Jakou autosedačku pro 3-leté dítě?

322
18.4.06 19:02

Jakou autosedačku pro 3-leté dítě?

Ahoj,
ráda bych se poradila, jaká sedačka je dobrá pro 3-leté dítě. Koupíme určitě nějakou sedačku pro váhu 15-36kg, ale nevím, jakou máme koupit konkrétní. Uvažuji o Maxi Cosi, Römer, Cybex, nebo Jané Indy Plus. Předem díky za vaše zkušenosti a rady.
Eva
PS: Missorko, moc se mi líbí možnost hlasování v diskusích, díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3624
18.4.06 19:07

Jakou sedačku

Ahojky Evi,

my jsme koupili Jané (ale nevím, jestli plus), ale bez Isofixu. Už to není tak pohodlné, jako byla ta menší váhová kategorie - měli jsme Maxi Cosi. V téhle kolikrát Adámkovi přepadne hlava, ale vozíme s sebou vždy jeho medvídka, takže mu tím hlavu podepřu. Taky když jedeme na delší trasu, tak beru s sebou deku, abych sedačku podsekla a vypodložila, aby aspoň trošku ležel…no nevím, jaké jsou zkušenosti s jinými, ale asi bych tuhle už nepořizovala. Zase na druhou stranu je výhoda, že úchytka na pás má 2 polohy, takže zatím využíváme tu nižší, která se ještě pevně fixuje. Taky sedák je potažený, ale není napevno přidělaný, takže kolikrát se sesmekne a Adámek ho má pod prdelkou shrnutý, takže to není moc pohodlné.

Zatím papa Veronika Adámek a Berunka Ema alias VABE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.4.06 19:14

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
7708
19.4.06 08:51

My budem kupovat MC Rodi, jednoznačně. Pak bych možná dala na druhý místo Cybex, vypadá taky pohodlně, obě se dají polohovat,ale Cybex nemá tolik testů a nepřijde mi tak „měkký“. Romer se mi nelíbí jak barevně, tak designově a je užší. Osttaní značky co se týče bezpečnosti zavrhuju :oops: Omlouvám se těm co je mají :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama