Jaké UM při kolikách?

Anonymní
5.1.20 22:39

Jaké UM? Koliky

Ahoj, mám takový dotaz malé jsou 2 měsíce začínáme dávat UM nejraději bych stále kojila bohužel zdravotní problémy mi to nedovolí i když se chci dál snažit ale malou nechci trápit hlady. Zatím dávám Sunar Complex 1 malá po něm neblinká ale už v porodnici mi každý den pláče má hrozný koliky začíná to ve 23:00 klidně 6 hodin v kuse dávala jsem různé kapičky a probiotika ale nic nepomáhá :zed: nevim jestli mám změnit UM :nevim: nebo ji dávat ten Sunar nemá některá zkušenost s UM u kterého se trošku bříško upravilo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

597
5.1.20 23:00

Malé pomohl Nutrilon Colics

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
5.1.20 23:10
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový dotaz malé jsou 2 měsíce začínáme dávat UM nejraději bych stále kojila bohužel zdravotní problémy mi to nedovolí i když se chci dál snažit ale malou nechci trápit hlady. Zatím dávám Sunar Complex 1 malá po něm neblinká ale už v porodnici mi každý den pláče má hrozný koliky začíná to ve 23:00 klidně 6 hodin v kuse dávala jsem různé kapičky a probiotika ale nic nepomáhá :zed: nevim jestli mám změnit UM :nevim: nebo ji dávat ten Sunar nemá některá zkušenost s UM u kterého se trošku bříško upravilo…

Ještě tak měsíc výdrž a kolika se zlepší, střeva ji dozravaji. Zažila jsem to samé, s mlickama je to těžké, každému sedne něco jiného. Dávala jsem taky nutrilon colics ale nezdálo se mě nějaké zlepšení, brečel pořád, bolení se nezlepsilo, pak jsem přešla na Bebu.to už bylo lepší ale spíš si myslím že to odeznelo a ne že to zlepšilo mlíko. jinak nám nic jiného jako masáž bříška, kapičky, nahřívání, cvičení, rourkovani nepomohlo :(..přešlo to až po těch třech mesicich, držím palce ať je brzo dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13232
5.1.20 23:12

Hipp bývá obvykle dobře snášen, také jestli dáváš vigantol tak ho vysad a dávej například vit. D od Terezie vigantol je často špatně snášen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 15:55

My měli HIPP HA (naštěpená, tj. lépe stravitelná mléčná bílkovina) a doktor doporučil ani nezkoušet vigantol (jak už psala @Elen8 výše), taky jsme nasadili rovnou vit. D od Terezia…a dávala jsem ještě Espumisan a probiotika, a masírovala bříško když to začalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 18:39

Malej trpěl šíleně na koliky, byly jsme kvůli tomu i v nemocnici.. Dávali jsme Bio Gaiu, ale po té měl zacpu, pak Espumisan, ten nám chvíli pomohl, ale pak hrozné bolení bříška, Baby Calm, to ani nemluvim. Nakonec jsme skončili na kapickach Sab Simplex, sice to nebylo 100%, ale trošičku zlepšení bylo. Po 2,5 měsících jsem ztratila mléko a zacla jsem dávat UM. Nejdříve jsem zkusila Nutrilon, ten šíleně smrděl, malému nechutnal a bříško šíleně bolelo, pak jsem měli Bebu Comfort, chvíli dobrý ale po týdnu, bolení bříška, malej odmítal a začal po něm strašně smrdět, jak stolice, tak moč (nedostatkem tekutin to nebylo, pil do toho čaj). Pak jsem na doporučení zkusila Sunar Premium… No ten byl asi nejhorší, po jednom dni totální zácpa bolení bříška, malej probrečel 3 dny. Na konec jsem zkusila Kendamil a můžu říct že je to obrat o 180°. Malej je spokojenej, krásně prdi i bez kapiček, chutná mu, pravidelná stolice, navíc neobsahuje palmový olej, rybí tuk ani sóju. Za mě nejlepší mléko i cena je přijatelná. Jediná nevýhoda je, že se dá sehnat jen na internetu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
7.1.20 23:42

Mám dvě deti a u obou kendamil, jediné mléko které je z plnotučného mléka, neobsahuje palmový olej… Je výborný… pravidelná stolice, skoro žádné bolení a výborná chuť, ne ty umělé hnusy jako je HiPP, Nutrilon atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
14.1.20 14:31

Na toto je skvělé Naše mléko. Je z kozího plnotučného mléka a to je velmi dobře stravitelné, je i nejblíže mateřskému mléku. Nemusela jsem k němu už ani přidávat žádné další kapičky. Měla jsem doma úplně jiné miminko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 16:25

Tak máme Kendamil 2 den a malá se po dlouhé době sama vyprázdnila no bříško bolí stále Dr nas poslala na Gastro že má podezření na alergii na kravské mléko tak malá bude asi po mě já ji mám totiž taky :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
14.1.20 17:24

A dáváte stále kapicky? Malého bolelo bříško, když jsem mu dávala kapicky ve stejné míře, jako předtím tz: nejvyšší možná dávka. Snížila jsem mu dávky a zacla vynechávat a bolení bříška nás přešlo. Nic méně na to vyšetření jděte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
14.1.20 18:54

@tannul o tom jsem taky hodně četla…pokud budu mít ještě někdy miminko, plánují zkusit toto mlicko :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 18:10

Syn na to také trpěl, až jsme přešli na UM Naše mléko od firmy Goldim tak se mu trávení krásně upravili. Je to um z Kozího mléka a nezatěžuje tolik bříško, jako kravské um. Za nás spokojenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama