Jaké služby v okolí svého bydliště postrádáte?

754
21.9.19 04:05

jaké služby postrádáte?

Dobr :kytka: ý den všem. Zajímalo by mě, co v okolí svého bydliště postrádáte a bylo by fajn to tam mít. Spíše na vesnici/malém městě. Myslím tim konkrétní obchody/služby. Např. domácí výroba potravin, kosmetické služby, kavárna, dětská herna a mnoho dalšího. Ukojte prosím mou zvědavost :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

638
21.9.19 04:43

@zuzkaholl
Bydlím na samotě u lesa, postrádám všechno… A když jedu do nejbližší vesnice, chybí mi tam hospoda, půjčovna aut a jachet a nightclub… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
21.9.19 06:21

Nechybi mi vubec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5540
21.9.19 07:23

Zdravá výživa. Pár měsíců zpět ji zavřeli :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 07:27

@zuzkaholl Domaci asistenci. Proste od uklidu, po pohlidani deti, zajisteni vstupenek, nakupu, atd. Vlastne takovou sluzku…
Pak mi chybi zizkovske zavinove okenko. Byla to pekarna, co delala jen zaviny, sidlila v prizemi panelaku a prodavala vzdy 3 druhy sezonnich zavinu, ale vyly nejlepsi na svete (jablecny, svestkovy, nakovy, tvarohovy, s jahodami…) Mozna tam porad nekde u Jeseniovy ulice je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 07:35

Ja bych brala nejake centrum kde se schazeji maminky s detmi a popripade se tam na hodinu dve da dite nechat. Ale to je utopie. Uz nikdy si asi nezajdu ke kadernici, nepujdu si zaplavat zacvicit koupit nejake obleceni. O nejakem kulturním zazitku ani nemluvim. :P
Ja uz ted beru jako velky nakup v Tescu jako vejlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68354
21.9.19 07:42
@Premek_Orac píše:
@zuzkaholl Domaci asistenci. Proste od uklidu, po pohlidani deti, zajisteni vstupenek, nakupu, atd. Vlastne takovou sluzku…

Naprostý souhlas :palec: přemýšlím, zda se opatrně nezeptat sousedky minimálně na ten úklid a pohlídání dětí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2458
21.9.19 08:03

Uklidovou sluzbu, bazary s komisnim prodejem, bezobalovy obchod, farmarsky trh mistnich producentu (opravdovy, ne prevleceny bio trh se zbozim z Makra) a pujcovnu vseho mozneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
21.9.19 08:10

Chybí mi možnost nákupu do domu. Krajské město je vzdálené 25 km a okresní 17 km.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
21.9.19 08:17

Centrum na cviceni jogy, pilates a tak :) sice to vsechno je v 9km vzdalenem meste, ale opravdu se mi nechce, kdyz se vratim v 18hodin z prace, jet jeste takovou dalku :D hlavne, ze je tu asi 5 cukraren a 20 hospod :zed: a podle toho to obyvatelstvo pak vypada :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1891
21.9.19 08:18

Asi bych se obesla od vetsiny sluzeb, ale postradam v cesku domaci hospicovou peci mimo vetsi mesta. Prozila jsem to s maminkou, mensi mesto, kousek od Prahy a byla jsem na to sama. Ted to zaziva kamaradka s tatinkem, ktery je fixly na domov, kde zil 70 lez a jelikoz uz ma 2 male deti, maly byt a je samozivitelja, nemuze si divolit o nej pecovat, ja tehdy dala vypoved z prace a sla na mesic a pul k mamince, aby dozila doma, pres cerveny kriz chodila 1× tydne sestra co me ucila pichat morfium a v Praze konzultace s paliativnim lekarem, na dalku.. Dale mi chybi lepsi system v peci o dlouhodobe nemocne, nam napr. schvalili 4.st ale penize poslali az 5 m po mamincine smrti, takze jeste ze u me finance nebyly problem a jela jsem z nasetrenych 2 mesice, pro nekoho to muze byt likvidacni ci duvod dat nekoho na LDN ci hispicu. Klidne i vic placenych sluzeb v tomto, ale mit tu miznost.. Ziji v zahranici ted a vidim, jak jinde to jde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10853
21.9.19 08:19

Vinoteka :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
21.9.19 08:29

Tomu rozumím, prostě vám chybí ta nejdůležitější kombinace služeb. :grin: dětské centrum a kavárnu byste asi neocenil @bse.pedro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
21.9.19 08:32

Centrum pro děti mi také velice chybí, ale u nás bydlí spíše důchodci, to bych asi moc nepochodila :grinning: i nákup do malého obchůdku bez dětí je vzrušující výlet @ludmilaadamkova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2458
21.9.19 08:32

@astoret ano, to mas naprostou pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu