Reklama

Silvestr 2016/2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:42
Silvestr 2016/2017

Ahoj, je tu někdo, kdo taky zůstal na Silvestra sám doma? ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Reakce:

Lejlinka88
Závislačka 2642 příspěvků 31.12.16 20:44

Sama ne, s manzelem a detickama.ale manzel cumi do pc, takze vlastne skoro sama…

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:46
@Lejlinka88 píše:
Sama ne, s manzelem a detickama.ale manzel cumi do pc, takze vlastne skoro sama…

Muži a PC :roll:.

Když jsem byla s exmanželem, tak jsem byla taky vlastně pořád sama.
děti už spí? Moje děti jsou u ex.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:48

Já jsem s manželem a synem ale hrajou si takže můžu být ještě na emiminu :mrgreen: nejdeš nikam ven? nebo to prospíš?

Marcelka146
Kelišová 5038 příspěvků 31.12.16 20:50

Jelikož jsme dnes slavili dceřiny narozeniny již od půl 3 odpoledne, tak jsem ráda, že už vedle mě pomalu usíná.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:51

@Doe_Jane Já nikam sama nechodím. Z Prahy bych se už nedostala domů, vlaky už nejezdí a auto nemám. Mně to stejně nebaví :).
Spát nejdu, budu tady jako každý rok. Však se určitě někdo přidá :mrgreen:.

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 31.12.16 20:53

Taky jsem na emimi, děti a chlap nemocní, tak je tu klid a pohoda.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 31.12.16 20:56

Ja jsem taky doma s rodici a jsem na pc a divam se na televizi lepsi jak nekde poslouchat keci ozralych

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:57

@Marcelka146 Měla jsem kámošku, měla narozky taky teď někdy. Ale už nevím, jestli je má včera nebo dneska :roll:.

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 31.12.16 20:57

Jsme u sestry. Odpoledne jsme byli na sushi. V 18h jsem na 30min usnula. Ted spim podruhe - maly, ze si s nim mam jit lehnout…
Celkove vecer probiha tak, ze sledujeme Cimrmana a sem tam tupem do mobilu… Takova klidna klasika.
Myslim, ze se i tesime, az si o pulnoci pripijem a pujdeme spat :mrgreen:

NicoleX
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 31.12.16 20:58

My jsme udali děti babičce a jsme s manželem pěkně sami doma v pelíšku :mrgreen: poslední noci u nás byli hrozný takže jsme rádi že jsme doma v klidu :lol:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 20:59

Já už jsem u rodičů byla. Na večeři :pankac:. Tak jsme trochu zavzpomínali… už je to dlouho, co jsme si takhle pokecali. Naši popili. Já ne, jsem abstinent :mrgreen:. Asi i proto nerada někam chodím.

Za rok tu budu mít děti, tak to bude veselejší.

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 31.12.16 21:00

Uplne sama ne, mam tu tri decka, manzela, kocoura, psa.
Navecer jsme byli na ohnostroj, ted se divame na Krause, decka chvilku s nama, chvilku prebihaji do pokoje na dvd hleda se Dory.
Ale jakoze nikam krom na ohnostroj nejdeme. Nechceme nechavat samotne ty nase zvirata.

PetraJ
Kelišová 6690 příspěvků 31.12.16 21:00

Já jsem taky sama doma. Děti jsou u babičky a já hlídám psa, kterej se strašně bojí petard. V televizi ani nic pořádnýho nedávaj, akorát přepínám programy, to je strašný.

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 21:02

Já se hlásím. Přítel na noční a já doma sama.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama