Silvestr 2016/2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:42
Silvestr 2016/2017

Ahoj, je tu někdo, kdo taky zůstal na Silvestra sám doma? ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 31.12.16 20:44

Sama ne, s manzelem a detickama.ale manzel cumi do pc, takze vlastne skoro sama…

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:46
@Lejlinka88 píše:
Sama ne, s manzelem a detickama.ale manzel cumi do pc, takze vlastne skoro sama…

Muži a PC :roll:.

Když jsem byla s exmanželem, tak jsem byla taky vlastně pořád sama.
děti už spí? Moje děti jsou u ex.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:48

Já jsem s manželem a synem ale hrajou si takže můžu být ještě na emiminu :mrgreen: nejdeš nikam ven? nebo to prospíš?

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 31.12.16 20:50

Jelikož jsme dnes slavili dceřiny narozeniny již od půl 3 odpoledne, tak jsem ráda, že už vedle mě pomalu usíná.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:51

@Doe_Jane Já nikam sama nechodím. Z Prahy bych se už nedostala domů, vlaky už nejezdí a auto nemám. Mně to stejně nebaví :).
Spát nejdu, budu tady jako každý rok. Však se určitě někdo přidá :mrgreen:.

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 31.12.16 20:53

Taky jsem na emimi, děti a chlap nemocní, tak je tu klid a pohoda.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 31.12.16 20:56

Ja jsem taky doma s rodici a jsem na pc a divam se na televizi lepsi jak nekde poslouchat keci ozralych

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:57

@Marcelka146 Měla jsem kámošku, měla narozky taky teď někdy. Ale už nevím, jestli je má včera nebo dneska :roll:.

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 31.12.16 20:57

Jsme u sestry. Odpoledne jsme byli na sushi. V 18h jsem na 30min usnula. Ted spim podruhe - maly, ze si s nim mam jit lehnout…
Celkove vecer probiha tak, ze sledujeme Cimrmana a sem tam tupem do mobilu… Takova klidna klasika.
Myslim, ze se i tesime, az si o pulnoci pripijem a pujdeme spat :mrgreen:

NicoleX
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 31.12.16 20:58

My jsme udali děti babičce a jsme s manželem pěkně sami doma v pelíšku :mrgreen: poslední noci u nás byli hrozný takže jsme rádi že jsme doma v klidu :lol:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:59

Já už jsem u rodičů byla. Na večeři :pankac:. Tak jsme trochu zavzpomínali… už je to dlouho, co jsme si takhle pokecali. Naši popili. Já ne, jsem abstinent :mrgreen:. Asi i proto nerada někam chodím.

Za rok tu budu mít děti, tak to bude veselejší.

Kelsey
Hvězda diskuse 44791 příspěvků 31.12.16 21:00

Uplne sama ne, mam tu tri decka, manzela, kocoura, psa.
Navecer jsme byli na ohnostroj, ted se divame na Krause, decka chvilku s nama, chvilku prebihaji do pokoje na dvd hleda se Dory.
Ale jakoze nikam krom na ohnostroj nejdeme. Nechceme nechavat samotne ty nase zvirata.

PetraJ
Kelišová 6740 příspěvků 31.12.16 21:00

Já jsem taky sama doma. Děti jsou u babičky a já hlídám psa, kterej se strašně bojí petard. V televizi ani nic pořádnýho nedávaj, akorát přepínám programy, to je strašný.

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 21:02

Já se hlásím. Přítel na noční a já doma sama.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >