Kojení-bez MS a otěhotnění?

3006
30.10.08 11:03

Kojení-bez MS a otěhotnění?

Ahoj.
Kojila jsem 13 měsíců a celou dobu jsem byla bez MS. Od září necháváme volný průběch dalšímu miminku a od poloviny října nekojím. MS pořád nikde. Ale těhu test je negativní nebo je ještě brzo. Za jak dlouho po odstavení se těm šťastným z Vás, které neměly při kojení MS, měšíčky rozběhly? Na prevenci jdu na konci listopadu, ale prý se ani vyvolávačka nedává. A jaký názor zastáváte, má žena OVU, když nekrvácí? Vím, že už to tu proběhlo, ale ptám se znovu. :wink: Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
30.10.08 11:10

Ahojky, tak já jsem přestala kojit koncem srpna a zrovna jsem zjistila,že jsem těhotná :-) Menstruaci jsem měla od té doby, co jsem přestala brát antikoncepci, to bylo někdy v červnu. Přeji hodně štěstí :-))

• Nahlásit
  • Citovat
7364
30.10.08 12:15

Já jsem přestala kojit někdy v lednu. MS jsem měla i při kojení. A otěhotnět se furt nedařilo. Pořád se tvořilo nějaký mlíko a tak - myslím, že to bylo tím, že přesto, že MS byla, nebyla ovu.
Jak to mlíko přestalo, tak jsem otěhotněla (červenec, myslím).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5621
30.10.08 12:26

Kojila jsem do 13m, MS jsem měla od 8m. Vlastně neměla protože jsem hned napoprvé otěhotněla :lol: Podruhé jsem MS dostala v 7m a teď nic neb mám Mirenu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
30.10.08 12:30

:? Ta ja asi budu patrit do te skupiny, co dokud koji, tak nema MS. :cry: A to chceme mit deti brzy po sobe… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
30.10.08 12:43

Já jsem kojila bez týdne do 2 let a MS ani omylem. Kvůli druhému mimču jsem odstavila s pomocí prášků a do 2 týdnů přišla MS. Povedlo se pak až na 4 pokus, před tím byly cykly dost rozházené, i když podle měření BT ovulace byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
30.10.08 13:11
Endy píše: :? Ta ja asi budu patrit do te skupiny, co dokud koji, tak nema MS. :cry: A to chceme mit deti brzy po sobe… :roll:

Však máš ještě čas :wink: .
Já dostala MS až devět nebo deset měsíců po porodu, a to jsem kojila opravdu ještě dost, syn nechtěl pít nic jiného než MM, příkrmům taky moc nedal. Už jsem taky byla nervózní, chtěli jsme malý věkový rozdíl.
Celkově jsem MS stihla dvakrát nebo třikrát, už nevím, a otěhotněla.

Hodně štěstí všem, komu absentující MS brání otěhotnět :wink: (samozřejmě naděje umírá poslední, třeba chytnete hned tu první ovulaci a bude to bez krvácení).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
30.10.08 13:25
Len-til-kah píše:
Endy píše: :? Ta ja asi budu patrit do te skupiny, co dokud koji, tak nema MS. :cry: A to chceme mit deti brzy po sobe… :roll:

Však máš ještě čas :wink: .
Já dostala MS až devět nebo deset měsíců po porodu, a to jsem kojila opravdu ještě dost, syn nechtěl pít nic jiného než MM, příkrmům taky moc nedal. Už jsem taky byla nervózní, chtěli jsme malý věkový rozdíl.
Celkově jsem MS stihla dvakrát nebo třikrát, už nevím, a otěhotněla.

Hodně štěstí všem, komu absentující MS brání otěhotnět :wink: (samozřejmě naděje umírá poslední, třeba chytnete hned tu první ovulaci a bude to bez krvácení).

Len-til-kah, diky za povzbuzeni…ja se nehroutim…jen na me vsichni cuceli, ze nemam po porodu zadnou antiko… ted utracim timto usporene penizky :wink: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
30.10.08 13:31

Já jsem kojila prvního kluka intenzivně - po 2h ve dne v noci a přesto MS přišla - pro mě - už po 11ti měsících. Ale pak byla po dobu kojení - do 2 let a kus hodně nepravidelná. Je to individuální. Tak z nějakého důvodu to příroda dělá, že?
Přeju Ti taky, ať se trefíte do té první ovulace:-)

Já bych moc chtěla nemenstruovat třeba ještě dva roky:-) Ale máme hodné dítko, co prospí noc nebo se kojí jen jednou za noc. Tak se toho spíš každý den bojím:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
30.10.08 16:04

Tak se přidávám do skupiny kojících bez MS, ale podařilo se mi tak i otěhotnět :wink: zhruba v 17 měsících prvního dítka, doktor se tomu nedivil, říkal, že občas se prostě zadaří vychytat první ovulaci ještě než MS přijde (v porodnici mě ovšem považovali s TP pouze podle UTZ za exota :roll: ). A momentálně stále kojím 2 letou dceru a MS opět někde na houbách :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5621
31.10.08 19:56

Pavco tak bacha ať z toho není třetí :lol: :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
31.10.08 20:10

Hele a navíc má Pavca super čísla na metříkách - zrovna dneska super konstalace. Jestli to není znamení :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
31.10.08 21:08

No dámy, přejete mi pěkně, ale manžel by se z toho asi opupínkoval :lol: a já už jsem se taky smířila s myšlenkou, že 2 děti stačí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.11.08 14:55

Ahoj, já stále kojím - už 10 měsíců. Během Vánoc chci kojení ukončit trochu si užít a pak zase otěhotnět. MS taky nepřicházela, tak jsem měla plán, že až přestanu kojit - měsíc počkám, půjdu k dr. jestli je vše OK a nechám si píchnout vyvolávací inejkci. Naštěstí se můj bojový plán neuskutečnil a MS sama přisla - no a moc nadšená z ní nejsem, zas tak moc mi nechyběla :-)
Toť můj tip
Hezký den
K.

• Nahlásit
  • Citovat
3006
6.11.08 10:49

Tak Ládík je odstavený skoro 3 neděle a furt nic a jako těhu se taky necítím, chjo. Mám zkrácenou mateřskou a chtěla jsem to s druhým stihnout. Tak to je, když si člověk něco plánuje. (Samozřejmě že to máme po těch dvou letech vymyšlený, i kdyby mímo nepřicházelo).Prevenci mám na konci listopadu, tak to zkusím s dr. probrat. U druhýho bych brala bezMS období všema deseti, ale teď se mi to fakt nehodí. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama