Jarní závitky - poraďte dobrý recept

3318
13.4.21 22:14

Jarní závitky

Ahoj máte někdo prosím osvědčený recept na jarní závitky?
Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
962
13.4.21 22:17

Nikdy jsem je nedělala, ale s dovolením si počkám. :) Vždy si je někde ráda dám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
13.4.21 22:20

Osmahnu na panvicce mrazenou čínskou směs z Lidlu, přidám k tomu na malinkaty kousicky kureci maso. Az je hotovo tak pridam uvareny ryzovy nudle. Do studeného pak ještě klíčky mungo a balím do ryzovyho papíru. Podavam se sladkou chilli omáčkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3318
13.4.21 22:23

A ten papír už nesmažíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3318
13.4.21 22:23

A koření? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
13.4.21 22:32

Nesmazim. Myslím, že jsem to jednou zkoušela a strašně se mi to pripalovalo, možná ve friteze by to bylo asi lepší (nemam) a zabalit do dvou papiru aby se to pri smazeni tak netrhalo. Mě chutnají i jen tak prirodne, akorát vždycky říkám že to je jak kdybych držela v ruce schlíplej penis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: koreni tam žádný extra nedávám, kdyžtak jen trochu na to maso co doma najdu. Je to takový domacky recept, ale každýmu to vždycky chutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3318
13.4.21 22:43

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1178
13.4.21 23:09

Doporučím na YouTube vyhledat NonLa channel, dělám je podle nich a jsou luxusní. Nestyděla bych se na ně pozvat Vietnamce :palec:
Je to klasika, mleté vepřové, vajíčko, cibule, sůl, pepř, rybí omáčka (ta tam hraje největší roli), mungo klíčky, Jidášovo ucho, mrkev, kedlubna, skleněné nudle.. Smíchat, rýžový papír namočit, nejlépe pivem, ale i voda je možná, zabalit, usmažit.. Pak je výborné k tomu připravit zálivku (voda, cukr, jablečný ocet, rybí omáčka, česnek, chilli) a podávat s rýžovými nudlemi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510
13.4.21 23:29

@JancaS84 Tak dík, tohle z hlavy už nedostanu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3318
14.4.21 06:53

Kde se dá sehnat to ucho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
14.4.21 07:14
@eržule píše:
Doporučím na YouTube vyhledat NonLa channel, dělám je podle nich a jsou luxusní. Nestyděla bych se na ně pozvat Vietnamce :palec:
Je to klasika, mleté vepřové, vajíčko, cibule, sůl, pepř, rybí omáčka (ta tam hraje největší roli), mungo klíčky, Jidášovo ucho, mrkev, kedlubna, skleněné nudle.. Smíchat, rýžový papír namočit, nejlépe pivem, ale i voda je možná, zabalit, usmažit.. Pak je výborné k tomu připravit zálivku (voda, cukr, jablečný ocet, rybí omáčka, česnek, chilli) a podávat s rýžovými nudlemi ;)

Ano ano, tohle je nejlepší recept!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
14.4.21 08:21
@Lamátko píše:
Kde se dá sehnat to ucho?

U Vietnamců, sušené mají i v Kauflandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3318
14.4.21 10:51

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3318
14.4.21 19:04
@eržule píše:
Je to klasika, mleté vepřové, vajíčko, cibule, sůl, pepř, rybí omáčka (ta tam hraje největší roli), mungo klíčky, Jidášovo ucho, mrkev, kedlubna, skleněné nudle.. Smíchat, rýžový papír namočit, nejlépe pivem, ale i voda je možná, zabalit, usmažit.. Pak je výborné k tomu připravit zálivku (voda, cukr, jablečný ocet, rybí omáčka, česnek, chilli) a podávat s rýžovými nudlemi ;)

Chci se zaptat, jak asi dlouho smažíte a je nějaký fígl, že neprasknou? Budu dělat zítra :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3318
14.4.21 19:05

A rybí omáčku podáváte k tomu že, já jsem koukala na to video a on tam dává i nějaké koření ale nepíše co to je, pouze u pepře to píše :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat