Jakého si vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 19:43
Jakého si vybrat?

Zdravím..dostala jsem se do situace se kterou si nevím rady.Pred dvěma roky mě po 20ti letem manželství muž bez jakéhokoliv varování ze dne na den opustil kvůli jiné ženě. Ja v plném invalidním důchodu, zdravotně nic moc. bez ŘP, peněz, přátel..byli jsme pořád spolu. Manzel hodně pracovně vytížený. Mame dvě děti. Po opětovném probírání jeho nevěry a i s tím, že když to skončí zkusíme to znovu.. reagoval jen tím že jí miluje že je jiná než já…a bla bla asi jako všude. Byl na mě v tu dobu dost hnusný..takového jsem ho neznala. Nechala jsem ho jit s tim že se zatím rozvádět nechce Po nějaké době jsem si našla přítele. Ktery by mi snesl modré z nebe, vidí ve mě bohyni ????.Nebydlime spolu, ale denně u mě spí. On sám má ve své péči už odrostle děti, má svůj dům já také. Bydlime kousek od sebe. Takze mi na domácnost nepřispívá. Manzel po pár měsících zacal ke mě jezdit s tím že mu chybime, že to zas není tak jak si představoval. Zacal mi brečet že to všechno pos…a že by se rád vrátil. S milenkou v tu dobu už bydlel. Koupil byt.Cele dva roky řešíme jestli se k sobě vrátíme. S manželem po sex stránce to nebylo dobré..nespali jsme spolu.Mela jsem depku, že jsem hodně kvůli zdr. problemum přibrala. S přítelem tenhle problém nemám. V sexu nám to klape na výbornou. Je i větší než manžel a celkově se vedle něho cítím líp…ale manžel celou dobu platí všechny výdaje spojené s domem. Detem nakupuje věci ještě k tomu mi peníze posílá. S milenkou se rozešel protože bez nas nemůže žít. Je peněžně úplně někde jinde než přítel. Vim že s ním bych se v klidu postarala o dům, děti a všechno. Pritel si se mnou plánuje budoucnost já jen mlčím on vůbec neví že já řeším dilema kterého vlastně. Vim že pritele by to zabilo kdybych ho opustila, ale v životě není schopen mě zajistit, ale je mi s ním dobře, směju se jako nikdy..jezdíme na výlety, kino, je ke mě pozorný a je ze mě úplně paf miluje dokonce moje špeky ????. Milenka manžela byla poloviční jak já..prostě krasavice…a co teď? Jsem už unavená z toho věčného řešení. Co byste mi poradily? Dát se cestou že budu zajištěná a žít vedle chlapa který mě podvedl anebo mít hov…ale být obdivovaná?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Poštolka J
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 26.11.18 19:49

Já bych si zvolila štěstí a radost, jistota teď je a za rok zase být nemusí.

Jeanny21
Kecalka 334 příspěvků 26.11.18 19:49

Byla bych s přítelem a šťastná ;)

pikola
Generální žvanilka 20525 příspěvků 26.11.18 19:49

Ty nemáš ráda manžela, ale jen jeho peníze. To si budeš muset vybrat sama.

Tichošlápek
Extra třída :D 13727 příspěvků 26.11.18 19:51

Rozvedla bych se a byla s milencem

fialofka
Kecalka 160 příspěvků 26.11.18 19:53

Nemáš ráda ani jednoho, když si musíš vybírat.

karkarka
Závislačka 3496 příspěvků 26.11.18 19:53

Tak na manželovi mas rada jen jeho penize.bala bych se,ze za rok si najde opet dalsi milenu a tebe posle opet k vode. Takze bych si vybrala pritele,se kterým jsi šťastná a on te miluje.

jizvíková
Extra třída :D 12816 příspěvků 26.11.18 19:54

buď štěstí a velkého nebo prašule a menšího (který si za chvíli zase najde nějakou, protože mu to už prošlo)

Jeess
Kecalka 307 příspěvků 26.11.18 19:56

Lásku a radost bych brala…

Anny A
Kecalka 410 příspěvků 26.11.18 20:00

Tak se zeptej sama sebe… ktereho z nich milujes? Ktery z nich ti bude chybet kdyz uz ho nebudes vidat? Vedle koho se citis prirozene, krasne a bez strachu a ze mu muzes verit? Neres materialni veci. Res city - ty my tady vedet nemůžeme co se skryva u tebe uvnitr.

sediza
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 26.11.18 20:01

Jako vážně se nas tady ptáte, jestli máte být s někým jen kvůli penězům? Podle mě si toho nového nezasloužíte..

bigl
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 26.11.18 20:07

Asi půjdu názorově proti všem, ale zůstala bych s manželem. Pokud si myslíš, že mu budeš schopna věřit. Přece jen jste spolu prožili kus života, vychovali 2 děti (nevím, jak jsou staré) a tím, že se o vás dál stará ti dává najevo, že vás má pořád rád.
Udělal chybu a je vidět, že asi upřímně lituje. Možná proto si dá obrovský pozor, aby to už nikdy neudělal. Pokud to bylo poprvé.
A upřímně - pokud jsi s ním odmítala spát, tak je asi logické, že si našel milenku. Neomlouvám ho, ale je to asi i trochu tvoje chyba.
Ono je to pěkné, že si s milencem užíváš výlety, když ti je nevědomky asi financuje manžel. Až ti finančně utne tipec, tak to tak veselé s milencem bez peněz asi nebude.
Užili jste si oba s jinými partnery, oba z toho vyjdete poučeni a budete dál tvořit rodinu pro děti a časem i pro vnoučata. To je můj názor.

Martinka404040
Kecalka 192 příspěvků 26.11.18 20:20

@bigl
Souhlasím :think:

ametyst
Extra třída :D 11325 příspěvků 1 inzerát 26.11.18 20:28

Tak jelikož jste spolu byli 20 let předpokládám že děti jsou dospělé-nebo již skoro. Já bych nemohla už manželovi věřit. Byla bych s přítelem. Žiješ jen jednou a manžel si tě nevážil. A věřit tomu, že už to neudělá? No já nevím, já bych se tím trápila denodenně. Ale každý jsme jiný povahy :think:

Hrabě Dooku
Kecalka 227 příspěvků 26.11.18 20:35
@Anonymní píše:.....Mela jsem depku, že jsem hodně kvůli zdr. problemum přibrala. S přítelem tenhle problém nemám. ........ Je peněžně úplně někde jinde než přítel. Vim že s ním bych se v klidu postarala o dům, děti a všechno. Pritel si se mnou plánuje budoucnost

přibrala nebo tlustá ? Něco jinýho je přibrat z 65 kilo a něco jinýho z 50 kg :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama