Jakou práci najit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
13.1.22 10:48

Jakou praci najit

Zdravim, potreboval by jsem poradit jak se odrazit od „dna“.
Zacnu asi tim ze jsem bez prace, ze stredni skoly jsem musel odejit jelikoz moji rodice se rozvadeli, a nemeli penize na to aby jsem mohl dal studovat, takze mam pouze zakladku.
Muj problem je vlastne ten ze mam potvrzene revma (Revmatoidni artitida). nedokazu vydrzet 8h na nohou, a pokud ano, tak dalsi 4 dny mam velke bolesti kloubu na nohou.(s revma se lecim), Zkousel jsem prace ve fabrice a podobne, ale dlouho jsem to nevydrzel, dalsi vec je ze trpim depersonalizaci, takze jsem ochuzen o pocity(radost), a podobne.. coz ja necitim, dokazu se smat, radovat se, ale bez pocitu, vidim svet pres sklo se da rict. A vubec ted netusim jak pokracovat v zivote. Nemam zadny deprese, jsem ukecany, otevreny a jsem extrovert, s lidma nemam problem mluvit, i kdyz je neznam. Chci, a potrebuju do prace, jenze se zakladkou asi moc sanci nemam, maximalne tak ve fabrice kde stejne nevydrzim? Sedavou praci ve fabrice u nas ve meste nemaji. Proto by jsem prosil o radu, nejsem liny, ani nic takoveho, mam zajem pracovat, vydelavat penize, a zit jako ostatni.
(20let)

Diky vsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1310
13.1.22 10:50

A co si dodělat vzdělání? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
13.1.22 10:57

@Mia25 A kdo ho bude zivit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11878
13.1.22 11:06

@Imoth buď rád, že ty nemoci a vlastnosti nevadí tvé přítelkyni.

Jinak určitě sedavou práci ve fabrice najdeš nebo zkus vrátného nebo ostrahu, ti si taky můžou sednout. A dálkově si dodělat školu, aspoň nějaký učňák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
13.1.22 11:19

Ahoj, co zkusit prodavače v nějakém obchodě? Většinou se může sedět.
Případně řidiče, pokud máš řidičák a ridis dobře. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4524
13.1.22 11:43

Zkusila bych práci za kasou v nějakém supermarketu. Poslední dobou vídám hodně i muže na těchto pozicích. A hodně právě mladý kluky.
A rozhodně bych si pak při práci zkusila dodělat školu/maturitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
13.1.22 11:45

Když jsi komunikativní, tak by ses mohl uplatnit v některém call centru, třeba u telefonního operátora. Také můžeš zkusit se naučit něco z IT oblasti. Záleží ale jestli na to máš buňky, to musíš posoudit sám. Jsou různé rekvalifikační kurzy, online kurzy nebo se to také můžeš učit samostudiem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
13.1.22 13:31

@VitaminC že by u toho pracoval? Brigádne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
13.1.22 13:32

@VitaminC a když je pánovi 20 tak doteď se asi musel nějak živit, že vzduchu živ nebyl předpokládám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
13.1.22 15:06

@Mia25 Dodelat stredni skolu jde individualem velmi tezko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
13.1.22 15:33

@VitaminC ano to vím, ale mít do konce života vystudovanou jen základu je taky hodně těžké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12142
13.1.22 15:38

Máš řidičák? Za volantem v sedě máš taky problém? Že bys rozvážel balíčky, tam se střídá sezení a stání. Fabrika s drobnou montáží (nějaké elektrosoučástky apod. se dělají u pásu v sedě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
13.1.22 15:39

https://www.emimino.cz/…dice-451917/
Nejsi tak trochu Andersen?
Jestli ty důvody pro ukončení školy nebyly jinde. Se základkou a všemi těmi problémy bude těžké najít práci, protože jediné, co se tak nabízí, je nějaká nekvalifikovaná manuální práce. Takže nejschůdnější by bylo dodělat alespoň nějaký nenáročný a uplatnitelný učební obor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11479
13.1.22 21:32
@Imoth píše:
Zdravim, potreboval by jsem poradit jak se odrazit od „dna“.
Zacnu asi tim ze jsem bez prace, ze stredni skoly jsem musel odejit jelikoz moji rodice se rozvadeli, a nemeli penize na to aby jsem mohl dal studovat, takze mam pouze zakladku.
Muj problem je vlastne ten ze mam potvrzene revma (Revmatoidni artitida). nedokazu vydrzet 8h na nohou, a pokud ano, tak dalsi 4 dny mam velke bolesti kloubu na nohou.(s revma se lecim), Zkousel jsem prace ve fabrice a podobne, ale dlouho jsem to nevydrzel, dalsi vec je ze trpim depersonalizaci, takze jsem ochuzen o pocity(radost), a podobne.. coz ja necitim, dokazu se smat, radovat se, ale bez pocitu, vidim svet pres sklo se da rict. A vubec ted netusim jak pokracovat v zivote. Nemam zadny deprese, jsem ukecany, otevreny a jsem extrovert, s lidma nemam problem mluvit, i kdyz je neznam. Chci, a potrebuju do prace, jenze se zakladkou asi moc sanci nemam, maximalne tak ve fabrice kde stejne nevydrzim? Sedavou praci ve fabrice u nas ve meste nemaji. Proto by jsem prosil o radu, nejsem liny, ani nic takoveho, mam zajem pracovat, vydelavat penize, a zit jako ostatni.
(20let)Diky vsem.

Proc zakládás další diskuzi, kdyz sní do ty předtím, nejsi schopný, lidem odpovědět? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4188
14.1.22 17:17
@VitaminC píše:
@Mia25 Dodelat stredni skolu jde individualem velmi tezko.

Není to zas tak složitý, mám to teď v okolí. Jedná se o zdrávku. Jde i při zaměstnání na full time. Každý pátek ve škole, sobota někdy ve škole (cca 1× za dva měsíce) někdy online písemka. Holt se musí počítat s tím, že na to padne dovolená, ale když nemá děti, tak cajk. A netrvá to zas tak dlouho. Já studuju dálkově vejšku a přijde mi to teda logisticky náročnější, ani ne tak během roku, ale teď během zkouškovýho, když už jsou zkoušky prezenčně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat