Reklama

Jaké umělé mléko má nejblíže kravskému mléku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 04.02.17 14:40
Jaké UM má nejblíže kravskému mléku?

Holky, prosím o radu ohledně UM. Letíme teď na jarní prázdniny do SAE a čtyřleťák je malý závisláček na mléku, respektive „kakajíčku“. Než obhlédnu tamní situaci a mléko koupím, chci vzít pro sicher nějakou náhražku. Moje otázka zní - jaké UM je nejvíce chuťově podobné kravskému, plnotučnému, čerstvému mléku? Moc děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2955 příspěvků 04.02.17 14:54

Vzala bych normální sušené mléko, bude to asi nejvíc podobné chuťově a výrazně levnější než UM.

kotyk
Echt Kelišová 7841 příspěvků 04.02.17 14:55

@Verkom Nejblíž bývalo to nejvyšší z DM. Byl už to prakticky sušák obohacený o vitamíny, takže to ale pořád nechutná jako čerstvé kravské mléko. V superhyper tam normálně mléko mají, takže bych neplašila a vyprdla se na to.

nani77
Kecalka 405 příspěvků 04.02.17 14:55

Sunar, případně klasické sušené mléko.

JaniceB
Extra třída :D 13147 příspěvků 4 inzeráty 04.02.17 15:00

Modry sunar, ale 4letemu bych take vzala susene kravske mleko. Maji v kazdem vetsim obchodaku.

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 04.02.17 15:01

@kotyk - jj, vím, párkrát jsme tam byli (sami s mužem), ale my přiletíme před půlnocí a chci být připravená na malého hysterika a jeho požadavek :mrgreen:

@Heivka @nani77 Holky díky za rady :palec:

kotyk
Echt Kelišová 7841 příspěvků 04.02.17 15:07

@Verkom Si žije, o půlnoci kakao :mrgreen: Jestli ti neva míň vitamínů, vem ten obyč sušák. Řekla bych ti, abys koupila nějaký to hotový mlíčko, ale ve všech jsou zahušťovadla a chutná to prostě divně.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 04.02.17 15:09

A co vzít krabicové trvanlivé?

marfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 04.02.17 15:10

A co mu vzit rovnou cokoladoveho kravika? Treba koupit jen 2ks nez si mleko koupis tam :think: Alespon nemusis tahat susene mleko, kakao, vodu…takhle pichne brcko, vypije a je to.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 04.02.17 15:12

Sunar prodává přímo sušený, naporcovaný kakao, taky tmu říkáme „kakajíčko“ :lol: je to přímo naporcovaný, 8 pytlíků v balení, jedna porce je myslím na 180ml nápoje. a je to určený od 3 let, podle složení je to jen normální sušený mlíko, obohacený vitamínama. našim klukům to všem chutná(ale nekupujem to moc často, občas na cesty, stojí to docela dost :roll: ale fakt jen roztrhneš pytlík, a zaleješ teplou vodou z konvice, ani to nemusí vařit, šlo by to myslím i studenou.

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 04.02.17 15:16

@kotyk - ani mi nemluv… dělá to jen mně! Když je u babičky, kakajíčko nepotřebuje 8o Ale jaký si to uděláš, takový to máš :think:
@tartaletka - to mě taky napadlo, jen zase řeším, aby mi neprasklo v kufru :,(
@marfra - ono je to složitější - synáček potřebuje rituálek, teda nevím, jestli už to nebude šikana vůči mně, jako matce, nebo nějaká skrytá úchylka, ale musí to mít v lahvičce (avent) a k ní ouška (v barvě dle momentální nálady)… :mrgreen:

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 04.02.17 15:18

@slavuska1 - to vypadá jako značka ideál :jazyk: kde se to dá koupit? DM?

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 04.02.17 15:24
@Verkom píše:
@slavuska1 - to vypadá jako značka ideál :jazyk: kde se to dá koupit? DM?

tak já hledala na internetu, a koukám, že už se to bohužel asi neprodává, to
se omlouvám. ještě vloni někdy začátkem léta jsem to kupovala na dovolenou, teď už jsem to nikde v nabídce nenašla, tak promiň za mystifikaci :oops: takhle to vypadalo, škoda no https://detske-cajove-napoje.heureka.cz/…mlicko-160g/ :?

leda že by měli ještě někde v krámě nějaký doprodej, ale nevím no. já je kupovala v kauflandu většinou.

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 05.02.17 19:28

@slavuska1 - tak mám smůlu, již není k dispozici. Ale i tak moc díky :mavam:

admin
Extra třída :D 10883 příspěvků 18.02.18 05:46
Ptejte se také v poradně!

Milé maminky,

připomínám, že na eMiminu funguje už dlouho zavedená Poradna o kojeneckém a batolecím mléku. Nebojte se tu odbornic zeptat na všechno, co Vás okolo umělé výživy pro děti zajímá.

Krásný den :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama