Jakou teplotu počítat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 07:30
Jakou teplotu počítat?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jakou teplotu počítat a jak moc ovlivnuje, když zmerim napr v 5 ráno a pak v 7? Dnes jsem měla v 5 ráno bt 36,6 a v 7 jak merim každý den, tak 36,4? Není to hloupost? Tak jakou mám počítat? Po té první naměřené jsem nevstala z postele, jen pak spala méně než 4h. Děkuji :think:

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3697 příspěvků 15.08.18 07:53

Co si pamatuji, tak se teplota má měřit ve stejnou dobu. Tak bych počítala tu, která byla v daném okamžiku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 07:56

@-Evka- ikdyz nebyla po 4h spánku jak má byt?

beruska9
Extra třída :D 10713 příspěvků 15.08.18 08:36

Brala bych prvni po probuzeni…nevim, co pouzivas na vyhodnoceni, ale i kdyby byl jeden den trochu mimo, tak si s tim vetsina aplikaci poradi. Kazdy den to uplne nevyjde no.

inkognit
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 15.08.18 08:43

Měř pokaždé ve stejnou dobu nejlépe, vzala bych tu první naměřenou hodnotu, a příště bych se snažila už měřit ve stejný čas…:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 08:44

Děkuji :) budim se takhle prave každý den a mám ten graf zmatený. Tak mě dnes napadlo změřit když jswm se vzbudila dřív. A vida - je úplně jiná než jak je zapisuji pak po těch 2h spánku :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >