Muž odmítá jít na pohřeb

Anonymní
8.1.20 02:36

Muz odmita jit na pohreb

Dobre rano, prosim o zachovani anonymu, minuly tyden mi umrela teta, ktera pro me byla spise vice babicka, pohreb je naplanovan na 11h pristi pondeli, obrad cca hodina sakum praskum v motole…pak je zarizen kar pro pozustali, ale muj muz si odmita vzit volno z prace,… rika ze je i volovina uvolnit deti ze skoly,(nejstarsi ma byt na lyzaku, ale kldine bych ho dalsi den odvezla na misto), skolky, ze uz tim nikomu nepomuzu..vzdyt se muze po obradu klidne do kancelare vratit..rika ze to byla jen teta a ze tam staci kdyz budu jen ja, je fakt ze moje deti si ji nijak moc neuzily, ale myslim ze jako rodina by jsme tam meli spolecne jit..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3588
8.1.20 03:46

Souhlasím s tvým mužem. Ale já jsem celkove jinak založena, až umřu, nechci žádný obřad. Proč taky. Už při samotném úmrtí jsou lidé nešťastní, pak jdou na pohřeb a všechno znovu. A děti bych toho ráda ušetřila. Život už je takhle dost těžký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1203
8.1.20 04:31

Šla bych sama, pokud nešlo o někoho fakt blízkého i Tvým dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70116
8.1.20 04:39

Taky souhlasim s muzem, pokud s ni deti nemely nejaky hlubší vztah, tak bych je na pohřeb netahala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22165
8.1.20 05:01
@Anonymní píše:
Dobre rano, prosim o zachovani anonymu, minuly tyden mi umrela teta, ktera pro me byla spise vice babicka, pohreb je naplanovan na 11h pristi pondeli, obrad cca hodina sakum praskum v motole…pak je zarizen kar pro pozustali, ale muj muz si odmita vzit volno z prace,… rika ze je i volovina uvolnit deti ze skoly,(nejstarsi ma byt na lyzaku, ale kldine bych ho dalsi den odvezla na misto), skolky, ze uz tim nikomu nepomuzu..vzdyt se muze po obradu klidne do kancelare vratit..rika ze to byla jen teta a ze tam staci kdyz budu jen ja, je fakt ze moje deti si ji nijak moc neuzily, ale myslim ze jako rodina by jsme tam meli spolecne jit..

Já bych jako tvůj muž na pohřeb šla. Když cítíš, že to byla spíš babička. Ale děti bych z lyžáku opravdu netahala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11715
8.1.20 05:02

Taky souhlasim s muzem. Deti bych brala jen v pripade, ze by si byli fakt blizci - pises skola/skolka, skolkovni bych nebrala urcite, i pro mladsi skolni je to docela zahul, kor kdyz ji ani moc neznali. Nevidim duvod, proc do toho tahat celou rodinu, muze kdybys chtela jako podporu pro sebe, to by chapat mel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
8.1.20 05:53

Taky souhlasím s mužem. A Školkové dítě bych nebrala. A pokud bude starší na lyžáku, tak taky ne. Obzvlášť, když píšeš, že děti si ji moc neužily tím usuzuji, že ji moc neznaly. Šla bych sama. Upřímnou soustrast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40236
8.1.20 05:58

Dětí bych se zeptala, jestli na pohřeb chtějí jít a podle toho se zařídila. A muže bych k tomu netlačila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7167
8.1.20 05:59

Upřímnou soustrast. Souhlasím s tvým mužem. Děti bych určitě z lyžáku netahala a malé na pohřeb vůbec nebrala, obzvlášť, když si ji moc neužily, jak sama píšeš. Osobně si myslím, že pohřeb je událost, kterou dítě vidět nemusí. Mě na týden sebral i pohřeb kamarádova táty, kterého jsem znala jen okrajově a doprovodila jsem že slušnosti přítele. A to jsem jinak se smrtí poměrně často v kontaktu. Manžel sám musí vědět, jaký vztah a jak důvěrně ji znal a zda by nebylo vhodné se s ní rozloučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17445
8.1.20 06:19

Uprimnou soustrast. Na pohreb bych sla tomu, s kym jsem mela hlubsi vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7294
8.1.20 06:20

Kdyby se to tykalo nasi rodiny, sli bychom vsichni, ale v tomhle zastavam nazor, ze by se k ucasti nikdo nemel nutit. Takze bych respektovala, pokud muz jit nechce. A deti bych ze zeptala, pokud projevi zajem, vzala bych je, pokud ne, netahala bych je s sebou v zadnem pripade. Neni nic horsiho, nez otravene dite na formalni akci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5926
8.1.20 06:21

Souhlasím s tvým mužem. Bez sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
8.1.20 06:23

@Hoa Mai ktere jeste prijde o zacatek lyzarskeho kurzu.

Jinak souhlas s ostatnimi. Nikoho bych nenutil. Pokud muz nechce, at nejde a deti tam asi nebral vubec. Zvlast to maly. Co z toho bude mit? Spousty cizich placicich lidi v cernym, divna hudba atd. zbytecne stresujici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
8.1.20 06:37

Můj muž by šel kdyby mi na tom záleželo ale chápu i toho tvého. Děti bych 100% s sebou nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38500
8.1.20 06:38

Šel bych sám. Upřímnou soustrast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu