Jaké poslíčky máte vy?

141
27.5.16 23:13

Jaké poslíčky máte vy?

Ahoj, dnes začínám 39. týden a už třetí den mám každou noc nejspíš poslíčky, nebo aspoň doktor mi potvrdil, že to poslíčci jsou.
Jenže když na diskuzích čtu o poslíčcích, tak je všichni mají v různých intervalech.
Ti „mí“ vypadají tak, že mě celou noc bolí v kříži na pravé straně, jakoby bedra, ledvina. Pocit, jako když mám dostat menstruaci. Včera jsem si na to dala suché teplo a ulevilo se mi, nicméně bolest mě několikrát za noc vzbudila. Jenže je to taková tupá souvislá bolest, žádné intervaly. Břicho nebolí. Tak nevím. Jsou to teda poslíčci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

535
28.5.16 00:47

AHOJ

Ahoj, hlavně sleduj, jestli ti netvrdne moc břicho a taky, jestli cítíš pohyby miminka. Pokud ne, mazej k doktorovi rychle na kontrolu, aby udělal monitor nebo ultrazvuk a zjistil, jestli je to O. K..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
368
28.5.16 02:42

Nechci strašit, nemůže to být kolika ledviny? Co moč? Kdyby v ni byla bílkovina, může jít o hydronefrózu, zvlášť pokud popisujete bolest v oblasti ledviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1839
28.5.16 06:41

Sestra to tak měla u prvního, byl to zánět ledvin. Porod ji okamžitě začali vyvolávat. Zkusila bych sjet radši na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
28.5.16 07:38

@Keltka @nadeeee @Adelka951
Moc vam dekuju za odpovědi. Miminko je na 100% v poradku, jezdím na ozvy a pohyby pravidelne cítím. Nicméně s tou ledvinou jste me zaskocily - moč dávám v poradně sestřičce kazdy tyden a nikdy nic neřekla. Navic me to boli jen vecer a pres noc, na pohmat žádnou bolest necitim, problemy s mocenim taky nemam. Tak jsem si myslela, ze jsou to poslicci, ale prave nevim. Samozřejmě, ze to u doktora reknu. I kdyz jsem mu to uz rikala a on s tim nic neudelal, tak tomu asi nepřičítá zadnou váhu (prave se me ptal na to močení, zkoušel na tu ledvinu sáhnout, ale nic me nebolelo), pak rekl, ze to budou poslicci. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
28.5.16 08:22

Příspěvek již není aktuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu