Jaký kočár? Doporučte:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Densynka
Povídálka 40 příspěvků 27.10.14 19:50
Jaký kočár? Doporučte:-)

Maminky, čekám první mimco vím ze každému vyhovuje neco jiného ale chtěla bych slyšet vás názor který kocarek doporucujete. Mám 170 Cm líbil se mi bugaboo buffalo ale je podle me nizsky… Chtěla bych neco lehkeho aby nebyl nizsky aby šlo ve sportaku mimco koukat na me a dal nevím :-) nechám se inspirovat od vás

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
janher
Kecalka 438 příspěvků 27.10.14 19:55

Cam cortina já byla spokojená moc.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 27.10.14 19:57

@Densynka Objeď 2-3 větší obchody s mimi věcmi a ošahej si různé druhy kočárků v praxi. Nevybírej podle designu, ale podle funkce, jízdních vlastností a pohodlí pro dítě. A při zkoušení počítej i s tím, jak se bude kočár chovat, až ho podrkotáš třeba po zámkové slažbě nebo rozbitém chodníku.

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 27.10.14 19:58

Brio?

Eliskaxox
Závislačka 3015 příspěvků 27.10.14 20:01

@Densynka Ja chtela taky bgb buffalo ale bohuzel kvuli financim jsem zvolila jinak a dnes jsem maximalne spokojena. Mam Concord wanderer je to taky terenak, sportak jde po i proti smeru a navic je obri, takze se ti nestane ze by ti z nej dite vyrostlo.

digi_v
Kecalka 268 příspěvků 27.10.14 20:01

@Densynka tak tady jsi psala, že máš termín 1.6. https://www.emimino.cz/…apod-187234/
To jsou témata furt o tom samém dokola :zed:

barca77
Závislačka 3242 příspěvků 27.10.14 20:02

@Densynka Mně Buffalo nepřijde nízký, naopak v porovnání spíš nadprůměrně vysoký. Já jsem s ním byla spokojená strašně moc do každého prostředí, ale teď má syn rok a půl a to už je kočár docela těžký a třeba na chození do města by to už nebylo. Nebo by to bylo protivný - zdolávat schůdky, motat se mezi regálama… Ale do terénu pořád super.

Uživatel je onlineHoa Mai
Kelišová 6090 příspěvků 20 inzerátů 27.10.14 20:03

@Densynka Tak pokud se nechceš ohýbat až ke kolenům, tak Bugaboo bych určitě nebrala, je hrozně nízký, hlavně hluboká korba mi přijde nízko položená, člověk se musí k miminku strašně hrbit.
Rozmysli si víc parametrů, co od kočárku očekáváš, bude se ti lépe vybírat. Chceš ho do terénu, do města, nebo obojí? Má být lehký a skladný do auta? Chceš velkou hlubokou korbu, nebo ti stačí menší? Jaký chceš typ podvozku - trojkolka, čtyřkolka a otočnými kolečky, klasický houpací kočárek? Je pro tebe důležitý velký nákupní košík? Jaká chceš kolečka - plastová (hrkají), pěnová (hrkají méně, ale není to úplně jako nafukovací), nafukovací (nejlepší a nejtišší, ale můžeš píchnout)?
Já mám kočárek Gesslein F4 a jsem s ním jako s městským kočárkem spokojená velmi, ale zvládne jen lehčí terén, kamenitá cesta a kostky jsou za trest.

Koza-Dereza
Kecalka 320 příspěvků 27.10.14 20:10

@carambol Souhlas :), Brio je super kočárek.. Já mám výšku 162 cm, ale téměř denně nosím boty s podpatky 10-12 cm a výška kočárku mi vyhovuje..

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 27.10.14 20:11

@digi_v A já si říkám, co je to za fotku v profilu, když čeká první. :think:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 27.10.14 20:15
@digi_v píše:
@Densynka tak tady jsi psala, že máš termín 1.6. https://www.emimino.cz/…apod-187234/
To jsou témata furt o tom samém dokola :zed:

Hmm, tak podle toho by už mimino mělo být dávno na světě. :think:

digi_v
Kecalka 268 příspěvků 27.10.14 20:17

@Cosmos Já myslím, že ani těhotná není. A řekla bych, že má snad více nicků, kde řeší pořád akorát bugaboo, lehátko bright stars, kde koupit výbavičku. A vše jedíně pro holčičku :lol: Asi nějaká puberťačka

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 27.10.14 20:22

@digi_v Asi máš pravdu. Ale já to tipuji na někoho, kdo dělá těm daným produktům záměrně reklamu.

digi_v
Kecalka 268 příspěvků 27.10.14 20:28

@Cosmos jestli je to ta co myslím, tak ta chodí hlídat děti a tak si pak zřejmě sní o vlastních

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 27.10.14 20:36
@Densynka píše:
Maminky, čekám první mimco vím ze každému vyhovuje neco jiného ale chtěla bych slyšet vás názor který kocarek doporucujete. Mám 170 Cm líbil se mi bugaboo buffalo ale je podle me nizsky… Chtěla bych neco lehkeho aby nebyl nizsky aby šlo ve sportaku mimco koukat na me a dal nevím :-) nechám se inspirovat od vás

ja mam tiez 170cm, a mam BGB Cameleon..spo­jojnost, jak pre mimino korba tak sportak pro batole..BGB tazko konkuruju ostatne kociky..lahky, skladny, ovladatelny jednou rukou, plno doplnkov, obmena farebnej kombinacie, dizajn..

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >