Jaký pátéřák doporučíte?

1099
8.1.20 13:49

Jaký pátéřák doporučíte?

Zdravím a prosím o radu. Jaký pátéřák byste doporučili pro syna, 13 let, něco málo přes 160cm, necelých 50 kg? Vůbec se v tom nevyznám, nejsem lyžař. V obchodě, kde jsme kupovali vybavení, už bohužel v jeho velikosti neměli. Vím, že chci vestu, ale je jich tolik a tak cenově rozdílných, že si moc nevím rady a ráda bych nějaký osvědčený. Jezdí rekreačně a opatrně, zatím modré a červené sjezdovky, spíš de bojím, že ho někdo někde smete.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

57378
8.1.20 14:00
@katyna1984 píše:
Zdravím a prosím o radu. Jaký pátéřák byste doporučili pro syna, 13 let, něco málo přes 160cm, necelých 50 kg? Vůbec se v tom nevyznám, nejsem lyžař. V obchodě, kde jsme kupovali vybavení, už bohužel v jeho velikosti neměli. Vím, že chci vestu, ale je jich tolik a tak cenově rozdílných, že si moc nevím rady a ráda bych nějaký osvědčený. Jezdí rekreačně a opatrně, zatím modré a červené sjezdovky, spíš de bojím, že ho někdo někde smete.Děkuji

Věřila bych POC, ale je to raketa. Jsem s ní spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
8.1.20 14:03

Velmi zalezi, kolik chcete do toho investovat. vesty s pateraky dela i decathlon, sportisimo, tipla bych tak do 1000 kc, ja kupovala od firmy kjus -a myslim, ze je to nebe a dudy. pohodlny, ohebny (hmota ztvrdne pri narazu), prodysny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
8.1.20 14:05

Decathlon je vůbec nemá, počítala jsem tak 2-3 tisíce? Jestli tedy je to reálná představa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
8.1.20 14:06

Mám pro obě děti Scott vest protector - vesta s integrovaným páteřákem z materiálu, co po nárazu ztvrdne. Spokojenost. Teď jsou ve Sportisimu dokonce v akci pod 2 tisíce ;)
EDIT: tenhle: https://www.sportisimo.cz/…plus/183495/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17379
8.1.20 14:27

Take mame POC, tedy pro mensi deti, ale maji i pro vetsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
8.1.20 18:43
@katyna1984 píše:
Decathlon je vůbec nemá, počítala jsem tak 2-3 tisíce? Jestli tedy je to reálná představa

https://www.decathlon.cz/…hlavi~detske

2-3 tis je realna, ten POC je velmi dobry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
8.1.20 19:24
@Cuddy píše:
Take mame POC, tedy pro mensi deti, ale maji i pro vetsi.

A tyhle materiály pak zase změknou, nebo je to na jedno použití?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama