Reklama

Může být ještě ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 15.08.18 06:25
může být ještě ovulace?

Ahojte holky, mám dotaz jestli může být ještě ovulace. Minulý cyklus jsem začala s clostilem, ale folikul přerostl už 14DC měl 28mm tak z toho nic nebylo. Tento cyklus jsem byla na utz 10DC ale folikul jen 11.5mm. Tak jsem byla za dva dny zase na utz a dr říkal že z toho pravého vaječníku se nakonec nic nechystá, že to vypadá z toho levého a že mám očekávat ovulaci 15-16DC. Od toho 12DC si dělám ovulační testy, ale ani jednou nebyly pozitivní, teď už jsem 18DC a stále nic :( cykly mívám nepravidelné kolem 30dní a výš. Já už jsem zoufalá, že na mě ani clostil nezabírá :,(

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 07:12

Lékař tě měl objednat na ten 16 den pro kontrolu. :roll: Jinak pokud nezabral, tak se zvyšuje dávka na 1-0-1. A pokud by to nevyšlo ani do 6léčebných cyklů, nevěš hlavu. Já mám první mimi po cystě z clostiku, kdy jsem ho měla nasazen jen jednou. Po druhé jsem ho nestačila nasadit. :mrgreen: Teď čekám druhé po čtyřech kurách, kdy jsem se na tu pátou vykašlala z důvodu, že to zkusím až v zimě znovu a že není dostupný na trhu. :zed: A to jsme měli řízený sex podle doktora, k tomu píchaný ovitrele. A ejhle, mám //. :mrgreen: On ten clostik zabírá ještě tři až čtyři měsíce po dobrání. :mavam:

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 15.08.18 08:14

já právě mám dávkování 1-0-1, proto jsem si myslela, že na mě zabere úplně krásně a ono nic :( taky nechápu proč mě neobjednal :nevim: jé tak to moc gratuluji :kytka: pěkně se to čte takové příběhy se šťastným koncem, dává mi to aspoň trochu naději :?

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 15.08.18 08:29

@Janičcka92 Jestli máš možnost, dojdi si k doktorovi znovu na ultrazvuk, třeba folikul ještě nepraskl a to by pak ovulaci mohl podpořit injekcí

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 15.08.18 09:00

@La-Vra je tam až zítra, ale pokud bude dnes ovu test negativní tak tam asi zajdu. Snad mě vezme v pohodě :roll: děkuju

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 09:05

Ahoj ja mela vsechny priznaky ovulace i na dny podle ms to sedelo ale porad jsem mela kobtrolni carku ovu testu slabou i kdyz v den ovu byla nejsilnejsi a pak zase sla 2 dny do bila…ja ovu testum neverim…ridila bych se co ti rekl mudr a kdyz budes ob den mazlit tak to snad vyjde!!urcite bych nespolehala na carku na ovu testu…

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 15.08.18 09:14

a v den ovu jsi měla čárku na testu jak silnou? já tam mám pořád jen duchy, kdyby byla aspoň o trochu silnější některý den, ale nic :cert:

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 15.08.18 09:28
@Janičcka92 píše:
@La-Vra je tam až zítra, ale pokud bude dnes ovu test negativní tak tam asi zajdu. Snad mě vezme v pohodě :roll: děkuju

To by nemělo vadit. Myslím, že proběhlou ovulaci pozná cca týden zpětně. Neměříš BT?

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 15.08.18 09:31

@Janičcka92 souhlasím s anonymní, já taky těm testům moc nevěřím, radši měřím BT. Někdo na ovulační testy nereaguje. Je to asi malé % ale je.

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 15.08.18 09:32

@La-Vra tak to jsem ani nevěděla, že to pozná takhle zpětně. Tak tam zajdu, za pokus nic nedám :nevim: a nee BT neměřím, nějak jsem se k tomu neodhodlala a vzhledem k tomu, že mívám pravděpodobně anovulační cykly a chodím na měření folikulů tak mi to přijde zbytečné :nevim: i když teď by se to hodilo že :lol:

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 15.08.18 10:01

no a holky je teda možné, že by ovulace mohla být o tolik později? Četla jsem tady, že při delších cyklech je ovulace později. Tak jestli s tím máte zkušenosti, že opravdu jo :)

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 15.08.18 10:04

@Janičcka92 prý to pozná, že tam po prasknutí folikulu zůstane nějakou dobu tekutina. Tak BT by ti to potvrdila nebo vyvrátila, zda máš anovulační cykly. Pokud máš podmínky na měření, tak klidně začni

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 15.08.18 10:05

@Janičcka92 já měla ovulaci i 26 DC, takže možné je vše

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 15.08.18 11:01

@La-Vra jo asi to zkusím, musím si o tom ještě trochu počíst ať to dělám správně. Tam stačí obyčejný digitální teploměr že? Ty brďo tak pozdě a otěhotněla jsi? :mrgreen:

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 15.08.18 19:36

@Janičcka92 Stačí obyč digitál a já měřím v puse. Pokud budeš chtít poradit, napiš zprávu. My se bohužel bezúspěšně snažíme 3 roky. A mám ovulaci pokaždé jindy

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >