Jaké se Vám líbí víc? Natálie nebo Dominika

11.11.19 09:53

Jaké se Vám líbí víc?

Ahoj, jelikož pořád nejsem schopná vybrat jméno, jdu se ještě zeptat Vás, které se Vám líbí z těchto jmen více? Doma máme Šimona a teď řeším, jestli Natálie nebo Dominika…nějak se nemůžu rozhodnout :zed:. Chlapovi to je tak nějak jedno. Ten měl jiné návrhy, co se mi ale nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.11.19 09:54

Za mě asi Natálie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13575
11.11.19 09:56

Dominika, těch Natalek je poslední dobou hrozně moc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
11.11.19 09:58

Dominika byla moje favoritka :dance: bohužel neprošla přes chlapa :roll: :lol: Natálek je moc a “vadí” mi, že nemá moc možných variant…max. Naty a to se mi nelibi :?. Takže já bych měla jasno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 09:59

Pro zajímavost četnost obou jmen a to, kdy se dávala či dávají:
Natálie: https://www.kdejsme.cz/…lie/hustota/
Dominika: https://www.kdejsme.cz/…ika/hustota/

Dominik je tedy celkově o víc než polovinu méně, navíc Natálky jsou teď hodně dávané jméno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 10:04

Holky, přesně proto jsem přišla na Dominiku, ani nevím jak… Že jich není až tolik a znám tady v okolí jen asi dvě a ty jsou v mém věku, teď se to jméno moc nedává. Natálka se mi líbila vždy, ale je fakt, že mi přijde, že jich je moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2894
11.11.19 10:11

Mne se víc líbí Dominika. Na Natalie mám nějakou averzi, ani nevím proč. Ale v okolí mám jednu, které její máma slovenka říká Nali, Nalka.. A to se mi moc líbí. Jinak četnost bych neřešila, mám doma dvě děti s častými jmény a zatím to nikomu nikdy nevadilo. Já jsem jsem ve školce a pak na gymplu měla 3 jmenovkyne a krom trapných fyzikarovych keců s tím taky žádný problémy nebyly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 10:22

Tak těch jmen co se moc nedává je mraky… Já jsem třeba Monika a taky se moc nesetkávám s tímto jménem… Má známá má dceru Milku… To se mi třeba moc líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
11.11.19 10:36

Z těhlech dvou bych taky dala spíš Dominiku. Je to hezké jméno jak pro malou holčičku, tak pro dospělou ženskou (jmenuje se tak kolegyně v práci :palec: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
11.11.19 10:38

Líbí se mi obě. Natálek je o hodně více než Dominik. Takže by to u mě vyhrála Dominika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
11.11.19 10:39

Dominika se mi líbí víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 10:40

Taky Dominika ale jsou i hezčí jména mi se třeba hrozně líbí jméno Kristýnka
ovšem záleží na každém no z těch dvou teda tu Dominiku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8651
11.11.19 10:53

Asi taky spíš ta Dominika, i když…Domča :think: to se mi moc nelíbí, člověk neví, jestli je to holka nebo kluk, v sousedství máme Natálka a děti jí říkaji Mentálka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 10:55

@suchanci Nee, tu jsme měli taky na seznamu, ale je to chlapova ségra :D, ale taky se mi moc líbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.11.19 10:55

@Tarinka Tak Mentalka mě pobavila :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie