Jakou teplotu počítat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 07:30
Jakou teplotu počítat?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jakou teplotu počítat a jak moc ovlivnuje, když zmerim napr v 5 ráno a pak v 7? Dnes jsem měla v 5 ráno bt 36,6 a v 7 jak merim každý den, tak 36,4? Není to hloupost? Tak jakou mám počítat? Po té první naměřené jsem nevstala z postele, jen pak spala méně než 4h. Děkuji :think:

Reakce:
-Evka-
Závislačka 3745 příspěvků 15.08.18 07:53

Co si pamatuji, tak se teplota má měřit ve stejnou dobu. Tak bych počítala tu, která byla v daném okamžiku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 07:56

@-Evka- ikdyz nebyla po 4h spánku jak má byt?

beruska9
Extra třída :D 10894 příspěvků 15.08.18 08:36

Brala bych prvni po probuzeni…nevim, co pouzivas na vyhodnoceni, ale i kdyby byl jeden den trochu mimo, tak si s tim vetsina aplikaci poradi. Kazdy den to uplne nevyjde no.

inkognit
Ukecaná baba ;) 1621 příspěvků 15.08.18 08:43

Měř pokaždé ve stejnou dobu nejlépe, vzala bych tu první naměřenou hodnotu, a příště bych se snažila už měřit ve stejný čas…:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 08:44

Děkuji :) budim se takhle prave každý den a mám ten graf zmatený. Tak mě dnes napadlo změřit když jswm se vzbudila dřív. A vida - je úplně jiná než jak je zapisuji pak po těch 2h spánku :zed:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >