Jaký máte vztah s tchýni

Anonymní
10.5.21 17:46

Jaký máte vztah s tchýni

Ahoj,
Předem se omlouvám za anonym, ale na tyto stránky chodí hodně lidí z rodiny.

Chci se zeptat jaký máte vztah s tchýní? Já jsem s ní hodně dlouho,,válčila” (zhasínala mi v koupelně, když byla u nás na návštěvě, přehrabovala se mi v šuplících, jednou jsem jí přistihli jak mi hledala v kabelce a když jsem jí chvíli sledovala tak jsem viděla jak se mi prohrabává v mobilu) a spoustu dalších věcí. Z ničeho nic na mně začala být až moc milá ( dokonce, když jsem byla u ní tak mi nabídla čaj a sušenky. Když byla u nás tak se mi nabízela s pomocí v domácnosti) atd.

Nepřijde vám to divné? A jaký máte spolu vztah vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1656
10.5.21 17:54

Já mám tchyni úžasnou 😊a tchana taky… Jsou to super lidi a neumím si představit mít jiný 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.21 17:54

Na začátku to celkem šlo.
Pak na mě párkrát ječela kvůli nesmyslům, dětem několikrát řekla, že jsem kráva, co je nenávidí a ničí jim život.
Teď se zase chová slušně, ale přiznávám, že jí už nevěřím a čekám, kdy se to zase pokazí… Po zkušenostech jsem obezřetná, ale nechci ji odepsat úplně. Je to babička mých dětí.

• Citovat
  • Nahlásit
1717
10.5.21 17:56

Divný mi to přijde. U nás tchyně taky uklízí, ale mne to nevadí, naopak, aspoň to dělá za mě :D když jsme bydleli u ní, tak nám i lezla do ložnice, prerovnavala veci a tak, to trochu vadilo, ale opět, byla jsem rada, ze se to uklidilo samo a taky ze tam můžu zadarmo bydlet, ze… vztah máme pěkný, občas se stveme, obcas spolu nesouhlasíme, občas máme chuť udělat si něco na truc po svým… ale to i s manželem, kterého jsem si vybrala dobrovolne. Takže tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.21 18:03

Skvělý dětem o mě říká že jsem debilka

• Citovat
  • Nahlásit
10.5.21 18:04

Ja mam tchyni skvelou. Spoustu me toho naucila, pomuze, kdyz potrebuju… parkrat jsme se chytly a i presto, ze ma vzdy radsi (uprednostnuje) kde jakou doro*u, kterou si na mesic pritahne svagr, tak ji mam moc rada :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
10.5.21 18:05
@Anonymní píše:
Skvělý dětem o mě říká že jsem debilka

A co na to manžel? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
10.5.21 18:08

Moje tchýně má své mouchy, např. dřív mluví než myslí, ale v zásadě není zlá a vycházíme spolu dobře. Navíc se mi na ní líbí, že i poté, co ovdověla, žije aktivním životem a není na nás nalepená. Takže se vidíme převážně na oslavách, kde nás navíc vždy báječně pohostí. Je fakt, že nemáme děti, takže není nic, co bychom museli trpět, kvůli tomu, aby neztratily babičku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18806
10.5.21 18:11

Super, už jsem jí 17 let neviděla… ;) a s tvojí bych vyrazila dveře, kdybych mi dělala to co tobě…to mi nepřijde ani trošku normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.21 18:15
@Julča001 píše:
A co na to manžel? :think:

Manžel ví jaká je zkoušel to řešit tchýně se sebrala a utekla se schovat pak ji všíchni hledají

• Citovat
  • Nahlásit
18806
10.5.21 18:17
@Anonymní píše:
Manžel ví jaká je zkoušel to řešit tchýně se sebrala a utekla se schovat pak ji všíchni hledají

no asi bych jí nehledala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
10.5.21 18:19
@Monchichik píše:
no asi bych jí nehledala :mrgreen:

Já taky ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
10.5.21 18:48

Bohuzel nic moc. Zezacatku to bylo bezva a myslela jsem, ze to je oboustranne. Jenze jsem se pak dozvedela, co o me rika za zady…a bylo to fakt husty. Od te doby ji moc v lasce nemam a bohuzel je to na mne znat. Ona teda uz spoustu veci rika i do oci :lol: To je jediny posun. Ve zkratce ma velmi nizke sebevedomi a neustale se chce se mnou porovnavat nebo me nejak kritizovat. Vystudovala jsem nejmenovany humanitni obor a mam casto na taliri, jak je k nicemu apod. (ona ma technicky).Tohle me spis pobavi, protoze je to uvazovani jak ve skolce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
10.5.21 18:49

Úplně suprový a jsem moc ráda, že jí mám :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
10.5.21 18:53

Máme dobrý vztah, akorát se snažím držet odstup jelikož je prostě no já nevím jak to říct, strašně jednoduchá a sobecká, hodněkrát jsem jí skočila na její kecy jak si rodina má pomáhat přitom chce jenom pomoc od nás a nám pomáhat nechce/nemusí.
Ale jinak je v pohodě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat