Reklama

Jaký organizér do kabelky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarindas
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 01.01.17 11:45
Jaký organizér do kabelky?

Ahoj, poraďte mi nějaký organizér do kabelky se sterým máte dobrou zkušenost - měla jsem už Avon, Sedra a cosi z Aliexpresu - ani jeden nevyrdžel moc dlouho a ani nesplňovali to ´co bych ráda. To je: musí mít ucha a zavírání na zip, uvítám nějaku tu kapsu či přihrádku. Existuje něco takévého?

Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 01.01.17 12:01

Já mám z aliexpresu a jsem spokojená. Mám ho teda cca 2 měsíce. Akorát nesplňuje tvoji podmínku, že je zavíratelný na zip. má tam vě zipové kapsy, ale hlavní kapsa je otevřená…
 https://www.aliexpress.com/…4501503.html?…

tasa
Echt Kelišová 8976 příspěvků 01.01.17 12:10
@nozu píše:
Já mám z aliexpresu a jsem spokojená. Mám ho teda cca 2 měsíce. Akorát nesplňuje tvoji podmínku, že je zavíratelný na zip. má tam vě zipové kapsy, ale hlavní kapsa je otevřená…
https://www.aliexpress.com/…4501503.html?…

Ten mam a nepouzivam

Me tedy nebavi organizer vubec, jakykoliv, neprinutim se ty veci vracet do kapsicek, hazim to kam to vyjde

fifinka609
Kelišová 6915 příspěvků 01.01.17 12:18

Mám tenhle už cca 3 roky a v pohodě, akorát jsem ho kupovala jinde. Postupně jsem ho nakoupila i kamarádkám a rodině.
 https://www.bestdarky.cz/…-p-7040.html

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 01.01.17 12:19

@nozu To vypada zajímavě, by se mi něco do kabelky hodilo… a tohle vypadá, že by se do hlavní kapsy ten notas vešel.

Klarindas
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 01.01.17 12:20

Ten co mi doporučujete jsme měla, a ty ucha nevydrželi ani měsíc…

fifinka609
Kelišová 6915 příspěvků 01.01.17 12:21

Tak to je ten stejný asi, tak bych se nebála ho objednat i z Aliexpressu

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4730 příspěvků 01.01.17 12:22

Zeny a co vsechno do tech organizeru davate? Ja si nedovedu predstavit ze bych to zaplnila :mrgreen: at du na detsky hriste, na nakup nebo do prace tak mam v kabelce akorat mobil, klice a penezenku, popripadne treba kapesnicky nebo balzam na rty :)

fifinka609
Kelišová 6915 příspěvků 01.01.17 12:27
@Klarindas píše:
Ten co mi doporučujete jsme měla, a ty ucha nevydrželi ani měsíc…

Tak mně se za ty 3 roky utrhlo jedno ucho. Naštěstí vlastním jehlu a nit a od opravy se nic dalšího nerozbilo :D. Na tvém místě bych tedy koukla na Fler a nechala si ho od někoho ušít podle svých představ. Od organizéru za cca 100 korun člověk asi oprávněně ani moc nečeká.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 01.01.17 12:32

@Kriss Tina Tak moje „kabelka“: noťas, zdroj k němu, myš, redukce k síti, pytlík u fleškami a HW klíči, doklady, peněženka na drobné, základní léky, pohotovostní vložky a kalíšek, metr, baterka, několikery klíče, mobil, powerbanka a kabel, kapesníky, krém na ruce, tužky, hřeben, tmavé brýle do auta (či jako rezervní, jsou dioptrické)…
a to jsem možná ještě na něco zapomněla :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 01.01.17 13:18
@fifinka609 píše:
Mám tenhle už cca 3 roky a v pohodě, akorát jsem ho kupovala jinde. Postupně jsem ho nakoupila i kamarádkám a rodině.
https://www.bestdarky.cz/…-p-7040.html

jé, to je vtipné, to je přesně ten, který mám z Aliexpresu, akorát za 60,– Kč. :mrgreen: 8)

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 13:21

Já sú kupuju již zorganizovane kabelky= hodně kapes a pruh radek. Ale u tak tam mám bordel A nemůžu něco najít. :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 01.01.17 13:27

@j.a.n.i1 noťas by se tam vešel pouze malý. Mě se tam vejde tablet s úhlopříčkou 8´´.

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 01.01.17 13:28
@Klarindas píše:
Ten co mi doporučujete jsme měla, a ty ucha nevydrželi ani měsíc…

no, tak to jsi buď měla špatný kousek a nebo moc těžkých věcí. Já to teda ani nevyndavám denně, spíš tak 2× do měsíce…

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 01.01.17 13:35

@Kriss Tina tak v kabelce mám: peněženku, mobil, dvoje klíče, nákupní tašku, kartu na vstup do práce, pouzdro s věrnostními kartami, sluneční brýle, deštník, USB flashky, propisky, balzám na pusu, krém na ruce, antibakteriální gel, několik balíčků papírových kapesníků, pouzdro na vizitky, hygienické potřeby, sponu a gumičky do vlasů.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama