Reklama

Jarní prázdniny 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jsemtele
Povídálka 17 příspěvků 25.01.18 14:34
Jarní prázdniny 2018

Zdravím všechny. Jarní prázdniny se blíží, už víte kam pojedete? Já se s tím pořád trápím, nemáte někdo nějaký nápad? Nebo hoďte tipy kam pojedete vy. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

berusa.m
Závislačka 2729 příspěvků 25.01.18 14:38

My utíkáme většinou do tepla, jelikož nelyžujeme. Letos Omán! :dance:

Edit: hrubka :oops:

smurfka
Nadpozemská drbna 29576 příspěvků 25.01.18 14:48

Do pr..áce a do školky…jarní prázdniny zatím nemáme:-)

lucenka
Vesmírná mluvilka 32108 příspěvků 25.01.18 14:55

My jedeme do ČR, už nám chybí zima… Bohužel zrovna v době jarních prázdnin Prahy :pocitac: takže sehnat ubytování na horách v rozumné ceně, ne na celý týden, byl téměř nadlidský výkon. Ale povedlo se, takže budeme lyžovat na Klínovci :dance:

Jsemtele
Povídálka 17 příspěvků 25.01.18 15:00

@lucenka ju to zní zajímavě, já jsem při brouzdání po netu narazila na nějaké články kde lyžovat atd, a docela se mi líbilo jak to píšou tady https://edufi.cz/…i-prazdniny/
Tak už hledám ubytování v Krkonoších, ale je to tedy fakt náročné. :D

elen-ka
Extra třída :D 12059 příspěvků 8 inzerátů 25.01.18 15:05

Letos poprvé řešíme jarní prázdniny a rozhodli jsme se jet na Šumavu.

Jsemtele
Povídálka 17 příspěvků 25.01.18 15:07

@elen-ka tam je krásně, bohužel jsem tam ještě nikdy nebyla na dovolené, ale moc se mi líbila krajina, když jsme Šumavou projížděli. Možná kouknu i tam na nějaké ubytování. Díky

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 25.01.18 15:08

Já budu v práci a děti jedou s tátou a prarodiči lyžovat do Itálie

elen-ka
Extra třída :D 12059 příspěvků 8 inzerátů 25.01.18 15:08
@Jsemtele píše:
@elen-ka tam je krásně, bohužel jsem tam ještě nikdy nebyla na dovolené, ale moc se mi líbila krajina, když jsme Šumavou projížděli. Možná kouknu i tam na nějaké ubytování. Díky

My tam byli před x lety na letní dovolené. Letos chceme zkusit lyžování, ale jsme krom manžela samí začátečníci, tak jsme zvolili něco co je pro začátečníky..

lucenka
Vesmírná mluvilka 32108 příspěvků 25.01.18 15:13
@Jsemtele píše:
@lucenka ju to zní zajímavě, já jsem při brouzdání po netu narazila na nějaké články kde lyžovat atd, a docela se mi líbilo jak to píšou tady https://edufi.cz/…i-prazdniny/
Tak už hledám ubytování v Krkonoších, ale je to tedy fakt náročné. :D

Krkonoše miluju, ale spíš asi v létě na turistiku.
Klínovec už máme osvědčený… Tohle bude třetí zima, kdy tam na pár dnů jedeme. Kluk tam miluje lanovku.
Snažila jsem se ho přemluvit na Šumavu, kde bylo lepší ubytování Y ale nepovedlo se mi to.

maraida
Extra třída :D 14329 příspěvků 25.01.18 15:15

My letos po 4 letech vyměníme maďarské termály za Německo-Bavorsko.

páájaa2
Kecalka 417 příspěvků 25.01.18 15:21

Já tedy jarňáky řeším většinou už před létem, protože to nejlepší je většinou zamluvené dlouhodobě, na to drahé nemáme, tak musím být akční!

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 25.01.18 15:37

Dcera jede na tabor na hory, syn bude chodit na primestsky tabor a my s manzelem do prace. dovolenou si beru 14 dni v lete, 14 na vanoce a zbytek ruzne dle potreby v prubehu roku.

Ijen
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 25.01.18 15:44

My vetsinou v breznu/dubnu litame do tropu, letos jsme kvuli skole zmenili termin tak pojede tata s detma lyzovat. Oblibeny maji Velky Javor, tak nejspis tam.

Jsemtele
Povídálka 17 příspěvků 25.01.18 16:04

@elen-ka no tak to přesně potřebujeme, já s manželem lyžujeme velmi dobře, ale děti se učí. Doporučíš mi nějaký areál?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >