Dobrý den,
ráda bych když už nám pomalu, ale aprílově začíná svítit sluníčko, trošku zrenovovala náš zahradní nábytek. Chtěla bych aby se znovuobnovily jeho barvy a též ošetřit a namořit. Máme mahagonový stůl a židle z eukalyptu. Nezáleží mi tolik na ceně, jako spíš na kvalitě a na celkovém výsledku, který aplikace oleje zanechá? Poradila by mi nějaká maminka či tatínek zahradníci? Děkuju všem a přeji Vám krásný den .
Dobrý den,
.
ráda bych když už nám pomalu, ale aprílově začíná svítit sluníčko, trošku zrenovovala náš zahradní nábytek. Chtěla bych aby se znovuobnovily jeho barvy a též ošetřit a namořit. Máme mahagonový stůl a židle z eukalyptu. Nezáleží mi tolik na ceně, jako spíš na kvalitě a na celkovém výsledku, který aplikace oleje zanechá? Poradila by mi nějaká maminka či tatínek zahradníci? Děkuju všem a přeji Vám krásný den