Jaké práci byste daly přednost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
126
19.5.22 07:51

Jaké práci byste daly přednost?

Holky, už delší dobu řeším dilema ohledně práce.
Po delším rozhodování se mi podařilo najít práci, která mi vyhovuje co se týká pracovní doby ohledně dětí. Ranní 8-14, odpolední 14-20, dva víkendy pracovní a dva volné. Práce je hodně fyzicky náročná (celou směnu tahám těžké věci) a po týdnu jsem skončila se zády na injekcích, celkově jsem z té práce opravdu hodně vyčerpaná.
Naskytla se mi možnost změny práce. Je to v obchodě, kde se chodí na ranní a odpolední. Ranní 8-16, odpolední 10-18, sobota jednou za 14dní na tři hodiny. Práce fyzicky nenáročná.
Popravdě řečeno mi více vyhovuje pracovní doba v práci, kde jsem teď, ale co se týká fyzické zátěže je to opravdu neúnosné.
A teď babo raď, co zvolit jako menší zlo :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13338
19.5.22 07:52

Když si odrovnas záda, tak nebudeš dělat nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
19.5.22 07:53

Zdravi ma prednost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
19.5.22 08:01

Jistě, že tu druhou. Chapu pracovní dobu, ale zdraví je snad důležitější. Můžeš ještě hledat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3177
19.5.22 08:06

Určitě bych zohlednila zdraví, zvlášť pokud jsi si tak rychle oddělala záda, tak to je extrém teda pro Tebe. Vychází mi rozhodně ta druhá práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
19.5.22 08:10

Baba radi:
Prehni papir napul a do jednoho sloupecku vypis jednu praci, do druheho druhou
Napr:
Prac. Doba
Kolektiv
Penize
Dovolena
Prac. Napln
Apod

Pak si vyskrtej to, co ti vadi a zvyrazni si to, co ti naprosto vyhovuje. Rozhodnes se hned, kdyz to takto uvidis.

Takhle jsem se jiz nekolikrat rozhodovala a opravdu mi osobne pomaha to takhle videt pred sebou.

Jinak delala jsem v praci, kde jsem se taky dost natahala a domu jsem prisla rozbolavena, unavena a kolikrat jsem tak padala na hubu, ze jsem prospala cele odpoledne. Takze za me by vyhrala ta prace min fyzicky narocna. Navic zada jak zlobi, tak to je otazka casu, kdy si je odrovnas uplne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
19.5.22 08:10

Určitě ta fyzicky nenáročnější práce. Možná se tam zkus zeptat, zda bys nemohla kvůli dětem dostat víc těch ranních směn, ikdyž to by asi chtěl každý. Ale za zeptání nic nedáš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
19.5.22 08:15

Teď po svých zkušenostech s prací bych zvolila to, co je nejlepší pro mé zdraví a děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
19.5.22 08:21

Jestli máš odpoledne poreseny děti, tak bych brala tu druhou a případně hledala ještě dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
19.5.22 08:28

Zdraví nadevše. Nevzali by tě v tom obchodě na zkrácený úvazek? Nicméně pokud je to někde v místě bydliště, tak vyzvedávat děti ze škol/školek není po 16 žádný problém, takže i tak si to dovedu představit v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8393
19.5.22 08:44

Zdraví máš jen jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8109
19.5.22 08:56

Než práci bych řešil záda, z normální práce bys neměla končit na injekcích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55786
19.5.22 09:06

Tak pokud máš po týdnu zničená záda tak v práci stejně nezůstaneš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83156
19.5.22 09:12
@unuděná píše:
Zdraví nadevše. Nevzali by tě v tom obchodě na zkrácený úvazek? Nicméně pokud je to někde v místě bydliště, tak vyzvedávat děti ze škol/školek není po 16 žádný problém, takže i tak si to dovedu představit v pohodě.

No, záleží kde mas to misto bydliště :mrgreen: u nas druzina do 15:30, skolka do 15:45, takze vyzvedavani po 16 hodine by trochu problem byl.
Nicméně to nic nemeni na faktu, ze zustavat v praci, kde mam po tydnu zafda zrala na injekce, je pitomost.

Příspěvek upraven 19.05.22 v 09:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
19.5.22 09:13
@j.a.n.i1 píše:
No, záleží kde mas to misto bydliště :mrgreen: u nas druzina do 15:30, skolka do 15:45, takze vyzvedavani po 16 hodine by trochu problem byl.

8o Nekecej, to je mazec. Neznám žádnou družinu, která by končila takto brzo, většinou 17-18.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat