Jaké spolehlivé auto?

2.3.16 11:24

Jaké spolehlivé auto?

Dobrý den, odchází mi moje autko, už se poohlížím po jiném, ale vůbec netuším jaké, nyní mám felicii, tak bych opět chtěla něco spolehlivého a hlavně, aby nemělo drahé součástky. Líbí se mi daewoo matiz, máte někdo? Jste spokojení? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1719
2.3.16 11:26

Proč nejdeš do Octávky, když jsi zvyklá na feldu?  ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 11:30

@Martanek123 takže ojetinu? malou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 11:32
@Sinquinita píše:
Proč nejdeš do Octávky, když jsi zvyklá na feldu? ;)

chci něco kratšího

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 11:32
@Izzz píše:
@Martanek123 takže ojetinu? malou?

jj, ojetinu, s hypotékou si nové dovolit nemůžu :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
2.3.16 11:33

@Martanek123 Matiz je se svou pevnou konstrukci na úrovni invalidního kresla. Rozhodne bych vybírala i bezpecne auto. Matiz to zrovna není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
2.3.16 11:36

@Martanek123 Fábie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 11:36
@mission84 píše:
@Martanek123 Matiz je se svou pevnou konstrukci na úrovni invalidního kresla. Rozhodne bych vybírala i bezpecne auto. Matiz to zrovna není.

děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12124
2.3.16 11:39

Co nejakyho nemce? Treba Male Polo, nebo Citigo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8900
2.3.16 11:41
@Martanek123 píše:
Dobrý den, odchází mi moje autko, už se poohlížím po jiném, ale vůbec netuším jaké, nyní mám felicii, tak bych opět chtěla něco spolehlivého a hlavně, aby nemělo drahé součástky. Líbí se mi daewoo matiz, máte někdo? Jste spokojení? Děkuji

Matiz zrovna moc dobré auto není, měla ho kamarádka a každou chvilku se tam něco potento, drahé náhradní díly atd, nevím třeba blbej kus no :mrgreen: asi bych šla do Fabie, není to nic ohromnýho, díly taky dostupné atd. Já mám Fiestu a taky si nemůžu ztěžovat ale asi u každé značky se najde odpůrce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5548
2.3.16 11:47

Daewoo matiz určitě ne. Osobně bych šla do nové Dacie třeba Sandero, budete mít nové auto za cenu lepší ojetiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
2.3.16 11:51

Měla jsem léta citroen c3 a spokojenost - malé, spolehlivé a slušný motor. Jde taky o to, kolik můžeš zaplatit ;) jinak jak psaly holky výše třeba ojetých fabii je spousta za slušnou cenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
2.3.16 12:17

Ehm, chtěla jsem ti doporučit Land Rover, ale jak tak čtu, tak by naprosto nevyhovovalo požadavkům :D my kupovali na prvním místě skrz bezpečnost dětí. Jinak v okolí mají hodně Octavií a Passat a spokojení..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
2.3.16 12:20

Viděla bych to na Polo, Golf, apod. Já měla léta Peugeot 106 a pouštěla jsem ho s těžkým srdcem. Ale ty Peugeoty jsou proti VW papírový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
2.3.16 12:50

@Martanek123 spolehlivé jsou třeba VW golf, je celkem fuk, co zvolíš.. naši zase nedají dopustit na peugeot 206, já bych ho tedy nechtěla. Měli jsme 4 golfa a naprosto skvělé autíčko. Octavii bych nechtěla - nejkradenější auto. ono záleží, jakou motorizaci zvolíš, my jedem na 1,9 tdi a to prostě neuděláš chybu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama