Reklama

jazyk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

faraod
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 01.11.08 20:50
jazyk

ahoj potrebuju poradit malej se na jazycku udelal belavej povlak jsou na to nejaky kapicky v lekarne nebo s tim musime k doktoroj? :(

Reklama

Reakce:

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 01.11.08 21:02

Ahojky faraod řekla bych,že se jedná o moučnivku,náš malý ji měl takřka neustále až do 3měsíců.Zkus potřít genciánkou a do dvou dnů by to mělo zmizel,ale pozor může se to vrátit,takže průběžně sledovat.Pokud je to opravdu mučnivka neměj strach není to žádné onemocnění se kterým musíš k lékaři. :D

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 02.11.08 14:35

Přesně jak píše Paradise. Jestli kojíš, můžeš si natřít i prsa, ať si to malej nepřenáší sem a tam. A jestli bude ochotnej se přisosnout k natřeným bradavkám, máš jistotu, že se mu trefíš do pusiny :D

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 02.11.08 17:43

Ahoj, jestli je to moučnivka tak prý pomáhají i citrusové kapičky. Ale třeba to nic není, Terinka taky měla bílý povlak na jazyku - od mlíčka, asi jak často zvracela. :?

faraod
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 02.11.08 18:41

No nema to az tak hrozny trosku v zadu, ale zas bych to rada hlidala aby to nedoslo az do aftu a neprestala by mi papat, ale taky nechci strasit zbytecne u doktora, jestli to potrva zkusim mu zavolat jinak zkusim tu fialovou vec, ale to budem asi vypadat obe :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >