp :mrgreen:

Tak legíny jsou na samostatnou diskusi :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
29.7.20 13:01

@boball co bylo včera na koupališti už byla jatečné velikost. Me nevadi u ženský ani břicho, ale když má dvě prsa vepredu a čtyři vzadu, na váhu měla určitě 150 možná i víc… Sama jsem tlustá, ale obezita 3.stupne dvoudilne plavky jedine na soukromou zahradu. Ale zase v Indii nosí bez rozdílu bolerka a když jedou busem tak vidíš jak se jim každý špek krásne trese a nikomu to nevadi. U nás už by je hnali do fitka a rikaly fuuuuj :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
29.7.20 13:01

Dvojdílné - ať už kvůli praktičnosti při převlékání, toaletě, tak i kvůli zimě -vadí mi studený špek na břiše a opalování ;) Ale už bych je asi nosit neměla, mám pupek :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
BSE
35
29.7.20 13:03

Já teda preferuju nuda pláže, ale když už plavky, tak jedině dvojdílný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
29.7.20 13:03

@hospodki Když u těhle „jatečních velikostí“ už je vcelku jedno, zda má jednodílné, nebo dvojdílné plavky, špeky by zamaskovala maximálně tak burkou :mrgreen: :mrgreen:
Jednou jsem viděla ženskou, co byla tak tlustá, že krom malé trojúhelníčku vzadu nebylo vůbec vidět, zda na sobě spodek plavek má nebo ne :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
29.7.20 13:05
@PeBa12 píše:
Tak legíny jsou na samostatnou diskusi :lol: :lol: :lol:

Tak to každopádně. A rada bych k tomu dodala i pro mladé krásne modelky, ze leginy nejsou kalhoty. Kdyby to byly kalhoty tak se to kalhoty jmenuje. A když už to musí na sebe natáhnout na neprůhledné. Tuhle jsem jednu maminku na hřišti upozornila, ze má leginky tak průhledné při ohýbání, ze je vidět až tam pac neměla kalhotky… i pánové chodici okolo hřiště se otaceli za tím jejím ‘sluncem’ jak slunecnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
29.7.20 13:05

@hospodki Mně to taky nevadí, nejsem žádný hubenour ale když na koupališti vidím ještě ty vyvinutější, říkám si, tak jo dám si to pivo a hranolky, ačkoliv před zrcadlem jsem si před hodinkou říkala, že už nikdyyy. Já tedy v dvoudílných vypadám lépe než v jednodílných, mám větší zadek a štíhlejší pas, velká prsa. takže když si vemu jednodílné vypadám tlustější, než ve skutečnosti jsem, neb ten pas se jaksi v tom ztrácí. Na ten špík co je na břiše mi stačí vyšší spodárky.

Příspěvek upraven 29.07.20 v 13:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
29.7.20 13:07

@unuděná a ještě z toho byla tanga ne? :lol: Já nikomu neupiram na sebe plavky oblect a chápu, ze čím min hadru v tehle vedrech tím je lip. Já bych se v tom ale necítila jak se všechno klepe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
29.7.20 13:09
@unuděná píše:
@hospodki Když u těhle „jatečních velikostí“ už je vcelku jedno, zda má jednodílné, nebo dvojdílné plavky, špeky by zamaskovala maximálně tak burkou :mrgreen: :mrgreen:
Jednou jsem viděla ženskou, co byla tak tlustá, že krom malé trojúhelníčku vzadu nebylo vůbec vidět, zda na sobě spodek plavek má nebo ne :pankac:

Ježíš 8o To už je vážně ale :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
29.7.20 13:09

@boball nebo jak říkáš, stačí správný střih. @PeBa12 a jestli se manželovi libis víc ve dvoudilnejch tak ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat