Jasný kluk 14tt?

Anonymní
25.4.21 10:13

Jasný kluk 14tt?

Ahojky, moc jsme si prali holcicku, ale pan doktor to prej vidí na kluka. :D Fotka je ze 14tt.. myslíte ze je ještě nějaká šance na holku?😀

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
196
25.4.21 10:18

Nejdůležitější je, aby byl prcek zdravy ;), taky čekám kluka a musím říct, že pohlaví je to poslední, co řeším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 10:22

@Umík samozřejmě se tesim, je to moje první dite, jen přítel už má syny dva, tak si holcicku moc přál :D

• Citovat
  • Nahlásit
2736
25.4.21 10:23
@Umík píše:
Nejdůležitější je, aby byl prcek zdravy ;), taky čekám kluka a musím říct, že pohlaví je to poslední, co řeším :)

Přesně tak :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31285
25.4.21 10:23
@Anonymní píše:
Ahojky, moc jsme si prali holcicku, ale pan doktor to prej vidí na kluka. :D Fotka je ze 14tt.. myslíte ze je ještě nějaká šance na holku?😀

Doktor celý den kouká do těhotných, takže by to měl být větší odborník než Emimino. Proč jste si přáli holčičku? Je to vždycky 50/50, co se narodí. Ovlivnit to nejde. Kdyby jo, byl by to velký průšvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 10:24

@Russet holcicku si přál přítel, má už dva syny :D já jsem stastna tak či tak, je to moje první dite..

• Citovat
  • Nahlásit
196
25.4.21 10:25
@Anonymní píše:
@Umík samozřejmě se tesim, je to moje první dite, jen přítel už má syny dva, tak si holcicku moc přál :D

Příště bude třeba holčička nebo třeba taky ne, kluci jsou přeci super. Také čekám první. Nám mimčo trvalo roky a věř, že když se ten zázrak povede, tak ti to je opravdu fuk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 10:26

@Umík tak to moc gratuluju ze se povedlo :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
31285
25.4.21 10:28
@Anonymní píše:
@Russet holcicku si přál přítel, má už dva syny :D já jsem stastna tak či tak, je to moje první dite..

Tak v úvodu píšeš, že jste si moc přáli. Pohlaví je fakt nedůležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 10:29

@Russet tak samozřejmě ze jsem si přála aby měl přítel tu vysněnou dceru, ale jelikož dite já nemam, jsem stastna za oboji :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9751
25.4.21 10:29

Přítel asi dělá jen kluky. Takže co vyrobil, to má. Ve 14tt to už doktor pozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 10:30

@karkarka to mu bylo taky řečeno, když dr viděl to zklamání u nej :D

• Citovat
  • Nahlásit
1539
25.4.21 11:11
@Anonymní píše:
@Russet tak samozřejmě ze jsem si přála aby měl přítel tu vysněnou dceru, ale jelikož dite já nemam, jsem stastna za oboji :nevim:

Můžeš ho potěšit, že nejen on neumí vyrobit to, co si přeje - přítel měl z předchozího manželství 3 holky, se mnou má holt čtvrtou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
25.4.21 11:57

Doktor říká kluka, na utz jasnej pinďa a ty doufáš, že holky na emiminu z toho vykouzlí holku?
Ne, opravdu to bude kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31040
25.4.21 12:05

Kluk zcela evidentně :lol: Gratuluju :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...